DAJ CYNK

Ipla: Świąteczny prezent dla klientów Cyfrowego Polsatu i Plusa

26.11.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6236

Ważne 6

1

Ipla przygotowała na święta Bożego Narodzenia prezent dla klientów Cyfrowego Polsatu i Plusa - darmowy dostęp do 12 filmów i serialu The Walking Dead.

Ipla przygotowała na święta Bożego Narodzenia prezent dla klientów Cyfrowego Polsatu i Plusa - darmowy dostęp do 12 filmów i serialu The Walking Dead.

Na klientów Cyfrowego Polsatu i Plusa czekają następujące filmy:

  • Złote Święta,
  • Renifer Niko ratuje brata,
  • Atlas Chmur,
  • Zakochani w Rzymie,
  • Jak zostać królem,
  • Jesteś Bogiem,
  • Kochanie, chyba cię zabiłem,
  • Obława,
  • Brick Mansions,
  • Drive hard,
  • Nie ma jak święta,
  • Święta Thomasa Kinkade'a.

A do tego cztery sezony serialu The Walking Dead. Aby obejrzeć udostępnione przez Iplę treści należy powiązać posiadane konto w serwisie z numerem telefonu w Plusie. Klienci Cyfrowego Polsatu znajdą w/w prezenty w menu dekodera telewizji cyfrowej lub logując się do serwisu Ipla za pośrednictwem konta posiadanego w internetowym Centrum Obsługi Klienta Cyfrowego Polsatu.

Źródło tekstu: Ipla

Komentarze
Zaloguj się
22. ~
1

2014-11-27 19:28:05

@20, a jak nie mam numeru w Minusie? Co to znowu za promocja? Jak ktoś chce korzystać z usług to nie dostaje bonusu, tylko ten co ma inną usługę w powiązanej firmie?I dlaczego każesz mi czytać? Może każ redaktorowi pisać jaśniej?@21, Ty chyba w pierwszej kolejności pracujesz, dopiero potem korzystaż Plusa i jego pracowniczych programów.

Odpowiedz

21. ~Goryczko
-2

2014-11-27 18:44:29

Korzystam z Plusa i korzystam też z Ipli i taka współpraca i wzajemne promocje to chyba będzie standard dla obu firm. Plus lider multimedialny i Ipla lider internetowej TV.

Odpowiedz

20. ~
-1

2014-11-27 17:32:42

@19 poczytaj najpierw jak działa a dopiero się wypowiadaj. Nie musisz powiązać numeru, wystarczy że aktywujesz pakiet przez www po zalogowaniu i zostanie przypisany do loginu, a nie numeru.

Odpowiedz

19. ~
1

2014-11-27 15:05:42

99,9% seriali to DNO.I przepraszam, co to za prezent, któremu stawia się warunek typu powiązanie numeru z kontem Ipla?

Odpowiedz

18. ~Patryk
-1

2014-11-26 22:43:39

O jak miło :) Mam telefon i LTE w plusie to na pewno sobie coś pooglądam ;) Oby więcej takich promocji! ;) z The walking dead jestem na bieżąco i mogę wszystkim polecić - super serial :D

Odpowiedz

17. ~
0

2014-11-26 22:05:04

@13 oprócz tych filmów i serialu jest parę kanałów live, polsat news i polsat play i coś tam jeszcze.

Odpowiedz

16. ~Krzysiek
1

2014-11-26 20:45:27

a PLAY dał rozmowy bez limitu do końca roku za 10 zł

Odpowiedz

2014-11-26 20:31:35

Mnie też Kevina brakuje ;)Od dawna mają promocję 14 dni za darmo na pakiety. To się chyba lepiej opłaca.

Odpowiedz

14. ~xs
0

2014-11-26 20:26:16

The Walking Dead jest ok pozostałe też ujdą tak więc nie ma co narzekać.

Odpowiedz

13. ~Drabek
0

2014-11-26 20:18:55

Jestem w Plusie i z pewnością skorzystam z tej oferty Ipli bo te filmy, a w szczególności serial Walking Dead są bardzo dobre.

Odpowiedz

12. ~
0

2014-11-26 18:45:49

@11 a po co chcesz przypisywać do numeru. Aktywuj przez www po zalogowaniu jednorazowo musisz wysłac sms wiec przełóż do innego urządzenia co obsługuje sms-y. żenujące to jest że ipad nie obsługuje sms-ów.

Odpowiedz

11. ~Aen21
1

2014-11-26 18:41:24

Jak zwykle na ipad nie da się tego aktywować i przypisać numeru żenujące ***

Odpowiedz

10. ~
0

2014-11-26 17:56:59

Za granicą to licencje i reklamodawcy polscy też się burzą.

Odpowiedz

0

2014-11-26 16:53:51

~3, za granicą musisz korzystać z VPNa jakiegoś Polskiego to powinno chodzić :).

Odpowiedz

8. ~
0

2014-11-26 16:53:04

@6 Spokojnie Kokakola już przyjechała to pewno będzie i Kevin ;)

Odpowiedz