DAJ CYNK

Jabczyński: RBM to kopia nju zrobiona na kolanie

26.04.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9347

Ważne 11

4

Wczoraj na Facebooku na szybko skomentowałem odpowiedź Play na ofertę nju mobile, że coś trzeba było ad hoc zrobić to zrobili, ale finezji i pomysłu w tym nie widać. Nju mobile nie da się skopiować na kolanie. Dziś, po zapoznaniu się ze szczegółami redbulowego no limit, mogę tylko to podtrzymać - napisał na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange.

Wczoraj na Facebooku na szybko skomentowałem odpowiedź Play na ofertę nju mobile, że coś trzeba było ad hoc zrobić to zrobili, ale finezji i pomysłu w tym nie widać. Nju mobile nie da się skopiować na kolanie. Dziś, po zapoznaniu się ze szczegółami redbulowego no limit, mogę tylko to podtrzymać - napisał na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange.

Zobacz: Szczegóły oferty Red Bull Mobile No Limits.

Żeby skopiować unikatowy mechanizm, pozwalający tanio i bez zobowiązań korzystać z oferty na abonament i kartę, trzeba trochę marketingowego wysiłku, a nie PR-owego odgrażania się kto komu zęby skruszy, warczenia silnikiem na parkingu i zakładania koszulek z bykami - napisał Jabczyński.

Jak dodał, w ankiecie na TELEPOLIS.PL ponad 77% osób uznało propozycję nju mobile za bardzo atrakcyjną lub atrakcyjną.

Zobacz: wyniki ankiety.

Pamiętajcie też proszę, że nju mobile jest niezależną marką, działającą głównie w Internecie, dlatego szczegółów dotyczących oferty szukajcie na jej stronie lub poprzez infolinię, a nie na moim blogu, czy infoliniach Orange Polska - napisał Jabczyński.

Źródło tekstu: blog.orange.pl

Komentarze
Zaloguj się
55. ~ja
0

2013-05-08 06:52:51

Panie Jabczyński - jaka kopia. RedbullMobile to oferta lepsza od Waszej - intenet 50MB za darmo, połączenia video wliczone a u Was płatne, w RBM można kupić sobie pakiet 223 sms za 4 zeta - co daje łącznie 29,50 +4 + 33,50 a nie 38 eta jak u Was. To niepierdziel więc Pan głupot bo to nie żadna kopia tylko lepsza oferta- dodatkowo z największym zasięgiem. Taka jest prawda, a nie *** jaką Pan lansuje. poza tym, założe się że wkrótce zlikwidujecie albo SMS-y albo internet jako promocje albo wszytko na raz jak Was znam.

Odpowiedz

54. ~
0

2013-04-29 14:10:06

Niezależna marka, a wewnątrz sieciowe Orange działają?

Odpowiedz

53. ~Robson
0

2013-04-29 13:34:43

Jaka to niby niezależna marka skoro to też Orange? Moim zdaniem takie gadanie to tylko oszukiwanie klienta.

Odpowiedz

52. ~woo
0

2013-04-27 12:01:27

1.Chciałbym przenieść numer do NJU z innej sieci to czas przenoszenia to 8 dni roboczych i wszystko załatwiamy online+kurier. To czy nie wygodniej i szybciej nie będzie jak pójdę do Salonu Orange i przeniosę numer np: do Orange POP w ciągu 24godz bo taki jest termin ustawowy i zaraz po przeniesieniu do POP-A wpiszę kod na migrację do NJU to cała operacja nie powinna trwać dłużej niż 24do 48 godz. i nie trzeba kuriera a co za tym idzie Orange NJU zaoszczędzi kasy na przesyłki . ps super oferta nju abonament ale własnie ta cała otoczka mnie zniechęca do przejścia 8dni cuda online itp. Obecnie Play na kartę czas na zmianę

Odpowiedz

51. ~dp boba
0

2013-04-27 11:59:05

Bob, to nie awaria, to klienci nie zrozumieli oferty - niestety nie moje, przeczytane na gazeta.pl, ale jakze cudne

Odpowiedz

50. ~bob
0

2013-04-27 11:44:24

nowe oferty ladnie Wam wychodza a czemu o Awarii Pan rzecznik sie nie wypowie :) co za syf ten orange boi sie klientow nawet nie powiedza kiedy zostanie usunieta usterka tak zwana :)

Odpowiedz

0

2013-04-27 00:33:22

@47 Oczywiście, że chodzi o marketing. Ja tego absolutnie nie podważam. W tej chwili generalnie wszystkim chodzi o marketing bo nowe oferty są póki co wirtualne. Nikt o nich nie wie, poza wąskim gronem obserwatorów. Rzecznicy napierdala.. się na blogach i robi się głośno. Ale z ofert nikt jeszcze nie korzysta. ;)

Odpowiedz

48. ~Artur
0

2013-04-27 00:24:25

Ciagle oferty dla gadatliwych. Przydalaby mi sie oferta z 200minut/sms do wszystkich i 1,5gb internetu bez telefonu na rok czasu?

Odpowiedz

47. ~
0

2013-04-26 23:58:20

@46 Słoneczny. Po Tobie się nie spodziewałem takiej wypowiedzi :) Jasne, że Play zareagował ale chodzi głównie o marketing :) Marketing, że Play dba o swoich klientów.

Odpowiedz

1

2013-04-26 22:46:01

Oczywiście, że kopia Play jest nieudolna. Ale chwała za to, że jednak Play ma refleks i jako pierwszy zareagował. To dobrze o nich świadczy. A, że nie są już tacy żeścy jak kiedyś - wiadomo. Honeymoon is over.

Odpowiedz

45. ~Blazer
0

2013-04-26 20:34:31

nju. (na abonament) jest dobrą ofertą tylko chyba jeszcze nie wszyscy rozumieją mechanizm naliczania, tylko rozmawiasz, nie piszesz sms/''ów i nie korzystasz z internetu max. 19zł, umowa na 1miesiąc, który operator daje aktualnie podobną ofertę? No cóż na kartę trochę gorzej, ale jak orange zabrało pakiety w Go to oferta nie wygląda źle (max 70zł/miesiąc za no limit do wszystkich+3GB internetu)

Odpowiedz

44. ~woŹny
0

2013-04-26 19:52:47

Tylko 200,00 zł za aktywację usługi...

Odpowiedz

43. ~
0

2013-04-26 19:30:30

* po Wojtku miało być

Odpowiedz

42. ~
0

2013-04-26 19:29:48

O patrzcie. Po Wojsku jedziecie a Gruszek kochanie... Hipokryci ponieważ to Grucha częściej gada od rzeczy. Ale każdy imperator ma swoich wyznawców...

Odpowiedz

41. ~Calm7
0

2013-04-26 18:57:52

wLO, jak ktoś siedział w prepaid Orange, to taki prepaid EJ JU nie jest dla niego skomplikowany. Fakt, jest drogi, kogo stać, to se weźmie. Ja jednak nie mam przekoanania do tego EJ JU (nie chodzi o cenę).

Odpowiedz