DAJ CYNK

Jabczyński: No limit czasami oznacza limit

13.05.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6013

Ważne 18

0

Oferty bez limitu stały się stałym elementem naszego rynku, ale też często jego leitmotivem marketingowym. Niekiedy można jednak przedobrzyć jak to się właśnie okazało z ofertą Formuła Europa Unlimited naszego szacownego konkurenta - pisze na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange.

Oferty bez limitu stały się stałym elementem naszego rynku, ale też często jego leitmotivem marketingowym. Niekiedy można jednak przedobrzyć jak to się właśnie okazało z ofertą Formuła Europa Unlimited naszego szacownego konkurenta - pisze na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange.

Zobacz: Play: Zmiany w taryfie Europa Unlimited dla obecnych abonentów.

I teraz trwa możliwe subtelne odkręcanie sprawy, aby straty były jak najmniejsze. Mogę się tylko domyślać, że chodziło o spryciarzy, którzy wykorzystywali dobrodziejstwo dzwonienia bez opamiętania, czego w imię "nolimitowości" nie przewidziano. A roaming to materia bardziej skomplikowana niż połączenia krajowe, chociaż i w tych bywają niespodzianki - pisze Jabczyński.

Jak dodaje, pisze o tym z dwóch powodów. Po pierwsze, aby bacznie przyglądać się ofertom no limit ponieważ nie zawsze ten zwrot odzwierciedla realne możliwości danej oferty. Po drugie, aby przypomnieć o nowych Smart Planach Orange, gdzie w cenie abonamentu znajduje się 400 minut miesięcznie rozmów w roamingu w UE.

Źródło tekstu: blog.orange.pl

Komentarze
Zaloguj się
18. goral2099
0

2014-05-14 22:32:32

17: Ale o so chozi?

Odpowiedz

17. ~nizinny
0

2014-05-14 11:16:09

do gorala2099 - zejdź z tych "szczytów" - przestań uprawiac propagandę . Play miał rózne taryfy ale takiej, o której piszesz nigdy !!!

Odpowiedz

16. ~
0

2014-05-13 18:49:30

hehe .. każdy niech bierze co mu pasuje. Play mini max to jest oferta na kartę 29zł i prawdziwy no limit. Generalnie nie rózni się to od np oferty 800minut ale w minimaxie masz wolność umysłu od jakichś ograniczeń:))

Odpowiedz

15. goral2099
0

2014-05-13 18:22:58

11: Bo w ofertach na kartę nigdy nie masz pewności czy ci promocji nie skasują. Abonament to pewność i przewidywalność... :D

Odpowiedz

14. ~
1

2014-05-13 16:15:31

abonament warto brać tylko trzeba dopasować do do swoich potrzeb. Mam w play za 26zł 800min wymiennych na 1600sms i także na połączenia międzynarodowe a do tego 500MB, w play i na stacjonarne bez limitu. Dla mnie oferta super i nigdy nie żałowałem, że mam abonament.

Odpowiedz

13. ~
1

2014-05-13 14:19:22

Abonament warto brać, ale na czas nieokreślony, a nie "cyrografy" na rok czy dwa!

Odpowiedz

12. Dalamar
1

2014-05-13 13:51:02

Abonament warto brać. Tylko wcześniej jasno określić samemu sobie swoje potrzeby i trzymać się tego.Nie dać namówić sie konsultantowi na coś, co później jest jak psu na budę.A jedyny no-limit na roaming w Playu to najwyższy plan taryfowy biznesowy.

Odpowiedz

0

2014-05-13 12:53:43

I niech mi jeszcze ktoś napisze, że warto brać abonament.

Odpowiedz

10. ~ablabla
1

2014-05-13 12:48:04

@9 owszem byla taka mozliwosc, jak nie wiesz to nie zabieraj w glosu w sprawie o ktorej nic nie wiesz.

Odpowiedz

9. ~Krzysiek
-3

2014-05-13 12:05:21

Play nigdy nie dawał no limit na połączenia w roamingu. Był pakiet 1000 minut na odbieranie, a to bardzo duża różnica.

Odpowiedz

8. ~Kuzyn1920
0

2014-05-13 11:37:27

Jak widać jednak zebranie największego grona konsumentów nie zawsze idzie w parze z przychodami. Zaczynają się koszty których się niespodziewali, to bedą zmieniać umowy. To bedzie okazja dla nie jednego by MNP pyknąć. Ahh te P4

Odpowiedz

7. Michu
0

2014-05-13 11:36:45

Minut jest 500 w taryfach Orange ;-)

Odpowiedz

6. ~
0

2014-05-13 11:31:37

3. Skoro korzysta bardzo wąska grupa, to jak one psują rynek?

Odpowiedz

5. wlo
-1

2014-05-13 11:22:39

~Tarakum - dlatego RBM jest pionierem rynku w ilości klientów?

Odpowiedz