DAJ CYNK

Inotel to teraz INEA

03.03.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3087

Ważne 1

0

Specjalne pakiety z Internetem, telewizją i telefonem, dostęp do tanich usług mobilnych, darmowych hotspotów i aplikacji online, jeszcze więcej punktów obsługi klienta oraz infolinia działająca również w weekendy i święta.

Specjalne pakiety z Internetem, telewizją i telefonem, dostęp do tanich usług mobilnych, darmowych hotspotów i aplikacji online, jeszcze więcej punktów obsługi klienta oraz infolinia działająca również w weekendy i święta. INEA, największy w Wielkopolsce alternatywny operator multimedialny, przedstawił kolejne nowości przygotowane dla dotychczasowych abonentów przejętej sieci Inotel.

Inotel to wielkopolski operator telekomunikacyjny, który został włączony do spółki INEA 1 września 2014 roku. Dla przypomnienia należy wspomnieć, że Grupa INEA pełną kontrolę nad Inotelem uzyskała już 1 lutego 2012 r.

Zobacz: Inotel w Grupie Inea

Pierwsze zmiany dedykowane abonentom uruchomiono 4 listopada ubiegłego roku, kiedy operator wprowadził promocyjną ofertę telewizyjną. Klienci Inotela mieli wtedy możliwość korzystania w niezmienionej cenie abonamentowej m.in. z pakietu podstawowego bogatszego o ok. 40 nowych programów. Promocja trwała przez blisko 3 miesiące i zakończyła się 21 stycznia 2015 roku.

Zobacz: Inotel - nowa oferta po połączeniu z INEA

Kolejne zmiany operator wprowadził z dniem 1 marca.
Dla abonentów byłego Inotela dały one dostęp do nowych pakietów usług, przydanych aplikacji i funkcjonalności, a także nowej jakości w obsłudze klienta - zapewnia Michał Korzeniewski, dyrektor marketingu INEA.

Nowe pakiety usług to oferta na Internet i telewizję cyfrową obejmującą 95 programów (w tym 25 w jakości HD) za 79,90 zł miesięcznie. Druga propozycja to zestaw internet, telewizja cyfrowa i telefon w cenie od 89,90 zł. W ramach tej oferty abonenci zyskują dostęp do blisko 100 kanałów telewizyjnych, Internetu o prędkości 45 Mb/s oraz nielimitowanych połączeń w telefonii stacjonarnej.

Niezależnie od wybranego pakietu, abonenci posiadający usługę telewizyjną mogą korzystać z aplikacji INEA Online TV, czyli możliwości oglądania programów telewizyjnych na komputerach i urządzeniach mobilnych. Nowością jest także oferta na usługi mobilne dedykowana klientom chcącym obniżyć rachunki telefoniczne. Usługa nielimitowanych połączeń do wszystkich sieci stacjonarnych i komórkowych w Polsce to koszt 29,90 zł miesięcznie.

Abonenci usług internetowych mogą korzystać z darmowych hotspotów INEA umieszczonych w popularnych, poznańskich lokalizacjach, a także w ponad 500 tramwajach oraz autobusach MPK (zarówno w Poznaniu, jak i Koninie). Nowa jakość oferowana abonentom to dostęp do jeszcze większej liczby punktów obsługi (już nie tylko dotychczasowe stanowiska Inotel, ale także wszystkie biura i punkty INEA), dostęp do eBOA oraz infolinii czynnej zarówno w dni powszednie, jak i weekendy oraz święta. W ramach zmian znika identyfikacja Inotela, a jego strona internetowa została już przekierowana na stronę INEI.

Źródło tekstu: INEA, wł

Tagi: Inea inotel
Komentarze
Zaloguj się
8. ~KJ
0

2015-03-04 10:12:21

INEA ma większe możliwości ale niestety po ostatnich przejęciach nie ogrania ilości klientów - strasznie wydłuzyły się czasy oczekiwania na infolinii i terminy wizyty techników

Odpowiedz

7. ~
0

2015-03-03 20:21:59

Infolinia ma działać również w weekendy i święta? To ma być ta innowacja? 15 lat temu neostradowe partyline działało 24h a tu jeszcze tego nie mają LOL

Odpowiedz

6. ~
0

2015-03-03 16:23:10

Jak zawsze marketingowa papka, szkoda, że nawet telepolis to wrzuca, rozumiem o Inei musi być głośno jacy to super są. To teraz trochę konretów: Inotel od przeszło 2 lat był własnością Inei i było tragicznie, mieli w d**** problemy klientów i nic z tym nie robili, i dalej nie robią. Wszystkie usługi wymienione wyżej nie są dostępne dla przejętych klientów tylko wymagają podpisywani aneksów. Kilka programów zabrali w wyniku tych super zmian i o tym jakoś cisza. Proponuję zajrzeć na FB inotela i poznać prawdziwe oblicze oferty i prawdziwy poziom zadowolenia klientów.

Odpowiedz

0

2015-03-03 13:46:38

W Inotelu zdarzał się za wiecha w telewizji. Ale nie wiem czy Inea to będzie też ideał. Np dostałem od nich ze nic się nie zmienia dojdą nowe możliwości np INEA online tv kazało się ze nie można się zalogować. Dzwonie do biura obsługi i sie okazuje ze nie nie jest do dostępne dla dawnego Inotela ciekawe jak by to było w autobusach z hotSpoty?

Odpowiedz

0

2015-03-03 13:00:55

Inotel to była firma katastrofa. Nikt nic nie wie, wszystko robione przez firmy zewnętrzne i w efekcie sami nie dawali rady więc się sprzedali.

Odpowiedz

3. ~Preza
0

2015-03-03 12:45:04

I tak oto pada wolna konkurencja. Inea (niecj ja jasna ch... weźmie) eliminuje konkurencję przez przejęcia. Pożegnałem się z nimi całe szczęście i życzę im jak największego odpływu klientów, może zaczną nas poważniej traktować.

Odpowiedz

2. WitekT
1

2015-03-03 10:13:43

Sk.: a co konkretnie (ale konkretnie, podkreśl zdania) nie podoba Ci się w tej wiadomości?

Odpowiedz

1. ~Sk.
0

2015-03-03 10:04:59

To jest materiał reklamowy czy dziennikarska informacja?

Odpowiedz