DAJ CYNK

Inea przyspiesza Internet, za darmo

04.09.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5599

Ważne 3

1

W ramach nowej kampanii "Dobrzy ludzie od internetu" operator przyspiesza wszystkim internautom swoją usługę bez żadnych dodatkowych opłat. Średnia prędkość łączy internetowych oferowanych w sieci Inea to teraz 140 Mb/s.



W ramach nowej kampanii "Dobrzy ludzie od internetu" operator przyspiesza wszystkim internautom swoją usługę bez żadnych dodatkowych opłat. Średnia prędkość łączy internetowych oferowanych w sieci Inea to teraz 140 Mb/s.

"Dobrzy ludzie od internetu" to nie tylko hasło naszej nowej kampanii. Stoją za nim konkretne działania, które, mam nadzieję, przełożą się na jeszcze wyższą satysfakcję klientów z naszych usług i obsługi. Jednym z nich jest podziękowanie dla obecnych klientów za to, że wybrali INEA. Mamy nadzieję, że przyspieszenie będzie dla nich miłą niespodzianką, podobnie jak zapowiedź, że to nie koniec pozytywnych zmian. Cały czas pracujemy nad kolejnymi rozwiązaniami, które będą usprawniały korzystanie z naszych usług - powiedział Michał Bartkowiak, Członek Zarządu Inea.

Klienci mogą sprawdzić nową, dotyczącą ich prędkość Internetu w portalu Moja INEA lub w aplikacji mobilnej INEA. Jak informuje operator, zwiększenie prędkości świadczonej usługi nie wpływa na długość trwania umowy czy inne jej warunki. Aby z niego skorzystać, nie trzeba resetować modemu. Ze względów technicznych zmiana przyspieszenia Internetu obejmie wszystkich, u których jest taka możliwość techniczna - ok. 95 proc. internautów.



Źródło tekstu: Inea

Tagi: Inea internet
Komentarze
Zaloguj się
34. ~zapytajnie
0

2017-09-12 13:51:11

witajcieczy komus z was zwiekszyla sie nagle predkosc internetu ze 150 (140 realnie) Mbps do 180 (nawet 186) Mbps?pozdrawiam

Odpowiedz

33. ~Flej
1

2017-09-05 07:22:19

Neostrada ostatnio "przyśpieszyła" mi Internet z 10Mbit/s na 8Mbit/s ze względu, na pogarszający się stan linii :D. Że o "przyspieszaniu" do 1,5Mbit/s w wydmuszce sieci nie wspomnę...

Odpowiedz

32. ~Tkd
1

2017-09-05 01:01:18

@29 PawlusG - modem mam cisco 3925, oferta jest z tych zeby zatrzymać klienta po złożeniu wypowiedzenia 15Mbit/1,5Mbit za 15zl/mies, po cichu liczylem, że zwiększą do 20Mbit/2Mbit. Na pewno byłoby to bardziej odczuwalne niż np. zwiększenie 150->180 czy nawet 50->60. No, ale przy tym koszcie miesięcznym nie ma co wybrzydzać ;-) mimo wszystko jakąś nadzieję miałem

Odpowiedz

30. pbbablin
0

2017-09-04 23:08:34

Ja jestem ż Inotela którego Inea przejęła już jakiś czas temu na kladce jest przewód. Coś zaczęli grzebać netu niekiedy niema telewizja się wiesza mówili że wina routera trzeba by wymienić Ale to by się wiązało z przejściem do nich i wyższym albo. teraz jest korzystniej. W zeszłym tygodniu dzwonią że często reklamowalem telewizję podłącza mi światłowód bez rzadnych dodatkowych kosztów i problemy znikną. Ciągną światłowód Ale niby jeszcze nie odpalił czegoś i mam na korytarzu tylko mała puszkę. Wiec moze bym mial tez taka prędkość. Tylko w tym problem ze sami nie wiedza co maja.

Odpowiedz

29. PawlusG
0

2017-09-04 21:19:41

@9 Tkd prawdopodobnie masz starą ofertę z modemem Motoroli, wtedy to jest maks i więcej bez zmiany modemu nie będzie.

Odpowiedz

28. PawlusG
0

2017-09-04 20:59:15

Jestem miło zaskoczony, miałem 50/2, a obecnie wychodzi mi 62/10 :)

Odpowiedz

27. ~frasag
0

2017-09-04 20:24:50

@w26: Dzięki za info Kolego. Jest ich instalacja na korytarzu, a u mnie pozostałości po NGM co go Vectra wykupiła- cieniutki kabelek obecnie nie używany bo przez modem leci. Muszę na Górne do biura podejść i popytać o sprawy techniczne. Pozdrawiam z Tauzena. :)

Odpowiedz

26. ~
2

2017-09-04 20:18:54

@21. popytaj sąsiadów, może ktoś cie "zakabluje" dzięki czemu obaj dostaniecie po zniżce. A instalacje w mieszkaniu masz? Gdy wchodzili na kolejne bloki na tauzenie to gniazdka i kable podłączali każdemu bezpłatnie nawet jeżeli nie planował nigdy korzystać.

Odpowiedz

25. ~marcellove
0

2017-09-04 20:07:10

@23 Osobiście korzystam z Play i DL mam na poziomie 50Mb/s a UL to około 30Mb/s. Dla mnie to w zupełności wystarczy.

Odpowiedz

24. ~dav
0

2017-09-04 19:59:05

w Vectra 150Mb/s działa idealnie, tylko wifi 802.11n już nie wyrabia :)

Odpowiedz

23. lee
0

2017-09-04 19:56:49

21: wątpię żebyś taniej znalazł. U mnie 150 jest o 5pln drożej niż u nich (49pln). Bez przesady za to co dostajesz nie ma się nad czym zastanawiać. U mnie za 62pln jest 300/300 w rzeczywistości jest pełne 320/320.22: znowu to samo. Ten upload w gawexie jest za niski.

Odpowiedz

22. ~marcellove
0

2017-09-04 18:58:15

@19 i 20 Panowie,kiedy takie łącza dotrą na Pomorze?! Ja moge liczyć jedynie na cuś takiego i to max. co u nas oferują kablówki!

Odpowiedz

21. ~frasag
0

2017-09-04 18:47:00

@20: też zastanawiam się nad Systelem- jest na moim osiedlu i w bloku, a ja jestem już na bezterminowej umowie z Vectra. Ale czekam na lepsze promocje- nie śpieszy mi się.

Odpowiedz

20. lee
0

2017-09-04 18:40:07

18: widzę że podałeś link do systela. Mam z dabnetu internet. Być może znasz. Oni ze sobą współpracują.

Odpowiedz

19. lee
0

2017-09-04 18:36:56

17: mała osiedlowa. Nie dawno zrobili upgrade. Nie mają dużej bazy klientów. Strona internetowa jeszcze nie jest zaktualizowana - nie spieszy im się hehe. Wszędzie powinny być takie ceny. Mam światłowód w domu. Dzwoniłem do upc i pytam się przedstawiciela kiedy będą w bloku puszczać do ludzi kable światlowodowe a on na to że nie będą oferować takiego czegoś.... z czym do ludzi. Taki moloch urósł i oszczędzają jak mogą. Wolę małego opa który ma wszystko i tv jak bym chciał i porządny net.

Odpowiedz