DAJ CYNK

Internet po doładowaniu w ofercie Plusa na kartę

19.04.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8421

Ważne 11

11

Elastyczna na kartę to nowa oferta Plusa. Po każdym doładowaniu na konto wpływają pakiety danych, do 100 GB.



Elastyczna na kartę to nowa oferta Plusa. Po każdym doładowaniu na konto wpływają pakiety danych, do 100 GB.

Pakiety danych są dostępne po doładowaniach za kwotę 5-200 zł, w wysokości od 100 MB do 100 GB. W zależności od kwoty doładowania różnią się też czasy ważności pakietów. Całość wygląda następująco:



W ramach oferty nie jest pobierany transfer danych podczas korzystania z Facebooka, Messengera i Vibera oraz Play Music i IPLA.

Do tego dostępne są dwa pakiety usług. Za darmo można w nich włączyć jedną z usług: Rok ważności konta lub Zawsze bez limitu ze wszystkimi w Plusie.:



Zmiany obejmują także startery. Z każdym starterem o wartość 5 zł klient otrzymuje 6 GB na start. Starter o wartości 15 zł to aż 30 GB na start i kolejne 30 GB na rok po doładowaniu za 30 zł. Z każdym starterem można skorzystać z usług bez limitu.

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
70. ~stary
0

2018-04-26 12:26:03

Coś starają się zrobić. jednak oferta jest uproszczona.

Odpowiedz

69. Jolaa112
0

2018-04-25 11:37:00

dla mnie te grafiki są takie nieprzejrzyste, jak czytam te ofertę to czuje się jakbym robiła to za karę... nic nie rozumiem z tego.

Odpowiedz

68. ~kaz
0

2018-04-25 00:12:54

Czyli co, z regulaminu wynika, że owe 30GB na rok kosztują 45zł. 15zł starter plus 3 dychy by dostać 30GB na rok.

Odpowiedz

67. ~SS
0

2018-04-23 09:42:29

Pojawił się już regulamin nowej oferty, więc można zaktualizować wiadomość

Odpowiedz

66. ~mm
0

2018-04-20 16:12:41

Wygląda na to, że w roamingu UE jest 0 internetu darmowego w tej ofercie.

Odpowiedz

65. ~Kaczy kuper
0

2018-04-20 15:52:49

#64 to samo napisałeś na gsmie, ale pod innym nickiem

Odpowiedz

64. ~gość
0

2018-04-20 15:43:10

Zawsze mówiłem że Plus ma najlepsze oferty i najwyższą jakość usług.Ta oferta kolejny raz potwierdza moje słowa.

Odpowiedz

63. ~Szwagier
0

2018-04-20 14:11:38

#62 mnie kobita chce wykastrować bo za często do sąsiadek chodze

Odpowiedz

62. wlo
0

2018-04-20 13:29:25

61 - nie wykasują. Nie wymyśaj głupot. To, ze po aktywacji nowej taryfy do poprzedniej wrócić nie będzie można... No to jest polityka stosowana od dawna. W ten sposób można mówić o "wykasowaniu". Jednak nie w inny sposób ;-)

Odpowiedz

61. ~ktos nowy
0

2018-04-20 13:08:52

Czekamy na regulaminy i zobaczymy rozmawiałem niedawno z infolinią Plusa i zostałem poinformowany że te wszystkie pakiety które są obecnie niedługo zostaną wyłączone więc podejrzewam że plus idzie tym samym że wszystkie  czyli ja plus elastyczne na kartę czy nowy Plus na kartę  pozostną a wszystkie taryfy które są do tej pory  taryfy które były do tej pory czyli ja Plus na kartę 29 zł i 6 giga internetu i te wszystkie inne wykastrują  i tak naprawdę zostaną Tylko te najnowsze taryfy będzie się to wiązało z tym że w tych nowych taryfach zgodnie z regulaminem jak i również zgodnie z potwierdzeniem infolinii nie ma możliwości aktywacji 5 doładowanie gratis i myślę że plus do tego dąży dlatego też uważam że ci którzy są obecnie  w plus na kartę i mają 10 GB w ramach pakietu niech pozostaną  proponowałbym żeby nie zmieniali ni na 99% już No to już potwierdziłem zmienić taryfę na ofertę ja plus elastyczne na kartę nie ma możliwości bynajmniej u mnie aktywacji 5.doładowania   wyświetla się serwis dla ciebie niedostępny więc radzę się zastanowić czy lepiej zmienić taryfę na najnowszą i mieć nielimitowany internet w nocy do 8:00 nad ranem czy też mieć piąte doładowanie . uważam że lepiej zostać bez kombinacji

Odpowiedz

60. ~Szwagier
0

2018-04-20 12:33:00

Dołanczam sie do pytań @bombla. Też chciałbym sie dowiedzieć jak to jest z rokiem ważności a bonusowymi GB.

Odpowiedz

59. ~bombel
0

2018-04-20 11:20:55

30GB na dobry początek zsumuje się z 30GB za doładowanie 30zł i owe 60GB będzie ważne rok czasu? Każdy kolejny bonus za doładowanie będzie się wbijać w ten rok?

Odpowiedz

58. ~stary
0

2018-04-20 10:52:42

coś sie ruszyło w prepaidzie Plusa. I to się chwali.

Odpowiedz

57. wlo
0

2018-04-20 08:19:49

52 - na co niby się natnie wielu? Bo Twoje myslenie coraz bardziej zawiłe jest... Nie bardzo nadążam za Tobą ;-)

Odpowiedz