DAJ CYNK

III test usługi Wi-Fi Calling w Plusie

08.08.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4501

Ważne 3

2

Plus wystartował z III edycją testów usługi Wi-Fi Calling. Może się do nich zapisać każdy klient sieci posiadający odpowiedni smartfon.

Plus wystartował z III edycją testów usługi Wi-Fi Calling. Może się do nich zapisać każdy klient sieci posiadający odpowiedni smartfon.

Wi-Fi Calling daje możliwość prowadzenia rozmów głosowych wszędzie tam gdzie jest zasięg sieci Wi-Fi. W odróżnieniu od popularnych komunikatorów internetowych, korzystanie z Wi-Fi Calling umożliwia przeprowadzanie rozmów z własnego telefonu w taki sam jak dotychczas sposób - z użyciem własnego numeru telefonu komórkowego, dialera czy książki kontaktów.

Testy ruszyły 5 sierpnia i potrwają do końca roku. Zgłosić się do niej może każdy, kto posiada umowę z aktywnym numerem w sieci Plus lub partnerskiej (jak np. Plush) oraz posiada odpowiedni smartfon. Na liście kompatybilnych modeli znajdują się:


Do testów można zgłosić się na stronie www.plus.pl/wificalling.

Zobacz: Regulamin testów

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
22. ~Wie
-1

2016-08-09 13:03:43

Komentarze masakra,radzę spróbować,a następnie wyrażać lekko mówiąc niemądre opinie ;-)

Odpowiedz

21. ~Wie
-1

2016-08-09 13:01:20

Aha działa również niekoniecznie na telefonach z listy,długi czas na akceptację numeru,ale cierpliwości.

Odpowiedz

20. ~Wie
1

2016-08-09 12:59:16

nie trzeci a czwarty ,więcej rzetelności.Korzystam od pierwszego działa bardzo dobrze ,niestety w plusie zero info na ten temat,również infolinia robi wielkie oczy co to jest ;-)

Odpowiedz

19. ~tomala
0

2016-08-09 05:55:22

Ktoś tam pisze, że ich zasięg to masakra. Kurczę, mam zupełnie inne doświadczenia. Mieszkam w straszliwej dziurze, próbowałam tu kilku operatorów i tylko z Plusem nie mam żadnych problemów. ŻADNYCH. I można pomyśleć, że to wyjątek, ale podobnie mam na wyjazdach. Zawsze jest zasięg, z tym Plus w moim przypadku radzi sobie znakomicie.

Odpowiedz

18. ~pabloki
1

2016-08-08 15:25:20

ale oni robią te testy dla jaj? prawda? tyle razy to testowali...

Odpowiedz

17. ~dddd
2

2016-08-08 13:04:39

sieć voip PLUS JUŻ W 2017 nie trzeba kupowac lte nie trzeba inwestować lepiej odpalić wifi i korzystac z telefonu...

Odpowiedz

16. ~
-1

2016-08-08 13:00:51

Ja korzystam z whats app. Rozumiem, że w tej aplikacji będziemy identyfikować się przypisanym do abonamentu numerem?

Odpowiedz

15. ~next-g
-1

2016-08-08 12:37:36

A Play jak tam?

Odpowiedz

14. 3G
-2

2016-08-08 12:32:15

11 to samo.

Odpowiedz

13. 3G
0

2016-08-08 12:31:30

@6,7: Odróżniajcie Wi-Fi Calling od VoLTE.

Odpowiedz

1

2016-08-08 12:29:26

@11. Co volte ma wspólnego z WiFi Calling?

Odpowiedz

11. TomecekGD
2

2016-08-08 12:25:53

@6 przez aplikacje. Na liście jest mój stary F60, który kupiłem za 300 zł więc niemożliwe, aby obsługiwał volte.

Odpowiedz

0

2016-08-08 12:16:41

@6. O volte nikt tu nawet nie wspominał.

Odpowiedz

9. ~.
3

2016-08-08 12:12:11

@5 to jest przez aplikacje, a nie natywnie. Słowem - badziewie.

Odpowiedz

8. ~2@
-2

2016-08-08 12:10:24

Akurat od zasięgu plusa się odczep.

Odpowiedz