DAJ CYNK

Internet na lato za darmo w Play

22.06.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 24017

Ważne 27

2

Play przygotował wakacyjną promocję, która pozwoli na skorzystanie z aż 30 dodatkowych GB. Sieć wprowadza także bonus w wysokości 100 zł dla nowych klientów.Play przygotował wakacyjną promocję, która pozwoli na skorzystanie z aż 30 dodatkowych GB. Sieć wprowadza także bonus w wysokości 100 zł dla nowych klientów.

30 GB i 100 zł gratis

Wystarczy pobrać z Google Play lub Apple App Store aplikację Play24 i w zakładce "Pakiety i usługi" włączyć "Internet za darmo". Co miesiąc (maksymalnie 3 razy) dostaniemy wtedy 10 GB Internetu. Promocja potrwa do końca września i wtedy też niewykorzystane dane przepadną. Usługę można również aktywować kodem *111*870*1#, wtedy dostaniemy jednak co miesiąc 5 GB. Można wybrać tylko jeden sposób aktywacji.

W momencie aktywowania pakietu trzeba mieć ważne konto. Promocja jest przeznaczona dla pakietów Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Play na Kartę Surf, Formuła Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę odNOWA, RBM Energy na Kartę, Internet na Kartę oraz Play Internet na Kartę.

Fioletowi kuszą również bonusem dla kupujących i rejestrujących starter Play. Jeśli dołączymy do sieci... to po aktywacji karty SIM wystarczy użyć kodu *111*948*1#, a w ciągu 24 godzin otrzymamy bonusowe 100 zł. Ten pakiet również jest ważny do końca września. Status usługi możemy sprawdzić kodem *106#, następnie zatwierdzamy go tak jak normalne połączenie.

Sieć przygotowała odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na specjalnej stronie dotyczącej letnich promocji.

Zobacz: Regulamin promocji Internet na lato
Zobacz: Regulamin oferty Darmowe złotówki na start

Zobacz: Play ma 6000 stacji BTS

Źródło zdjęć: Play

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu