DAJ CYNK

Jednodniowa promocja doładowań sieci Play

13.12.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5863

Ważne 7

11

Rusza kolejna, jednodniowa promocja doładowań sieci Play - z okazji piątku trzynastego. Tym razem przygotowana z myślą o klientach ofert Mix.

Rusza kolejna, jednodniowa promocja doładowań sieci Play - z okazji piątku trzynastego. Tym razem przygotowana z myślą o klientach ofert Mix.

Promocja będzie obowiązywała do końca 13. grudnia. Skorzystać mogą z niej klienci ofert Mix sieci Play, doładowując konto poprzez aplikację Play na Facebooku lub stronę doladowania.play.pl. Zależności od kwoty doładowania przyznawane są bonusy, zgodnie z poniższą tabelą:

Wartość jednorazowego doładowania Bonus
5-29 zł 60 MB
30-49 zł 60 SMS-ów
50 zł i więcej 20% więcej

Bonus zostanie przyznany w ciągu 24h i ważny jest 30 dni kalendarzowych od dnia przyznania.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
34. ~ceex
0

2013-12-16 10:31:13

Wiadomość o promocji z 13ego w w newsletterze z z 16ego. Brawo.

Odpowiedz

33. ~Synaisthesis
0

2013-12-13 18:22:26

Abonament to też brak rozumu

Odpowiedz

32. ~
0

2013-12-13 18:11:46

Za brak rozumu, czyli wzięcie "miksa", powinni odejmować 90% od każdego doładowania!

Odpowiedz

31. ~mirekb
0

2013-12-13 17:12:04

to polityka utrzymania klienta.nic wiecej.to juz 2 oferta dla mix z bonusami wiec licza sie z mnp do innych.lepsze 60sms na swieta niz nic-ile to z resztą play kosztuje

Odpowiedz

30. ~Namakon
1

2013-12-13 15:47:07

Narzekacie, jak wspomniał divhashmorex osoby majace /''mixy/'' to największe "dojne krowy" u każdego operatora: mają umowę? Maja, wiec nigdzie nie przejdą, a jak przejdą to im dosolimy karę umowną. Abonament mają? Nie mają, więc mozemy im gruchnąć stawkami jak za prepaid (bądź wiecej) i olać to co dostaja abonamentowcy. Promocja sama w sobie jest słaba to fakt, ale i tak dobrze ze jest jakakolwiek :P Tym bardziej że "Mixowiec" łachy nie robi - i tak musi co miesiac się doładować za minimum 20/30/50zł - do tego ich umowa zobowiązuje, to nie "rok ważności konta" :P

Odpowiedz

29. ~dfd
0

2013-12-13 14:48:08

to chyba tak zeby przypomnieć ze mieli pecha podpisując umowe :)

Odpowiedz

28. ~
0

2013-12-13 14:38:27

@1 "60MB za 29zł, 60 smsów za 49zł hahahhaha, żenada." dlaczego tak hejtujesz? a jak zrobisz doładowanie za 5 zeta też dostaniesz 60MB. robisz 6 razy doładowanie po 5zł i masz 360 darmowych MB. Kasa zostaje na inne usługi

Odpowiedz

27. Spiite
0

2013-12-13 14:07:57

Promocja dobra dla tych tylko którzy doładowują 50zł a zbliża się im doładowanie...

Odpowiedz

26. itm365.pl
0

2013-12-13 13:57:41

nie ma co narzekać. DObrze że w mixie robią jakieś promocje

Odpowiedz

25. Stentor
0

2013-12-13 13:41:01

@~4GLTE Fakt . Dzisiaj moje niedopatrzenie . Jednak w ubiegłym miesiącu przejechałem się na takie zagrywce stąd moja nieco pochopna reakcja . Dzisiaj na na suwaku doładowań mixa niema żadnej informacji o bonusach.

Odpowiedz

24. ~
0

2013-12-13 13:37:45

A ta dzisiejsza "promocja" Play to tragedia, nędza i ból...

Odpowiedz

23. ~
0

2013-12-13 13:37:02

@22, a co jeśli w ten sam sposób pokryją się promocje doładowań na kartę? Już ktoś o tym pisał przy okazji Mikołajek w sensie "Play w ten sposób likwiduje skarbonki". Ferment? Czy po prostu ostrzeżenie po niedopatrzeniu?

Odpowiedz

22. ~4GLTE
2

2013-12-13 13:15:40

@18 Stentor nie siej fermentu. Info o bonusie 60 MB dotyczy klientów MIX a ty piszesz o promocji dla klientów ofert na kartę. Na stronie doładowań na Facebooku w pierwszym kroku wybierasz czy chcesz doładować telefon w Play na Kartę czy w MIX. Także nie "pozastawiaj" oceny moralnej i nie posądzaj o cwaniactwo bo jeśli jest tu jakieś niedopatrzenie to tylko i wyłącznie z twojej strony.

Odpowiedz

21. ~rough
0

2013-12-13 13:09:20

No ja na codzień mam dobre zdanie o Play, ale zgadzam się z przedmówcami że ta promocja to po prostu kompromitacja i żałość, lepiej nie dać w ogóle nic niż tak się ośmieszać! Wstyd!

Odpowiedz