DAJ CYNK

Ipla: pakiet HBO w niższej cenie i na 30 dni za darmo

19.09.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 1226

Ważne 0

0

Ipla wprowadza zmiany w swoim pakiecie obejmującym kanały HBO, Cinemax oraz AXN.

 

Kinomaniacy mogą być zadowoleni. Ipla obniża cenę pakietu HBO oraz wprowadza możliwość bezpłatnego testowania go przez 30 dni. Sam pakiet zawiera 3 kanały HBO (HBO HD, HBO 2 HD i HBO 3 HD) , 2 kanały Cinemax (Cinemax HD i Cinemax 2 HD) i 4 kanały AXN (AXN HD, AXN Spin HD, AXN Black i AXN White) i zadebiutował w lutym. Teraz kosztuje on 25 złotych i nie ma konieczności zakupu innych pakietów czy usług ani nie trzeba podpisywać żadnej umowy długoterminowej. Można zrezygnować kiedy tylko się chce.

Ruszyła nowa Ipla

 

 

Źródło tekstu: Ipla

Tagi: hbo ipla
Komentarze
Zaloguj się
7. ~gość
0

2018-09-20 09:52:33 host: 78-11-8(...).com.pl

Co za burdel. Przecież to się nadaje do przeglądania...szajs, szrot, syf i malaria.

Odpowiedz

6. Robaas
1

2018-09-20 09:49:32

Myślałem, że tylko ja sobie nie radzę z tym nowym tworem... jeszcze niedawno wchodziłem wiele razy dziennie, teraz jakoś nie mam ochoty...

Odpowiedz

5. ~gość
1

2018-09-20 09:27:53 host: host-89(...)c.mm.pl

Potwierdzam, kiedyś zaglądałem tu codziennie, nowa szata jest kompletnie nieczytelna. Bałagan teraz taki, że się nie chce tu zaglądać...

Odpowiedz

1. ~gość
1

2018-09-19 15:13:28 host: 89-66-1(...)ello.pl

Straszna nędza w komentarzach, od razu widać że użytkownikom nie przypadła do gustu nowa szata graficzna i niewykluczone, że nie tylko komentowanie porzucili, ale też i czytanie.

Odpowiedz

1

2018-09-19 15:40:34

Lepiej mniej komentarzy niż sam spam z calmami itp.

2. ~gość
0

2018-09-19 16:07:22 host: 89-66-1(...)ello.pl

Ale merytorycznych też było więcej a tu nic.

0

2018-09-19 20:41:45

Moze i niktórym nie przypadł nowy telepolis, ale przynajmniej moderatorzy maja mniej roboty i mozna poczytac artykuly bez tych debilnych wpisów.

4. ~gość
0

2018-09-20 09:15:50 host: 91.224.(...)2

Jestem z telepolis od ponad 10 lat... ale chyba muszę się pożegnać...:( kompletnie się tu teraz nie odnajduje i mam problem żeby odnaleźć interesujące mnie artykuły:(