DAJ CYNK

IKO dostępne dla klientów Inteligo

28.10.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4889

Ważne 3

0

PKO BP umożliwił korzystanie z IKO klientom Inteligo. Mogą z niej korzystać także klienci firmowi prowadzący indywidualną działalność gospodarczą lub wykonujący wolny zawód. Oprócz dostępu do IKO, klienci Inteligo zyskali również możliwość wpłacania gotówki przy użyciu karty płatniczej w ponad 200 wpłatomatach PKO Banku Polskiego w całej Polsce.

PKO BP umożliwił korzystanie z IKO klientom Inteligo. Mogą z niej korzystać także klienci firmowi prowadzący indywidualną działalność gospodarczą lub wykonujący wolny zawód. Oprócz dostępu do IKO, klienci Inteligo zyskali również możliwość wpłacania gotówki przy użyciu karty płatniczej w ponad 200 wpłatomatach PKO Banku Polskiego w całej Polsce.

Zobacz: Płatności telefonem w ofercie PKO Banku Polskiego.

Aplikacja IKO dostępna dla klientów Inteligo wygląda i działa tak samo jak ta, z której klienci PKO korzystają od marca. Zakres funkcji aplikacji pozostaje bez zmian, zatem klienci Inteligo mogą za pomocą telefonu z aplikacją IKO płacić w ponad 60 tys. terminali w punktach handlowo-usługowych, wypłacać gotówkę z ponad 3 tys. bankomatów PKO bez użycia karty, dokonywać przelewów na numer telefonu, płacić za zakupy w 8 tys. sklepów internetowych oraz generować czeki IKO, które można realizować w sklepach i bankomatach bez potrzeby połączenia z Internetem czy aplikacją IKO.

Zobacz: KIR dołącza do IKO.

Źródło tekstu: PKO BP

Komentarze
Zaloguj się
33. ~PeterMac
0

2015-08-10 14:08:32

Nie działa na Nokia 808 PV, tzn działa ale nie mozna wpisać nic z klawiatury np. PIN/''u!

Odpowiedz

32. ~daro
0

2014-02-05 21:02:19

niestety u mnie nie działa na ios7.0.4

Odpowiedz

31. ~Jolanta
0

2014-01-30 10:33:55

IKO już działa na tel z rootem. Widze ze PKO pomyslało o ludziach którzy maja tel z rottem.

Odpowiedz

30. ~janek
0

2014-01-26 21:42:45

Ja mam zrootowany telefon i działa najwyraźniej coś pozmieniali!!!

Odpowiedz

29. ~Andrzej
0

2014-01-13 03:25:21

100 000 ludzi korzyst z IKO, a miejsc gdzie mozna nim płacic jest 65 000, forma płatności jak dla mnie -najlepsza !

Odpowiedz

0

2013-10-29 10:49:23

Trzeba będzie przetestować. Byłem na stronie PKO ale nie widziałem linka do aplikacji na Symbiana. Działa to na S60v5 czy trzeba skorzystać z javy ? Przelewy od dawna można realizować wysyłając zwykłego SMS po wcześniejszym skonfigurowaniu konta bankowego. Działa to na każdym telefonie.

Odpowiedz

27. ~
0

2013-10-29 09:33:14

szkoda tylko, ze na SGS4 wlacza sie jakies 5 minut... na pierwszym ekranie klikasz dalej i... czekasz 5 minut. ekstra. dalej juz wymiekłem...

Odpowiedz

26. ~vojtol
0

2013-10-28 21:40:34

Aplikacja nie działała z moim HTC Sensation, zamiast kodu wyświetlała biały ekran. Po reklamacji w PKO, dostałem odpowiedź, że nie ustają w wysiłkach aby działała. Gdyby "ważny prezes PKO" miał taki telefon jak ja, to pewnie migiem by to naprawili, ale pewnie prezes ma inny telefon. Aktualizacje programu co kilka miesięcy to nie jest nie ustawanie w wysiłkach, to jest jakaś kpina! Wielki, bogaty bank nie jest w stanie zatrudnić programistów, którzy napisaliby działającą aplikację... żenada!

Odpowiedz

25. wikik
0

2013-10-28 19:08:56

Fajnie, że Inteligo weszło do IKO. Niby jeden bank a od lat nie mogą mieć podobnych produktów. Wydaje mi się jednak, że tego typu usługi nie upowszechnią się do czasu aż banki zrezygnują z opłat za nie zrealizowane transakcje kartami płatniczymi. Mając limit transakcji miesięcznie albo kwotowy nie będę płacił telefonem bo zapłacę ekstra za posiadanie karty.

Odpowiedz

24. ~
0

2013-10-28 18:49:53

Poza tym moge podać link do artykułu z kwietnia gdzie osoba reprezentujca PKO twierdziła że pracuja nad zabezpieczeniami które pozwol aplikacji współpracować z urzadzeniami z rootem. 6 miesięcy i nic...

Odpowiedz

23. ~
0

2013-10-28 18:48:28

Witek ale aplikacji bankowych w Polsce jest conajmniej kilka - umożliwiaja przelewy pienięzne. Dlaczego nie sprawdzaja root/''a? Skoro inne banki moga tak aplikację wypuścic to moze to zrobić również PKO.

Odpowiedz

22. ~kamyk
0

2013-10-28 18:42:00

Niech jeszcze poprawią apkę IKO na Symbiana, bo ta wersja na Javie to porażka. Na Noki N8 łączy się zbyt długo z siecią, czas mija i transakcja nieudana... :-(

Odpowiedz

21. WitekT
0

2013-10-28 18:16:45

19: ale zrozum, że tu chodzi o bezpieczeństwo TWOICH pieniędzy! Ja na miejscu banku wolałbym mieć negatywne opinie, że aplikacja nie chodzi na zrootowanych telefonach niż takie, że ktoś ukradł pieniądze z konta via IKO. Poza tym komentarze, że nie chodzi na zrootowanych urządzeniach to myślę, że nie odstraszą zwykłych userów, którzy sami zainstalują i sprawdzą. Zresztą nie jest to jedyna aplikacja, która nie chodzi na zrootowanym telefonie...

Odpowiedz

20. ~
0

2013-10-28 17:47:59

W każdym razie można obejść ten problem ze sprawdzaniem roota. Właśnie mi się udało i aplikacja działa na zrootowanym telefonie . Kwestie bezpieczeństwa takiego ruchu ....cóż zobaczymy .

Odpowiedz

19. ~
0

2013-10-28 17:46:04

Ale ci pro userzy kształtuj opinie o aplikacji. Osoba rozpoczynajca przygode z Androidem prawdopodobnie nie zainstaluje aplikacjii z uwagii na złe oceny.

Odpowiedz