DAJ CYNK

iplaNetTV - telewizja zawsze pod ręką

18.06.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7052

Ważne 2

3

Telewizja internetowa #ipla wprowadza dziś do oferty nowy pakiet #iplaNetTV, który umożliwia oglądanie online programów telewizyjnych na żywo.

Telewizja internetowa ipla wprowadza dziś do oferty nowy pakiet iplaNetTV, który umożliwia oglądanie online programów telewizyjnych na żywo.

Ofertę pakietu wzbogaciły treści od Discovery, które są dostępne dla widzów zarówno jako kanał linearny, jak i w formie VOD. IplaNetTV to propozycja kierowana do użytkowników, którzy cenią sobie dostęp do rozrywki i informacji, zarówno w domu - na komputerze lub Smart TV, jak i poza nim - dzięki wykorzystaniu urządzeń mobilnych.

Pakiet iplaNetTV to 15 popularnych kanałów telewizyjnych online. Najnowsze informacje z kraju i ze świata zapewnią widzom kanały Polsat News, Polsat Biznes czy Superstacja. Wolne chwile wypełni rozrywką Kino Polska, Filmbox, Polsat Cafe czy Polsat Play, a także gratka dla melomanów - Kino Polska Muzyka.

Miłośników podróży, programów przyrodniczych i naukowych ucieszy Discovery - dostępne zarówno jako kanał linearny, jak i w formie VOD. Właśnie w tej drugiej opcji Discovery zaoferowało użytkownikom iplaNetTV różnorodne serie dokumentalne z portfolio swoich kanałów, takie jak: "Wojny gangów", "Seryjni mordercy", "10 przykazań mafii", "Prehistoryczna Ameryka", "Wszystko o mamutach", "Starcie bestii z epoki polodowcowej" i inne. Oprócz kanałów wymienionych wyżej, nowy pakiet zawiera także: 4fun.tv, iTV, Rebel TV, Disco TV, TV Republika oraz DocuBox.

Nowy pakiet jest dostępny dla użytkowników strony www.ipla.tv, aplikacji na komputery z systemem Windows, urządzeń z systemami iOS i Android. W ciągu kilku dni pakiet będzie dostępny także dla telewizorów Smart TV - Samsung (2012, 2013), LG (2011, 2012, 2013) - oraz urządzeń Netia Player. Miesięczny dostęp do pakietu kosztuje 9,90 zł, a dla abonentów Cyfrowego Polsatu - 4,90 zł. Płatności dokonywać można kartą, przelewem lub wysyłając SMS.

Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat

Tagi: ipla
Komentarze
Zaloguj się
22. ~Gierom
0

2013-06-25 11:45:27

Odkąd polsat zabrał się za Iple, ta stała się jednym z najlepiej rozwijających się serwisów telewizji internetowej. Discovery to bardzo trafiony pomysł, na pewno wielu użytkowników się ucieszy. Oglądalność stale wzrasta, dlatego na pewno nie spoczną na laurach i będą dalej rozbudowywać ten projekt. Jak na razie wszystko idzie w dobrą stronę, pozdrawiam :)

Odpowiedz

21. ~Gatza
0

2013-06-24 18:44:16

Gdyby z Solorzem było tak źle, jak pisze 19., to raczej nie byłby w trójce najbogatszych Polaków. Zarobić jednak trzeba na czymś, z czego ludzie są zadowoleni. Przynajmniej jeśli chce się, by publikowano pełne nazwisko ;). A Ipla pod rządami Solorza, czyli w CP działa naprawdę nieźle. Jest tam co oglądać i dodanie Discovery tylko cieszy.

Odpowiedz

20. ~Longin
0

2013-06-24 18:02:18

ipla.tv ma w swojej ofercie kilka ciekawych pakietów, w zależności co kto lubi. Ten też brzmi interesująco. I jest pewnego typu novum. Opłata niewielka a korzyści niewspółmierne.

Odpowiedz

19. ~
1

2013-06-19 12:13:10

Kolejny niszowy i śmieciowy zapychacz rynku. Kreowanie idiotycznych potrzeb do oglądania tv gdziekolwiek się jest. Solorz już naprawdę nie ma nic do powiedzenia na rynku. Zresztą tak było od zawsze. Wystarczy przypomnieć jak próbował własną telefonię zrobić - nie wyszło. Wziął się za Internet - też słabizna. Wszystko pod hasłem "Telewizja Internet Telefon". Nic z tego nie wyszło, bo hasełko zmieniło się na "Twój multimedialny dom" - równie idiotyczne i równie sztuczne. Internet HSPA+ z pingami 200ms, a LTE z zasięgiem 5 km. No i jak miałbym na czymś takim oglądać iplaNetTV?

Odpowiedz

18. ~
0

2013-06-19 09:52:45

Na razie w wersji na kompa jest. W wersji na Andka też nie widzę w VOD. Jest za to kanał discovery.

Odpowiedz

17. ~Jiyohhikj
0

2013-06-19 00:27:01

Czy ktoś ma w katalogu szkołę przetrwania? U mnie na koncie brak :/ testowane na iOS i androidzie.

Odpowiedz

16. ~@10
0

2013-06-18 16:36:32

nie aktualizowałem, bo podobno cinavia się instaluje... sam nie wiem, czy robić...

Odpowiedz

15. ~gg
0

2013-06-18 16:35:54

niech dorzucą do tego jeszcze kanały z NTC i będzie hit!

Odpowiedz

14. ~Karloso22
0

2013-06-18 13:44:40

Posiadacze zestawu CP z przedpłatą też mają zniżkę (4,90 zł), dobra opcja poza domem + wifi

Odpowiedz

13. ~
-2

2013-06-18 13:36:37

Musiałbym być idiotą by kupować coś co jest nielegalne. Do tego w Ipla oprócz kanałów tv, tutaj ma programy VOD z Discovery, z możliwością pobrania. Mam to na tv, kompie i na wszystkim co ma Androida bez kombinowania w wybranej rozdzielczości. Przy opcji na 3 miechy koszt spada do 6, 6 zł. A weeb tv istnieje tylko dlatego, że nikt na razie z wydawców się tym nie zajął, zgłaszając sprawę do prokuratury.

Odpowiedz

12. ~muzyka54
0

2013-06-18 13:30:18

solorzowi nawet złamanego miedziaka bym nie dal.. a co dopiero 9plnow... szkoda życia na te kreature

Odpowiedz

11. ~NN
1

2013-06-18 13:16:24

Za ta cenę mam weeb.tv z wtyczką do XBMC i znacznie większą ilością kanałów. Że co? Że nielegalne? To dlaczego ta strona ciągle działa :)

Odpowiedz

10. ~ziutasek
0

2013-06-18 12:58:28

@ 4 ~dick może już sprawdziłeś firmware z 21.05.2013 r. ?

Odpowiedz

9. ~
0

2013-06-18 12:44:49

Mam już w kompie, w Smart TV LG, w tablecie i telefonie.

Odpowiedz

8. ~
0

2013-06-18 12:41:05

Będzie "Kiepscy live"?

Odpowiedz