DAJ CYNK

Jesienny bonus za doładowanie w Plusie

22.11.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6202

Ważne 5

2

Plus próbuje dodać nam otuchy w jesienne chłody, dodając do każdego doładowania połowę jego wartości.



Plus próbuje dodać nam otuchy w jesienne chłody, dodając do każdego doładowania połowę jego wartości.

Z promocji Jesienny Bonus mogą skorzystać użytkownicy JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę oraz Plus Internet Na Kartę. Klienci, którzy poprzez strony www.doladuj.plushbezlimitu.pl, www.doladuj.plus.pl, www.agadka24.pl oraz www.facebook.com/plus dokonają zasilenia konta kwotą o wartości od 30 zł do 99 zł otrzymają 50% więcej wartości doładowania.

Przyznany bonus można wykorzystać na rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet, ale nie przedłuża on ważności konta dla usług wychodzących.

Promocja Jesienny bonus będzie dostępna przez jeden dzień - 23 listopada.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
55. ~~
0

2017-11-24 16:50:13

a kiedy spodziewana jest kolejna akcja +50%

Odpowiedz

54. ~Tesla
0

2017-11-23 20:08:14

I to jest właśnie fajne w plusie, że te dołądowania bonusowe pojawiają się na tyle często, że można na nich powoli zacząć bazować.

Odpowiedz

0

2017-11-23 08:49:56

@49. Za 25zł masz Pełny No Limit + 10GB + Socjal Media w Plush. Za 5zł możesz dokupić 5GB w tej taryfie.Promocje jak ta dzisiejsza czy 5 Doładowanie Gratis pozwalają znacznie obniżyć koszt tego pakietu.

Odpowiedz

52. ~
0

2017-11-23 07:56:15

@50 Dzięki! :) NG miał na myśli chyba jakąś taryfę z Play. Muszę zajrzeć w zestawienie na forum. Oferta samego netu na kartę 60GB za 30zł też brzmi dobrze, jak rozumiem dobrze twoją odpowiedź.

Odpowiedz

51. ~ja
0

2017-11-23 07:46:17

@49, jest jedynie to. Za 30 zl, 60 g. Ale promocje trzeba włączyć z kasy .

Odpowiedz

50. ~ja
0

2017-11-23 07:41:14

@ 49 , jest oferta z karta za 30 zl 60 g. Ale to w taryfie internetowej. Za 25 chyba nie ma.

Odpowiedz

49. ~
0

2017-11-23 06:42:04

@11 albo ktoś, "No limit + 20GB za 25zł" to która konkretnie plusowa taryfa? Chciałbym może dzisiaj kupić i doładować kartę Plusa na testy. Może to nie być najlepszy wybór, ponieważ widzę dużo tych modemów-płetw zainstalowanych na balkonach.

Odpowiedz

48. ~%
0

2017-11-23 00:08:41

@45 40% jest ok

Odpowiedz

47. ~taaa
0

2017-11-23 00:03:31

@44 spiseg grubom niciom zeszyty

Odpowiedz

46. ~pabloki
0

2017-11-22 21:33:58

dostałem na numer plusowy smsa o promocji 50% 23.11.2017 a nie mam tu marketingu właczonego. tylko nie wiem czy dostłem go bo jestem klientem karcianym plusa czy dlatego że na koncie mam 2 grosze.

Odpowiedz

45. ~pabloki
0

2017-11-22 21:27:27

jak myślicie ile % może być na 6 grudnia?

Odpowiedz