DAJ CYNK

Internet LTE w ofercie Vectry

24.02.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6235

Ważne 4

4

Od połowy lutego abonenci mobilnego Internetu Vectry mogą korzystać z technologii LTE w oparciu o infrastrukturę sieci Play. Zmianie uległa również maksymalna prędkość transferu poza wspomnianą technologią z 2 Mb/s do 15 Mb/s.

Od połowy lutego abonenci mobilnego Internetu Vectry mogą korzystać z technologii LTE w oparciu o infrastrukturę sieci Play. Zmianie uległa również maksymalna prędkość transferu poza wspomnianą technologią z 2 Mb/s do 15 Mb/s.

Vectra dołączyła do grona operatorów telekomunikacyjnych, którzy w swojej ofercie Internetu mobilnego posiadają technologię LTE. Aby móc korzystać z najnowszej technologii w Vectrze należy posiadać odpowiedni modem lub telefon/tablet obsługujący LTE oraz zakupić pakiet z co najmniej 4 GB limitem transferu danych.

Nowy produkt w ofercie "solo" dostępny jest zarówno dla obecnych klientów, jak i nowych abonentów. Już wkrótce operator zaproponuje ofertę z usługą mobilnego Internetu LTE w pakietach, promocyjnych zawierających także usługę telewizji cyfrowej i Internet stacjonarny bez limitów danych. Internet mobilny LTE w sieci Vectra oparty jest na infrastrukturze P4.

Źródło tekstu: Vectra, wł

Tagi: LTE play vectra
Komentarze
Zaloguj się
21. ~otis3
0

2014-04-27 08:12:49

Vectro to samo dno nie dba oaBonentow starych ma ich gdzies

Odpowiedz

20. Tuldor88
0

2014-02-25 11:48:33

@10 tak jak napisałem - jedynie dla płynności i stabilności :) I rację ma PiotrM - większosć różnicy niezauważy bo też większości LTE potrzebny nie jest, a to że głupi naród się rzuca jak szczerbaty na suchary to już polaczków przywara... @12 http://www.play.pl/pomoc/mapa-zasiegu/ zakładka "internet" i zaznaczasz ostatnie pole na samym dole "Technologia LTE (zasięg technologii LTE w Play wewnątrz budynków)".. proste? Chyba tak :P

Odpowiedz

19. ~Tryfon
-1

2014-02-24 21:18:02

Czyli konkurenci mogą spać spokojnie: LTE, które nigdzie nie ma zasięgu, za to ograniczone jest do prędkości HSPA+. Szkoda bo Vectra jest operatorem o dużym potencjale i związanie się ze spółką o charakterze spekulacyjnym, jaką jest P4 źle wpłynie na jej wyniki w dłuższej perspektywie czasowej.

Odpowiedz

18. ~Marcin
0

2014-02-24 19:52:53

takiej predkosci upload nigdy nie uzyskałem szczerze

Odpowiedz

17. ~Marcin
0

2014-02-24 19:52:23

To ja jak ty nie uzyskuje 15 mb/s w play max 10 -11 mb/s ping 59-82 ms upload 3,92mb/s stabilnosc 90 %

Odpowiedz

16. ~
1

2014-02-24 18:39:20

Mam LTE w P4 i nie narzekam. Nolimit do końca 2014r za 25zł/mies (Play Online na kartę - 50zł co 60dni). 12-15Mb/s DL, 4-5Mb/s UL, PING 25-40ms. http://www.speedtest.net/result/3328957175.png

Odpowiedz

15. PiotrM
1

2014-02-24 17:35:04

@10 LTE to korzyści przede wszystkim dla operatorów: po pierwsze mniejsze koszty utrzymania, po drugie większa pojemność każdej stacji. Klienci też trochę zyskują np. mniejszy ping, ale tak naprawdę przytłaczająca większość nie zauważy różnicy między LTE a HSPA+, przynajmniej teraz i jeszcze przez jakiś czas.

Odpowiedz

14. ~m76
1

2014-02-24 16:58:12

@13 wlasnie tez zauwazylem ze u mnie tak "wspaniale" chodzi ten nieograniczany LTE w Plusie i Orange. Za to ten "ujowy" ograniczony w Play "tylko" do 15mbit po 3miescie ma caly czas zasieg na zablokowanym na sztywno 4G. jeszcze takie ciekawostki odnosnie LTE w Gdansku blisko centrum. Orange ping 90-110, Plus 200 i wiecej Play 20-50.

Odpowiedz

13. ~tata
1

2014-02-24 16:20:42

Ja na modemie LTE plusa mam caly czas stabilne 2G w porywach 3G i sie ciesze ze mam w ogole internet.W niedziele dam na msze za tego operatora i jego prezesa.

Odpowiedz

12. ~
0

2014-02-24 16:16:18

@7 - sypnąć ci linkami, nawet na forum Telepolis, gdzie ludzie są skołowani i nie potrafią z mapki zasięgu Play odczytać, gdzie jest aktywny pakiet 200GB?

Odpowiedz

11. ~Ryszard
0

2014-02-24 16:09:13

To ja po modernizacji sieci w orange mam stabilne 20 Mb/s a na wyświetlaczu mam literkę H+. Orange powinno zmienić na LTE - lepiej bym się czuł !!!

Odpowiedz

10. ~
0

2014-02-24 15:52:24

Tuldor88 to po co LTE? Ano po nic.

Odpowiedz

0

2014-02-24 15:46:03

Szybkość i tak gra rolę dla kilku % użytkowników - o wiele ważniejsza jest płynność a to, że nie obejrzysz sobie filmu HD na telefonie albo nie ściągniesz 150 plików na minutę - shit happens, nie każdy jest /''torrenciarzem/'' ^^

Odpowiedz

8. kvasir
0

2014-02-24 15:24:56

@Mila89 ty się znasz większość się nie zna, ta prędkość to HSPA a nie LTE ale cóż na wyświetlaczu ładnie wygląda LTE a co z tego że 3G u konkurencji szybsze :P

Odpowiedz

7. PiotrM
1

2014-02-24 15:18:04

@5 ktoś Ci namieszał w głowie jednak. To Ty niepotrzebnie mieszasz technologie i prędkości. To że Ci się wydaje że LTE to powinno być 100, 200, 300 Mbps to tylko Twój problem.

Odpowiedz