DAJ CYNK

Internet 600/60 Mb/s w ofercie UPC

07.12.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4434

Ważne 5

2

UPC udoskonalił swój najwyższy pakiet Internetu w ofercie dla biznesu poprzez podwojenie oferowanej w nim szybkości wysyłania plików - teraz wynosi ona 60 Mb/s.

UPC udoskonalił swój najwyższy pakiet Internetu w ofercie dla biznesu poprzez podwojenie oferowanej w nim szybkości wysyłania plików - teraz wynosi ona 60 Mb/s.

Co ważne, dotychczasowi abonenci usługi 600/30 Mb/s nie muszą czekać do końca umowy, by uzyskać wyższe transfery - UPC udostępnił im wyższą przepustowość bezpłatnie.

Usługa Biznes Internet 600/60 jest dostępna obecnie w 30 miastach i jej zasięg będzie stopniowo poszerzany.

UPC Biznes daje swoim klientom możliwość sprawdzenia produktów w codziennej pracy. Gwarantuje satysfakcję lub możliwość rozwiązania umowy w ciągu 60 dni, bez konieczności zwrotu rabatów. W ofercie UPC Biznes znajduje się również usługa Gwarancja SLA, w ramach której operator zobowiązuje się do usunięcia awarii w ciągu nawet 6 godzin od zgłoszenia.

Źródło tekstu: UPC

Tagi: upc UPC Biznes
Komentarze
Zaloguj się
19. ~net-real
0

2016-12-09 09:53:49

Magia liczb !Dla przeciętnego klienta aktualna oferta kablówek jest aż za dobra- nigdy nie wykorzystają jej możliwości a tu taki "jedrek" płacze .

Odpowiedz

18. ~
0

2016-12-08 11:45:12

A orange dalej nie ma podobnej oferty...

Odpowiedz

17. wlo
0

2016-12-07 20:46:12

UPC oczywiście ;-)

Odpowiedz

16. wlo
0

2016-12-07 20:45:39

jedrek - u mnie nie ma UPS. Więc mogę powiedzieć - widać im się nie opłaca na mnie zarobić ;-)

Odpowiedz

15. jedrek
0

2016-12-07 20:38:23

@14 jak widać tu się nie sprawdza reguła, że duży może więcej. Mała kablówka ma lepszą ofertę niż duży kablowy operator. A to przecież się przyjęło, że duży gracz rozdaje karty, a mały mu nie podskoczy. Gdyby nie kablówka to też bym miał tylko neo typowo w okolicy 6Mbps, upload tam nawet nie osiągał pełnego 1Mbit. W tym wypadku mniejszemu od oranżady upc (wtedy jeszcze Polska Telewizja Kablowa) opłacało się inwestować w prowadzenie kabla do bloku, francuzom nawet się nie opłacało VDSL, o światłowodzie francuskim tylko tutaj słyszano na billboard-ach.

Odpowiedz

14. wlo
0

2016-12-07 19:37:26

jedrek - a co do lokalnych dostawców - nie czekaj na UPS tylko podłącz się do winogradzkiej spółdzielni...

Odpowiedz

13. wlo
0

2016-12-07 19:33:35

jedrek - ja korzystałem, wcześniej z symetrycznego ze sztywnego SDI. Dzisiaj mam Neostardę 10 Mbps. Chciałoby się więcej, nawet za wyższą cenę, ale nie ma możliwości. ;-)Jeśli Ty byś zapłacił cenę za jaką dla firm oferują to co mówisz, to problemu nie ma. Tylko o to pytałem ;-)

Odpowiedz

12. jedrek
0

2016-12-07 19:33:10

@4 on tego nie zrozumie, bo to jednostka z innej bajki. Wiadomo, że chodzi o upload.Idąc jego tropem to tym > a zwłaszcza tym

Odpowiedz

11. jedrek
0

2016-12-07 19:30:32

@2 za co mam płacić? Dla takich jak ty net się powinien zatrzymać na pilotażowej usłudze neostrada tp 512kbps.

Odpowiedz

10. ~3er
1

2016-12-07 19:17:19

Dlatego też nie rozumiem pogoni za światłowodem w domu. Wystarczy na osiedle, blok, punkt dostępowy a później to już ethernet do 1 giga.

Odpowiedz

9. ~Optymista^2
0

2016-12-07 18:43:11

@6: wynika to przeważnie z technologii. Na kanał zwrotny przeznacza się mniejszy zakres częstotliwości. Inaczej sprzęt po stronie klienta musiał by być zdecydowanie lepszej jakości i obsługiwać większy upload. Poczytaj sobie o technologii DOCSIS bo z taką działa UPC.

Odpowiedz

8. ~rtg
0

2016-12-07 17:01:02

@7: problemem jest overselling usług, ponieważ ściągasz generalnie ograniczoną ilość danych, a wysyłać przy jakiś torrentach / serwerach można dużo więcej. wiadomo że ściągać też sztucznie można sporo, ale tak się generalnie nie dzieje, a przy uploadzie tak.

Odpowiedz

2

2016-12-07 16:36:51

Małym, lokalnym firmom opłaca się oferować symetryczne łącza FTTH (np 600/600 za 85 zł/m-c), a dużym nie ? Orange, UPC - wszędzie upload to max 1/10 downloadu. Czy to jakaś zmowa ? Standardem przy FTTH powinno być łącze symetryczne (albo upload przynajmniej 1/2 downloadu).

Odpowiedz

6. ~
3

2016-12-07 16:28:09

Dlaczego większość operatorów stacjonarnych tak oszczędza na uploadzie, że rzadko przekracza on 10% downloadu?

Odpowiedz