DAJ CYNK

JA+ Ubezpieczenia: oferta ubezpieczeń dla klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu

17.08.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4513

Ważne 7

6

Klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu mogą już korzystać z oferty ubezpieczeń gwarantowanych przez jednego z największych ubezpieczycieli na polskim rynku - ERGO Hestię.

Klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu mogą już korzystać z oferty ubezpieczeń gwarantowanych przez jednego z największych ubezpieczycieli na polskim rynku - ERGO Hestię.

Program smartDom został poszerzony o ubezpieczenia. Od 17 sierpnia klientom Plusa i Cyfrowego Polsatu oferowane są trzy rodzaje ubezpieczeń:

  • majątkowe - ubezpieczenie mieszkania/domu, również z cesją na bank,
  • komunikacyjne - OC, AC, NNW oraz ASSISTANCE,
  • podróżne - koszty leczenia i NNW w podróżach zagranicznych.

Sprzedaż polis realizowana będzie w punktach sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu przez przeszkolonych w tym zakresie i certyfikowanych pracowników, a ochronę ubezpieczeniową realizować będzie ERGO Hestia.

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
33. ~Darek
0

2016-08-18 22:11:39

To jak chętnie wielu wchodzi w rynek ubezpieczeniowy świadczy o tym, jaki to intratny biznes.

Odpowiedz

32. wlo
0

2016-08-18 09:20:43

29 - Ty wiesz lepiej... Nielimitowane za 10 zł ;-)

Odpowiedz

31. ~fdv
0

2016-08-18 07:43:37

brak zasięgu trasa 728, 725 od Grójca :) 2 G nie łapie a plus wpisuje tylko to :Wyjaśniam, iż dzięki karcie SIM istnieje możliwość mobilnego korzystania z usług bez ograniczeń lokalizacyjnych. Klienci mogą korzystać z nich wszędzie tam, gdzie teren objęty jest zasięgiem sieci Plus. Telefonia mobilna charakteryzuje się możliwością występowania zakłóceń, w wyniku których mogą powstać problemy z nawiązywaniem połączeń. Jakość odbieranego sygnału zależy w dużej mierze od czynników zewnętrznych, na które nasza firma nie ma wpływu. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby uruchomić dodatkowe nadajniki. Niejednokrotnie wiąże się to niestety z długotrwałym procesem proceduralnym związanym z uzyskaniem wymaganych zezwoleń.Odradzam tę sieć !!! LICHWA !!! i cwaniactwo!!!

Odpowiedz

30. ~Henio
0

2016-08-18 06:43:07

JA + nie mam nic i podstawowego zasięgu tej sieci od jej powstania lokalizacja:ADAMOWO,ADAMOWO-ZASTAWA,MĘTNA, 17-307 Mielnik nad Bugiem, powiat Siemiatycze, woj. podlaskie............w telefonie Plus nie wynajduje wcale i brak zasięgu na zewnątrz budynków mieszkalnych i do tego od 10 lat nic nie planują w podanej lokalizacji!!!!!!!

Odpowiedz

29. ~pabloki
0

2016-08-17 23:36:51

ale przyznać musze ze wlo w temacie o plusie zachował sie niekulturalnie . kazdy wie ze jak o plusie to tylko wlo wie najlepiej.

Odpowiedz

28. ~Punk
0

2016-08-17 23:02:08

Poprawili by swoją ofertę bo teraz w ramach SmartDOM sprzęt możesz wziąć tylko na raty, chyba trzeba będzie się przeprosić z T-Mobile lub Play i u nich kupić sprzęt w ramach abonamentu.Najpierw nałapali klientów na tanią ofertę, a teraz jak przyjdzie co do czego to wypinają się na klienta bo ma SmartDOM i nic mu już się nie należy.Także Plus i Cyfrowy Polsat sam sobie kopie dołki pod sobą, skończy się na tym że im 1/2 klientów ucieknie to może przejrzą na oczy, tylko czy wtedy nie będzie za późno.

Odpowiedz

2

2016-08-17 22:52:23

Ja + usługi pogrzebowe

Odpowiedz

26. ~OSZ
1

2016-08-17 22:11:07

JA+ Zmywarka już niebawem i to nie jest żart.

Odpowiedz

25. ~miliard
0

2016-08-17 21:07:11

Mam ubezpieczenie z opcją pomocnika domowego w firmie Av...a. Wczoraj nawaliła mi pralka więc dzwonię. Najpierw konsultantka robiła wrażenie jakby pierwszy raz słyszała o tej opcji, a potem dowiedziałem się że nie mogę skorzystać, bo pralka ma 6 lat, a ochrona jest tylko przez 5, czyli tyle ile miałem gwarancji. Kolejny trik żeby nabrać klienta na niby darmową opcję, z której w rzeczywistości nie można skorzystać.

Odpowiedz

2016-08-17 16:26:40

@3Dobre! Przy zakupie SD, dwa worki ekogroszku albo jeden orzecha ;-)

Odpowiedz

23. ~Fan Wlo
-3

2016-08-17 16:19:51

22 e tam nie demonizujcie WLO. To po prostu jedyny czlowiek niosacy kaganek oswiaty wsrod ciemnego ludu.

Odpowiedz

22. ~
-1

2016-08-17 16:15:05

@19, nawet nie próbuj coś więcej pisać. Wielki Mistrz wlo musi teraz z kimś godnym porozmawiać dlatego napisze kilka komentarzy jeden pod drugim, tak do siebie.Wlo pewnie zajmuje min 2 pokoje. W jednym siedzi on a w drugim jego legenda i ego, chociaż nie wiem czy one się pomieszczą w jednym.

Odpowiedz

21. wlo
-1

2016-08-17 16:09:23

19 - Twój wybór i problem ;)

Odpowiedz

20. wlo
-1

2016-08-17 16:08:47

8 - podobnie - vide supra ;)

Odpowiedz