DAJ CYNK

Izzi na kartę podwaja doładowania za 25 zł

25.02.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4302

Ważne 6

2

Osoby przenoszące numer do sieci Izzi mogą zyskać 25 zł bonusu. Wystarczy doładować konto.

Osoby przenoszące numer do sieci Izzi mogą zyskać 25 zł bonusu. Wystarczy doładować konto.

Osoby, które przeniosą swój numeru telefonu do Izzi otrzymają SMS o treści: Witamy w sieci IZZI. W ramach promocji 100% więcej otrzymujesz dodatkowe doładowanie w wysokości 25 zł.

Klienci, którzy doładują konto kwotą 25 zł w ciągu 7 dni od przeniesienia numeru otrzymają bonus w postaci 25 zł. Może on zostać wykorzystany w ramach usług telekomunikacyjnych świadczonych przez Ahmes: na połączenia głosowe w kraju i za granicę, wiadomości tekstowe lub dane internetowe.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
24. bobiwr
0

2015-02-26 12:20:12

A ja "słyszałem" że ci co zamówili i nie dostali simki Vectone - to dostana je w wersji "full free" i z ważnością do końca świata. Taka rekompensata za stres i utracone korzyści z powodu niemożności używania telefonu. Który oszołom przebije???

Odpowiedz

23. ~
0

2015-02-26 05:03:44

MVNO w Polsce: Izzi come, Izzi go.

Odpowiedz

22. ~PZ
0

2015-02-26 00:21:22

Tylko na co to komu

Odpowiedz

20. ~Calm7
0

2015-02-25 22:40:33

W marcu rusza w końcu vectone. właśnie dzwoniłem do nich. wszyscy którzy złożyli zamówienia na karty sim mają mieć po 10 zł na start. to chyba taka gratyfikacja za ten opóźniony start sieci

Odpowiedz

12. ~Calm7
0

2015-02-25 21:10:32

tydzień temu dostałem sim vectone. nawet przez jeden dzień była zalogowana karta. A na drugi już nie . ten vectone to jakieś dziwne albo tylko mnie tak oszukali

Odpowiedz

11. ~pabloki
1

2015-02-25 21:05:27

@9 tez w temacie o vectone pisaem że coś stanęło i co dalej ale odpowiedzi nie ma. ważne że o" dwie długości wyprzedza konkurentów i jest dobry właściwie we wszystkim".

Odpowiedz

10. lee
0

2015-02-25 20:59:18

Ja żadnej nie dostałem: (

Odpowiedz

1

2015-02-25 20:54:32

Ale przynajmjiej istnieją. Nie to co Vectone. Może ktoś z Telepolis zrobi jakiś nius pajacyk odnośnie sieci Vectone? Udało się chociaż jednej osobie aktywować sim?

Odpowiedz

8. ~pabloki
0

2015-02-25 20:28:22

@7 tak.

Odpowiedz

7. ~
1

2015-02-25 20:23:54

izzi to ta sieć co obiecywała stawki 19gr/min brutto w UE i 9gr/szt w UE...?

Odpowiedz

6. ~pabloki
0

2015-02-25 20:14:54

tele25 zmieniło po prostu marke , dalej można doładowywyać tylko za 25 zł. a zresztą dziś mają takie stawki , nie ma bezlimitu że sie nie opłaca. zerknąłem na ich strone przy starcie , teraz jest taka sama . o czym tu rozmawiać? choć lepiej nie rozmawiać bo drogooo .

Odpowiedz

5. ~Clam7
0

2015-02-25 20:01:16

Mam, korzystam, chwalę sobie.

Odpowiedz

0

2015-02-25 19:46:20

X. A co oni, sprzedali się? Jakiś szwindel wywinęli ? ;-D

Odpowiedz

3. ~x
0

2015-02-25 19:40:41

@Calm7 Izzi to były tele25 :)

Odpowiedz

0

2015-02-25 19:37:24

Mało znany operator, a w newsie brakuje mi odnośnika lub informacji o ich ofercie na kartę.

Odpowiedz