DAJ CYNK

I ty możesz zostać celebrytą w reklamie T-Mobile

24.06.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3104

Ważne 0

1

T-Mobile Show: nagraj teledysk i zostań gwiazdą telewizji lub wygraj jeden z dwudziestu smartfonów Sony Xperia X z abonamentem na dwa lata.

T-Mobile Show: nagraj teledysk i zostań gwiazdą telewizji lub wygraj jeden z dwudziestu smartfonów Sony Xperia X z abonamentem na dwa lata.

T-Mobile uruchamia specjalną platformę T-Mobile Show i razem z gwiazdami - Agnieszką Szulim i Piotrem Kędzierskim - zachęca wszystkich do wspólnej zabawy. W jej ramach każdy będzie mógł nagrać swoją wersję najnowszego hitu T-Mobile opartego o utwór Robina Thicke'a - "Blurred Lines" (z "Jestem w T-Mobile...") i walczyć o atrakcyjne nagrody z udziałem w reklamie włącznie.

Do wygrania są:

  • nagroda dzienna - 200 zł,
  • nagroda tygodniowa - Sony Xperia X z abonamentem na 2 lata za darmo (taryfa Comfort),
  • 50 dwuosobowych zaproszeń na koncert Avicii, który odbędzie się 15 lipca w Gdańsku,
  • nagroda główna - udział w reklamie T-Mobile. Twórcy trzech najlepszych nagrań wezmą udział w 30-sekundowym klipie telewizyjnym, który zostanie wyemitowany w ramach kampanii reklamowej.

Aby wziąć udział w konkursie należy wejść na stronę www.t-mobileshow.pl lub ściągnąć specjalną aplikację (dostępna jest na platformy Android i iOS) a następnie nagrać utwór w jednej z dwóch technik - karaoke lub lipsync. Wideo powinno oddawać szaloną, wakacyjną atmosferę - im bardziej będzie zabawne, tym lepiej.

Akcji T-Mobile towarzyszy kampania promocyjna:

<: F2684 :>

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
41. ~
0

2016-06-29 20:02:00

Reklama mi się spodobała ale nie znam tych rzekomo celebrytów . Możecie przybliżyć te osoby?

Odpowiedz

40. ~Leon
0

2016-06-27 08:05:46

Spoko. Kędzior w swoim stylu :)

Odpowiedz

39. ~Gryzli
0

2016-06-26 23:50:15

Od strony realizacji to jest to fajne - te powtórzenia i nakładanie kadrów. Da się na to patrzeć, bo to coś nowego i świeżego :) A sama akcja trochę chyba nie dla mnie - jakieś 10-15 lat jestem opóźniony :P

Odpowiedz

38. ~Hanslik
0

2016-06-26 18:12:22

nie cierpię tych durnych reklam z durnymi celebrytami, generalnie nie oglądam telewizji, bo tam w kółko powtórki i reklamy

Odpowiedz

37. ~
0

2016-06-26 17:31:38

Naprawdę dobra reklama, ... net w górach hula ... i na Mazurach ... jestem w timobajjjl :)

Odpowiedz

36. ~
0

2016-06-26 09:22:06

sama reklama tez fajna bo wpada w ucho.Natomiast reklamy Play nudne są do wyrzygania

Odpowiedz

35. ~
0

2016-06-26 09:20:24

33, a moze konktetów więcej i merytoryki a nie powtarzanie zaskyszanych głupot?Jak wyzej napisał ze TMobile ma najlepsza oferte z huawei. Niedawno P9Lite kuoilem za 199zl w abo za 70zl na 12mcy.Pokaz mi gdzie mialbym taniej.

Odpowiedz

34. ~
0

2016-06-26 09:12:02

33.Oferta obecnie nie jednokrotnie jest lepsza niż konkurencji przykład z Huawei P9 jest nawet porównanie także nie wiem jaki masz problem. Tzn wiem nie patrzysz na to co jest na stronie i w ofercie tylko usłyszałeś bzdurę i ją powtarzasz. P.S play jjuż nie ma najlepszej oferty a ludzie dalej lecą jednak reklama dźwignią handlu

Odpowiedz

33. ~m
0

2016-06-26 06:22:34

oni naprawdę wierzą ze ludzie poleca na te reklamy i będą bulic krocie..marzenie niemcow-niech placa więcej za jakość

Odpowiedz

32. ~
0

2016-06-25 18:00:21

Czy ktoś wie jaki jest kod na 6 goli w tak taku

Odpowiedz

31. ~szopen
0

2016-06-25 11:37:21

komercha komerchą ale muzens jest, dupens jest - szulim mogła jednak pokazać coś więcej przed ślubem :)

Odpowiedz

30. ~Muflon3000
0

2016-06-25 10:12:36

Wolałbym skoczyć z mostu niż reklamować T-Mobile.

Odpowiedz

29. ~golosz
0

2016-06-25 09:45:06

Szulim nieźle wylaszczona :)

Odpowiedz