DAJ CYNK

"Internet za darmo", czyli 1 TB danych od T-Mobile - regulamin

17.03.2016

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 15807

Ważne 6

17

Jak wcześniej zapowiadaliśmy, w T-Mobile, w ramach promocji klienci mogą aktywować za darmo pakiet 1024 GB transmisji danych. Parę słów o regulaminie.

Jak wcześniej zapowiadaliśmy, T-Mobile przygotował promocję, w ramach której klienci mogą aktywować za darmo pakiet 1024 GB transmisji danych.

Zobacz: 1 TB w prezencie od T-Mobile

Oferta jest dostępna dla klientów indywidualnych, korzystających z jednej z taryf: Rodzina, Jump Family, Jump lub Frii.

T-Mobile udostępnił regulamin, a w nim znalazł się punkt informujący o wymogu otrzymania zaproszenia od operatora. TELEPOLIS.PL skontaktował się z biurem prasowym T-Mobile w tej sprawie. Otrzymaliśmy zapewnienie, że pomimo zapisu z promocji można skorzystać bez zaproszenia, spełniając pozostałe warunki.

Usługę (pakiet 1024 GB) można aktywować jeden raz w cyklu rozliczeniowym i będzie ona aktywna do końca trwającego cyklu rozliczeniowego. W okresie trwanie promocji (czyli do 14 maja) można aktywować usługę maksymalnie dwa razy. Jej aktywacja odbywa się poprzez wysłanie bezpłatnego SMS-a o treści: NET na numer 80008. Włączanie może trwać do 3 dni roboczych.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: wł

Tagi: T-Mobile
Komentarze
Zaloguj się
70. ~i mni śmniga tesz
-1

2016-03-20 12:58:12

na Playu śmniga asz miło. W tM nawet na doładowalem nic bo nie wierze im.

Odpowiedz

69. ~Mirek
1

2016-03-19 21:03:16

Potrafią zachęcić człowieka... Śmiga mi że aż miło i jak się potem odzwyczaić?

Odpowiedz

68. ~ja
1

2016-03-18 20:41:23

surface123 prędkości mam takie których ty nigdy nie osiągniesz. Dzis np 50 na 28 wiec jest git

Odpowiedz

67. ~TMO
-1

2016-03-18 19:21:45

Ciekawie działa TMO - 2400 pracowników zadeklarowało chęć odejścia przy programie 500+ - lepszej ankiety nastrojów nie mogli sobie sprawić - ciekawe kiedy Klienci zaczną to dostrzegać...

Odpowiedz

66. ~Z1
0

2016-03-17 22:16:49

Haha ha ha ha RÓŻOWI olali klientów prepaid . Zapewne chcą sprawdzić obciążenia serwerów ,nadajników

Odpowiedz

0

2016-03-17 18:01:23

A jakie masz tam predkosci na tym prawie "no-limit" ?

Odpowiedz

64. ~ja
-1

2016-03-17 17:29:26

Mi juz śmiga. Wyslalem smsa i dostałem potwierdzenie. Na mój t-mobile pokzyke paczka nielimitowana

Odpowiedz

63. ~apatyczna
-1

2016-03-17 14:29:18

jak ten wasz inter et 1 TB

Odpowiedz

61. ~yup
-1

2016-03-17 13:52:49

Jest awaria w play

Odpowiedz

60. ~dzisiaj
0

2016-03-17 13:50:28

"Abonent może aktywować usługę maksymalnie dwa razy."Dwa aktywujące sms-y 15 marca i 15 kwietnia powodują, że promocja trwa od 15 marca do 15 maja.1024 GB na 61 dni, czyli ok 16 GB na dzień.

Odpowiedz

59. ~-
0

2016-03-17 13:38:54

A na popularny serwis aukcyjny i na play 24 nie można się zalogować drugi dzień, chyba że tylko ja tak mam...

Odpowiedz

58. ~Kubasek
0

2016-03-17 13:29:13

Zastanawiam się cały czas nad przejściem do tmobile bo konkurencja u mnie w domu nie ma zasięgu. Chyba sobie jutro kupię starter i wypróbuję ich internet :) sąsiadka z dołu poleca. Dobra opcja na wypróbowanie internetu, nie kupuję się wtedy kota w worku.

Odpowiedz

56. ~randomguy
0

2016-03-17 13:21:55

@38 Okres rozliczeniowy na kartę może być rozumiany jako 1 i ostatni dzień miesiąca

Odpowiedz

55. ~~~
-1

2016-03-17 13:02:55

Gimbaza nie potrafi czytać. Szok i niedowierzanie.

Odpowiedz

2

2016-03-17 12:16:44

T mobile jak zwykle miesza.... niby nie na zaproszenie, ale jednak według regulaminu na zaproszenie. Uwierz im na gębę. :) To taki problem w takiej korporacji dopracować regulamin promocji? Z 10GB na kartę też było podobnie.

Odpowiedz