DAJ CYNK

JA+ Centralka Firmy, nowa usługa dla małych firm

21.04.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5041

Ważne 6

1

Centralka Firmy dostępna dla klientów Plusa z rynku SOHO pozwala na zarządzenie połączeniami telefonicznymi przychodzącymi na główny numer firmy.



Centralka Firmy dostępna dla klientów Plusa z rynku SOHO pozwala na zarządzenie połączeniami telefonicznymi przychodzącymi na główny numer firmy.

Centralka Firmy to usługa, która działa jak wirtualna recepcja, z którą łącza się osoby dzwoniące. To ona wita dzwoniących, przedstawia ofertę firmy, przekierowuje połączenia pod wybrane numery, odbiera wiadomości i fax oraz może wysłać SMS-a z informacją dla wszystkich dzwoniących.

usługi na stronie internetowej. Poprzez aplikację jest też możliwość dokonywania zmian funkcjonalności dostępnych w ramach usługi, a także konfigurowania jej na własne potrzeby. Wybór stopnia złożoności ustawień zależy tylko od decyzji użytkownika i jego indywidulanych preferencji. Do wyboru, w aplikacji usługi są: Centralka podstawowa, Centralka optymalna, Centralka zaawansowana, Centralka własna. Funkcje poszczególnych opcji prezentują filmy na końcu wiadomości.

Miesięczna opłata za korzystanie z usługi wynosi 7,90 złotych netto (9,72 z VAT), a aktywacja usługi oraz rezygnacja z niej są możliwe za pośrednictwem bezpłatnego SMS-a, telefonicznie oraz u sprzedawcy w Punkcie Sprzedaży Plusa.

Zobacz: Regulamin usługi


<: F3074 :>
<: F3075 :>

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
16. konsurek
0

2017-04-24 10:29:22

@13 wspaniały spamujacy wpis. Za wpis 50gr polkomtel ci płaci?

Odpowiedz

15. ~Mikoszko
0

2017-04-23 11:42:28

Za taką kasę usługa warta uwagi. Plus ostatnio sporo usług dodatkowych do swojej oferty dorzuca.

Odpowiedz

13. ~Gołąbek
-1

2017-04-21 16:49:08

Mnie też w sumie zaciekawiło. Cena wysoka nie jest, a użyteczne to może być. Kolejny powód, żeby się Plusem lepiej zainteresować, bo ostatnio jest to wyróżniający się operator.

Odpowiedz

12. wlo
0

2017-04-21 14:56:19

9 - to z pewnością nie jest &quot;rozszerzenie na soho&quot; ;-) To z pewnością będzie bardzo prosta w porównaniu z ofertą dla średnich i dużych firm usługa.

Odpowiedz

11. wlo
0

2017-04-21 14:51:48

OK - już znalazłem... Teraz łatwo znaleźć ;-)Ale zdaje się Orange będzie musiało zweryfikować regulamin i ceny usługi ;-)

Odpowiedz

10. ~Mutcerrep
0

2017-04-21 14:49:59

Pewnie, proszę. Możesz też dzwonić na *600 ale duża szansa ze trafisz na kogoś kto średnio wytłumaczy :P Nie jest najpopularniejsza usługa, niemniej sporo nawet większych firm na tym działa.

Odpowiedz

9. ~pabloki
0

2017-04-21 14:48:56

7 tak mi sie właśnie coś wydawało że to tylko rozszerzenie na soho.

Odpowiedz

8. wlo
0

2017-04-21 14:43:49

6 - możesz wskazać gdzie o tym można poczytać? Bo ze 2 lata temu szukałem intensywnie dla kolegi i nigdzie nie znalazłem dla małych firm czegoś takiego.

Odpowiedz

7. wlo
0

2017-04-21 14:42:56

5 - miał zawsze - dla dużych firm.

Odpowiedz

6. ~Mutcerrep
0

2017-04-21 14:39:03

W orensz od kilku ładnych lat funkcjonuje (dla soho) wirtualna centralka. Praktycznie te same funkcje

Odpowiedz

5. ~pabloki
0

2017-04-21 14:36:23

inni to mają od dawna . plus czasem nie miał tego a teraz tylko reaktywuje?

Odpowiedz

4. wlo
0

2017-04-21 14:18:15

Biorąc pod uwagę darmowe przekierowania... Fajna rzecz.

Odpowiedz

3. ~
0

2017-04-21 14:17:26

Początek 2 akapitu, jest napisane że to usługa, więc na pewno nic fizycznego.

Odpowiedz

2. ~elo
0

2017-04-21 13:57:19

Rozumiem, że dostajemy wirtualną centralkę, tak? Bo za 7zł/msc to fizyczną ciężko. Ciekawe jak to działa, wrócę do domu to zapoznam się szczegółowo z ciekawości.

Odpowiedz