DAJ CYNK

Internet na lato za darmo w Play

22.06.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 21777

Ważne 27

2

Play przygotował wakacyjną promocję, która pozwoli na skorzystanie z aż 30 dodatkowych GB. Sieć wprowadza także bonus w wysokości 100 zł dla nowych klientów.



Play przygotował wakacyjną promocję, która pozwoli na skorzystanie z aż 30 dodatkowych GB. Sieć wprowadza także bonus w wysokości 100 zł dla nowych klientów.

30 GB i 100 zł gratis

Wystarczy pobrać z Google Play lub Apple App Store aplikację Play24 i w zakładce "Pakiety i usługi" włączyć "Internet za darmo". Co miesiąc (maksymalnie 3 razy) dostaniemy wtedy 10 GB Internetu. Promocja potrwa do końca września i wtedy też niewykorzystane dane przepadną. Usługę można również aktywować kodem *111*870*1#, wtedy dostaniemy jednak co miesiąc 5 GB. Można wybrać tylko jeden sposób aktywacji.

W momencie aktywowania pakietu trzeba mieć ważne konto. Promocja jest przeznaczona dla pakietów Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Play na Kartę Surf, Formuła Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę odNOWA, RBM Energy na Kartę, Internet na Kartę oraz Play Internet na Kartę.

Fioletowi kuszą również bonusem dla kupujących i rejestrujących starter Play. Jeśli dołączymy do sieci... to po aktywacji karty SIM wystarczy użyć kodu *111*948*1#, a w ciągu 24 godzin otrzymamy bonusowe 100 zł. Ten pakiet również jest ważny do końca września. Status usługi możemy sprawdzić kodem *106#, następnie zatwierdzamy go tak jak normalne połączenie.

Sieć przygotowała odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na specjalnej stronie dotyczącej letnich promocji.

Zobacz: Regulamin promocji Internet na lato
Zobacz: Regulamin oferty Darmowe złotówki na start

Zobacz: Play ma 6000 stacji BTS

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
200. ~limi
0

2018-07-22 11:15:04

@199 i jak ten ich płatny bangla? jaka prędkość?

Odpowiedz

199. ~laki
0

2018-07-21 15:38:56

to prawda, ciekawe tyko czemu nie jest :P Mam bdi jakby mi cos padło, a tak to też u nich 30 gb za 30 zł.

Odpowiedz

198. ~belkon
0

2018-07-18 06:03:41

No pewnie. To jest piękne i powinno być regułą u wszystkich operatorów.

Odpowiedz

197. ~koniar
0

2018-07-15 15:59:12

Dalej to BDi ciągną? Fajnie w sumie. Na studiach mi nie raz zadek ratowali

Odpowiedz

196. ~jacol
0

2018-07-13 13:09:41

Ja mam cały czas darmowy w Aero 2 i tylko oni w całej Polsce mają taką usługę,a to powinno być w każdej sieci.

Odpowiedz

195. ~Tymek
0

2018-07-03 15:14:51

Tjaaa, na co mi ta promocja kiedy u mnie na wsi internet z Playa raz działa a raz nie. Odkąd mam abonament w Virgin Mobile to wszędzie mam internet i to bardzo szybki i na dodatek jeszcze nie przepłacałam bo co to 29 zł co miesiąc.

Odpowiedz

194. ~Tom
0

2018-07-02 16:56:55

193. To ustaw manualnie na TM Orange lub Plusa. Raz ustawione trzyma i nie przerzuca z powrotem do Play.

Odpowiedz

193. ~no tia
0

2018-07-02 16:44:53

co z tych 30 gb za free, skoro u mnie na fsi tylko po roamingu z ciaglym przerzucaniem do jednej kreseczki play h+. efekt tego taki, ze w moim wypadku po prostu nie da sie tego wykorzystac z powodu uwarunkowan techniczno-zasiegowych.

Odpowiedz

192. ~654
0

2018-07-01 16:22:03

Trzeba poczytać regulamin; u mnie lecą środki z promocji wykorzystałem 1GB, na wykupionym pakiecie od włączenia promocji nic nie ubywa.

Odpowiedz

191. ~
0

2018-07-01 16:01:51

Który pakiet powinien być rozliczany w pierwszej kolejności, ten z bonusa czy zakupiony normalnie?Mam odNova pakiet GB i ten promocyjny i w zżera mi z kupionego pakietu, tak powinno być?

Odpowiedz

190. ~Pabloeq
0

2018-07-01 07:36:32

186, zasada w Play jest taka, że przy zmianie taryfy przepadają wszystkie bonusowe złotówki, GB. Zachowujesz tylko pieniądze z konta głównego. Jeżeli te 100zl masz na koncie głównym, to nie przepadną ale 30GB raczej przepadnie

Odpowiedz

189. ~Pabloeq
1

2018-07-01 07:32:45

Korzystam i chwalę sobie. Mam jeszcze numer w T-Mobile ale już niedługo. T-Mobile to dopiero dramat, kasa znika z konta, do abonamentów zawsze coś doliczą. Ciągle trzeba się z nimi użerać i pisać reklamacje.

Odpowiedz

188. ~Pablosox123
-2

2018-07-01 05:44:50

Play jest tak zly ze nie warto na niego zwracax uwagi,najgorszy z najgorszych operatorów pod kazdym wzgledem.Omijac szeroko.

Odpowiedz

187. ~Amigo007
0

2018-06-28 00:17:19

No jeśli jesteś teraz w innej taryfie, to po migracji zapewne stracisz wszystkie obecnie aktywne pakiety. A jaki masz problem w doładowaniu obecnego numeru 3 lipca??

Odpowiedz

186. ~Adik
0

2018-06-27 18:52:46

DOWIEDZIAŁEM SIĘ ŻE MOŻNA ....ALE KTOŚ DORADZI ??Oczywiście. Play na kartę odNowa- brak ważności konta – nie ma ważności połączeń wychodzących i przychodzących,- korzystanie z telefonu możliwe jest, gdy są dostępne środki na koncie,- brak ważności pakietów – pakiety minut, SMS i internetu nie maja okresu ważności – można korzystać do wyczerpania środków,- stan darmowy do wszystkich w Play – połączenia i SMSy do wszystkich w sieci Play są za darmo.Stan darmowy można włączyć kodem *188#Kod na włączenie odNowa: *163*20#WŁĄCZYĆ TO KODEM OD NOWA ? NIE STRACĘ 100PLN NA ROZMOWY I 30GB INTERNETU ?

Odpowiedz