DAJ CYNK

Jednodniowa promocja doładowań w Play - na początek października

01.10.2015

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6217

Ważne 10

7

Ruszyła kolejna, jednodniowa promocja doładowań sieci Play. Przy kwotach od 51 zł otrzymać można 80% wartości doładowania.

Ruszyła kolejna, jednodniowa promocja doładowań sieci Play. Przy kwotach od 51 zł otrzymać można 80% wartości doładowania.

Aby skorzystać z promocji należy doładować konto za pośrednictwem aplikacji Strefa Doładowań na Facebooku lub doladowania.play.pl. Promocja obowiązuje wyłącznie 1 października, a bonusy w zależności od kwoty doładowania prezentują się następująco:

Kwota doładowania Wartość bonusu
5 - 10 zł 70 minut do wszystkich
11 - 25 zł 100 SMS-ów do wszystkich
26 - 50 zł 400 MB transferu
od 51 zł 80% extra na konto promocyjne

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
28. ~vainglorious
0

2015-10-01 23:44:50

Zadzialalo! Dzięki. Mam duzo minut do 31 października. (RBM Energy) I jeśli można to kolejne pytania: (1) Minuty trafiły na *104#. Jak na dzień dzisiejszy przedłuża się to konto? Czy pakiet 100 minut za 10 złotych trafia właśnie tam? (2) Jak na dzień dzisiejszy przedłuża się internet z pakietu 10GB za 10 zł, który w RBM Energy trafia na *107#? (oczywiście poza kolejnym takim pakietem) Pytam, bo zastanawiam się ile pakietów wykupić pod koniec promocji - z jednej strony jak najwięcej, bo zawsze się przyda, a z drugiej jak rozumiem, zawsze jest ryzyko, że tego się nie będzie dało przedłużać w dłuższym okresie czasu.

Odpowiedz

27. bolek2004
0

2015-10-01 14:59:18

@26 Tak

Odpowiedz

26. ~vainglorious
0

2015-10-01 14:31:02

@6 nicram: oo. to ja myslalem, ze mozno tylko jedno doladowanie promocyjne na numer. a mozna doladowac na przyklad 10 razy 5 zł i dostać 700 minut?

Odpowiedz

25. Vincenzo
0

2015-10-01 14:08:55

@24 tak w parzez do 30 dni zadzaila ale od 10zl przez FB

Odpowiedz

24. ~
1

2015-10-01 13:02:28

I jeszcze - czy doładowując dziś można doładować się w parze i odebrać za jakiś czas 5 zł na konto bonusowe?

Odpowiedz

23. ~
1

2015-10-01 13:00:59

Nie ma o tym w regulaminie - czy jak doładuję za 5-10 zł gołą formułę z włączonym stanem darmowym, to te 70 minut będzie też do PLAY schodzić, czy tylko do W3? Pytam, bo to dość istotne, wtedy wartość doładowania za 5 zł wzrasta do 25 zł...

Odpowiedz

22. Gormar
0

2015-10-01 11:13:59

@19. Czy bonus jest ilurozryczny to bym pochopnie nie oceniał. Wiele zależy od tego w jaki sposób ktoś korzysta z telefonu. Jak wysyłasz tylko SMS Premium to faktycznie bonusowe środki mogą się tobie nie przydać, ale jeżeli dzwonisz z telefonu poza sieć to jak najabardziej da się je wykorzystać. Za to za złotówki z konta głównego można kupić pakiety dostępu do Internetu lub ewentualnie przedłużyć ważność środków bonusowych lub minut poza sieć.

Odpowiedz

21. ~olek
1

2015-10-01 10:21:20

Bonus dotarł.

Odpowiedz

20. ~olek
1

2015-10-01 10:01:57

Doładowałem przez doladowania.play.pl. Podobno bonus ma być. Zobaczymy.

Odpowiedz

19. ~
0

2015-10-01 09:54:31

@2, tyle że w Plusie z dodatkowego bonusa mogę kupować pakiety, wysyłać SMS premium itp. Ostatnio przy +100% no limit wychodzi 12,50 zł. W Play idzie tylko na rozmowy i SMS i już tak różowo nie ma. Co kto lubi i czego potrzebuje, ale w Play bonus jest duuuużo bardziej iluzoryczny.

Odpowiedz

18. TomekO
1

2015-10-01 09:41:44

W RBM Energy jednodniowa promocja działa mimo braku tej oferty w regulaminie. Dodatkowo doładowanie za 5 zł. daje 70 minut które przedłuża pakiet nielimitowanych minut ( ten za 20 zł.) o kolejne 30 dni a minuty się sumują ;)

Odpowiedz

17. TomekO
3

2015-10-01 09:27:47

Ja doładowałem przez doladowania .play .pl bez problemu

Odpowiedz

16. TomekO
2

2015-10-01 09:20:45

W RBM Energy nie powinno działać tylko w dwóch starszych ofertach. Przynajmniej tak jest napisane w regulaminie

Odpowiedz

15. ~olek
0

2015-10-01 09:20:09

Okazuje się, że więcej osób ma problemy z doładowaniem przez facebook-a (komentarze na facebook). Czyli promocja jest, ale nie można z niej skorzystać.

Odpowiedz

14. ~olek
0

2015-10-01 08:52:55

Czy ktoś ma problem z doładowaniem przez facebook-a? Pojawia się komunikat "Błąd w komunikacji PAYU".

Odpowiedz