DAJ CYNK

iPhone 7 do wygrania w konkursie Mobile Vikings

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3603

Użytkownicy Mobile Vikings zawalczą o najnowszego iPhone'a 7. Do wygrania są nie tylko telefony, ale i bluzy z autorskimi napisami.

Użytkownicy Mobile Vikings zawalczą o najnowszego iPhone'a 7. Do wygrania są nie tylko telefony, ale i bluzy z autorskimi napisami.

Do rywalizacji może stanąć każdy, kto zarejestruje lub już zarejestrował swoją kartę, wykorzystując jedną z trzech dostępnych możliwości: w salonie sieci Play na terenie całej Polski, przez kuriera lub we wrocławskim biurze operatora.

Aby wziąć udział w konkursie należy stworzyć hasło reklamowe, które miałoby zostać umieszczone na bluzie Vikinga. Pomysły można zgłaszać za pomocą formularza konkursowego dostępnego na dedykowanej stronie internetowej. Propozycje można przesyłać od 15 listopada, do 6 grudnia włącznie (do godziny 23:59). Hasło powinno być oryginalne i wpisywać się w styl przedstawicieli rodu Vikingów. Poczucie humoru mile widziane.

8 grudnia na stronie konkursowej zostanie opublikowana lista dziesięciu najlepszych propozycji wybranych przez przedstawicieli operatora. Szczęśliwa dziesiątka otrzyma bluzy z własnymi hasłami oraz czapki z logo Mobile Vikings. Od tego momentu rozpocznie się głosowanie, które potrwa do 15 grudnia i wyłoni trójkę laureatów. Każdy Viking może zagłosować na jeden z dziesięciu wyróżnionych projektów. Na stronie publikowany będzie ranking użytkowników, którzy mają największe szanse na zdobycie nagrody głównej.

Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 16 grudnia. Trzy osoby, które uzyskają największą liczbę głosów, otrzymają iPhone'a 7.

Zobacz: Regulamin konkursu

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Mobile Vikings

Przewiń w dół do następnego wpisu