DAJ CYNK

Jutro konferencja Play - Marcin Gruszka zapowiada prawdziwy hit

05.02.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 24

Ważne 13

6

Od kilku dni trwa wielkie odliczanie na blogu Marcina Gruszki, rzecznika prasowego sieci Play. Co jutro pokaże Play?

Od kilku dni trwa wielkie odliczanie na blogu Marcina Gruszki, rzecznika prasowego sieci Play. Co jutro pokaże Play?

Sieć Play jest tym razem bardzo enigmatyczna i trudno uzyskać przed czasem jakieś szczegóły dotyczące jutrzejszego wydarzenia. Marcin Gruszka nie kryje jednak entuzjazmu: zobaczycie coś, co ma ogromne szanse pojawić się w nominacjach do Złotego Bloba za 2015. Złote Bloby przyznają czytelnicy bloga rzecznika najlepszym usługom/promocjom w danym roku.

W zaproszeniach dla dziennikarzy pojawia się natomiast hasło: Pokażemy, że możemy więcej i informacja o ważnej zmianie w ofercie. Zmianie tej towarzyszyć będą kolejne reklamowe gwiazdy, jedna z nich ponoć przejdzie do Play od konkurencji.

Ostatnim z elementów łamigłówki jest informacja, że w takich koszulkach wystąpią jutro Marcin Gruszka i Bartosz Dobrzyński:Konferencja rozpocznie się w piątek o godzinie 11:00. Transmisję na żywo będzie można obejrzeć na kanale YouTube sieci Play.

To dla nas ważny ruch, ale nie chcę nazywać tego rewolucją. Nie wywrócimy świata do góry nogami, ale sprawimy, że będzie fajniejszy - oczywiście dla klientów PLAY ;-) Powiem krótko: nowy standard w PLAY - podsyca atmosferę przed konferencją rzecznik sieci.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy