DAJ CYNK

ING Bank Śląski wprowadza płatności zbliżeniowe od Orange

LuiN

Taryfy, promocje, usługi

Klienci Orange mogą od dziś korzystać z płatności zbliżeniowych telefonem, używając karty płatniczej Visa do konta ING Banku Śląskiego.

Klienci Orange mogą od dziś korzystać z płatności zbliżeniowych telefonem, używając karty płatniczej Visa do konta ING Banku Śląskiego.

To kolejna karta dostępna w ramach usługi i aplikacji NFC Pass, która pozwala płacić smartfonem z NFC w Orange w sklepach oraz w punktach handlowo-usługowych. Karta do konta ING Banku Śląskiego jest jednocześnie pierwszą kartą płatniczą NFC w systemie Visa, wydaną we współpracy z polskimi operatorami komórkowymi.

Usługa i aplikacja NFC Pass w Orange umożliwia instalowanie w jednym telefonie NFC, z kartą SIM NFC, debetowych i kredytowych kart płatniczych różnych banków, a w przyszłości innych dostawców usług - kart miejskich, kart dostępu itp.

Oferta usługi NFC Pass w Orange jest adresowana do wszystkich klientów - indywidualnych oraz firmowych, korzystających z usług mobilnych na abonament oraz na kartę. Aby z niej skorzystać, wystarczy podpisując lub przedłużając swoją umowę na telefon komórkowy wybrać aparat telefoniczny zgodny z usługą NFC Pass oraz kartę SIM NFC, na której możliwe jest zainstalowanie karty płatniczej banku.

Aplikacja NFC Pass jest już dostępna dla ponad dwudziestu modeli smartfonów NFC z systemem Android. W przyszłym roku planowane jest uruchomienie usługi NFC Pass na urządzeniach z systemem Windows Phone 8.1.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu