DAJ CYNK

Jednodniowa promocja doładowań w Play

19.07.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 10836

Ważne 17

8

Doładowując 19. lipca konto Play otrzymać można dodatkowo nawet 100% wartości doładowania.

Doładowując 19. lipca konto Play otrzymać można dodatkowo nawet 100% wartości doładowania.

Aby otrzymać bonus należy doładować konto poprzez profil Play na Facebooku lub na stronie: doladowania.play.pl.

Wartość jednorazowego doładowania Bonus
5-10 zł 40 SMS-ów
11-25 zł 60 minut do wszystkich sieci
26-50 zł 75% wartości doładowania
51 zł i więcej 100% wartości doładowania

Bonus zostanie przyznany w ciągu 24h i ważne są 30 dni kalendarzowych od dnia ich przyznania. Oferta dostępna dla klientów korzystających z oferty Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Play Fresh oraz oferty Red Bull Mobile na Kartę.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
65. Hose
0

2013-07-26 21:39:21

Oczywiście nie obyło się bez komplikacji, przyznane przez miłą panią dwa pakiety po 20zł zostały bardzo dziwnie uruchomione, jeden 24.07 do 31.07 a następny na cały sierpień, ponowiłem reklamacje i pozostał pakiet 20zł do końca lipca i dwa następne, jeden do końca sierpnia i drugi do końca września (w sumie całkiem dobra rekompensata) jednak zawsze pozostaje jakieś "ale" dlaczego o swoje w sieci Play zawsze trzeba się upominać? Wszystko robione jest tak by klienta zrobić na szaro. Pan Gruszka powinien przy wynikach finansowych sieci Play przytaczać jaki zysk jest wyciągnięty przez nieuczciwe praktyki tej sieci. Wiem jedno, mam zarejestrowane 4 numery w tej sieci, jak tylko skończy mi się umowa abonamentowa w lutym to wszystkie 4 numery zostaną przeniesione do innej sieci. Play jest tani i tylko tyle, NIC WIĘCEJ dobrego o tej sieci powiedzieć nie można.

Odpowiedz

64. ~
0

2013-07-25 07:12:01

@63, to prawda. Wystarczy poczytać na fb o darmowej etykietce, za którą pobierają opłatę. Oczywiście złota rada p4you, to żeby pisać reklamacje. Dawno nie spotkałem się z błędem, który działałby na korzyść klienta

Odpowiedz

63. Hose
0

2013-07-25 07:07:06

@62 - No chyba napisałem jaką posiadam taryfę więc raczej sprawdziłem skoro wiedziałem jaka jest. Reklamacja została rozpatrzona przedwczoraj, Pani mówiła że mają problem z systemem i wielu klientów zgłasza że nie naliczyło bonusu (w sumie zawsze w Play mają jakiś problem który stara się okraść klienta) Rekompensata to do zasilenia za 30zł które dokonałem otrzymam dwa razy po 20zł.

Odpowiedz

62. ~Namakon
0

2013-07-23 09:26:48

@57 Hose, czy tak trudno sprawdzic sobie jaką masz taryfę? wpisujesz *111# i sprawdzasz sobie w opcjach... albo wpisujesz *111*49*1# i masz bezpośrednio, o kontakcie na *500 i play24 nie wspominam :P Niemniej promocja obejmowała Twoją taryfę więc reklamuj tak jak Gormar proponuje :)

Odpowiedz

61. Hose
0

2013-07-22 17:51:02

@59 - dzięki, zapytam ich co jest grane.

Odpowiedz

60. Gormar
0

2013-07-22 11:47:34

59cd. Oczywiście oprócz tych 60 minut otrzymałem 10 dni darmowych rozmów i SMSów w sieci, czyli do północy 29 lipca.

Odpowiedz

59. Gormar
0

2013-07-22 11:44:17

@57. Ja w piątek po godzinie 20-tej doładowywałem za 11 złotych numer z taryfą Play Fresh Darmowe SMS i Rozmowy w Play i bez problemu otrzymałem 60 minut. Reklamuj.

Odpowiedz

58. ~Fi
0

2013-07-22 09:48:48

57 No masz dwa główne podziały: rok ważn.konta, i te bez RWK :-)

Odpowiedz

57. Hose
0

2013-07-22 09:38:25

Doładowanie które wykonałem zostało załadowane za kwotę bez bonusu. Taryfa to: Play Fresh Darmowe rozmowy i SMSy w Play, myślałem że jest to zwykłe Play Fresh, ale oczywiste oczywistości i prostota bez kruczków w Play skończyło się już dawno temu, teraz taryf jest miliard, często jedna taryfa nazywa się dwojako (zwłaszcza w abonamencie). Ta sieć staje się coraz gorsza, pora szukać alternatywy.

Odpowiedz

56. ~taa
-1

2013-07-20 11:57:43

taa, ważne miesiąć.

Odpowiedz

55. ~
0

2013-07-20 11:48:59

51@ u mnie bramka sms jest darmowa odkąd z niej korzystam a będzie to już z pół roku. Fajnym rozwiązaniem jest teleplay bo można korzystać za granicą i dzwonić po stawkach krajowych, niestety u mnie wypróbowane w 2 lokalizacjach i na 3 laptopach, ze słuchawkami i bez i jakość rozmów jest na tyle zła że przestałem korzystać (tzn. ja słyszę dobrze ale rozmówcy słyszeli swój odbity głos i zniekształcenia). Ciekawe czy u innych osób też tak jest?

Odpowiedz

54. ~slawgo
-1

2013-07-20 10:39:40

@35 G--no prawda ,weż Virgin Mobile a przekonasz się czy twój pre-paid w play-u jest taki najlepszy?

Odpowiedz

53. Gormar
0

2013-07-20 00:10:24

@52. Na laptopa z Windowsem to nie wiem, czy takie aplikacje istnieją, ale jak posiadasz telefon, smartbook z Androidem to polecam aplikacje SMSDroid.

Odpowiedz

52. ~Sky
1

2013-07-19 20:26:01

Co do roamingu - jeśli będziesz wysyłam sms z bramka.play.pl To idzie chyba z promocyjnego. Na pewno idzie według stawki krajowej lub za darmo jak ma się bonus smsowy. Ja tak wysyłam sms do kraju. Plus dzięki usludzie bramka.play.pl ciagle jestem w Play plus nadal doladowuje konto. Gdybym smsy do Polski mial slac po cenach roamingu to bym po prostu wysylam z lokalnego telefonu. A tak idzie za 9gr przez co wysylam smsow tyle na ile mam ochote. Dwie strony zadowolone. Brakuje mi tylko prostej apki na laptopa - coś w stylu pierwszego gadu-gadu. Jeden klik, okienko do napisania sms u gory numer. Te logowania, ladowanie sie www... czas - stracony czas...

Odpowiedz

51. ~
1

2013-07-19 19:35:16

49@ niestety z głównego, konto promocyjne możesz wykorzystać tylko w kraju.

Odpowiedz