DAJ CYNK

Internet UPC przyspiesza do 600 Mb/s

07.12.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 46

Ważne 6

11

Dziś startuje nowa oferta superszybkiego Internetu dla małych firm od UPC Polska o prędkości pobierania do 600 Mb/s (przy szybkości wysyłania 30 Mb/s).

Dziś startuje nowa oferta superszybkiego Internetu dla małych firm od UPC Polska o prędkości pobierania do 600 Mb/s (przy szybkości wysyłania 30 Mb/s). To jeden z elementów przyjętej przez UPC Biznes strategii zakładającej oferowanie przedsiębiorcom najszybszego i najbardziej stabilnego Internetu w odpowiedzi na coraz większe wymagania polskiego biznesu i rosnącej w szybkim tempie konkurencyjności polskiej gospodarki.

Nowa usług dostępu do Internetu 600/30 Mb/s to propozycja, która ma wyjść naprzeciw wymaganiom przedsiębiorców, dając im zaawansowane narzędzia do usprawnienia codziennych zadań. Internet 600 Mb/s jest dostępny obecnie w 7 miastach i jego zasięg będzie stopniowo poszerzany.

UPC Biznes daje swoim klientom możliwość sprawdzenia produktów w codziennej pracy. Gwarantuje satysfakcję lub możliwość rozwiązania umowy w ciągu 60 dni, bez konieczności zwrotu rabatów. Dzięki temu Klient ma możliwość zweryfikowania obietnicy złożonej przez UPC Biznes, w zakresie niezawodności i wysokich parametrów produktów.

W ofercie UPC Biznes znajduje się również unikalna usługa Gwarancja SLA, w ramach której firma zobowiązuje się do usunięcia awarii w ciągu nawet 6 godzin od zgłoszenia.

Źródło tekstu: UPC

Komentarze
Zaloguj się