DAJ CYNK

Huawei: usługi w chmurze zmieniają właściciela

17.01.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4670

Ważne 0

4

Huawei informuje użytkowników o zmianie firmy zarządzające usługami w chmurze.Huawei informuje użytkowników o zmianie firmy zarządzające usługami w chmurze.

Zmiany dotyczą osób, które posiadają konto w następujących usługach Huaweia - Identyfikator Huawei, Cloud, HiGame i Motywy. W praktyce będzie to większość użytkowników smartfonów Huawei. Nasze dane oraz umowy zawarte w ramach korzystania z wymienionych usług, zostaną przekazane z firmy Huawei Technologies Deutschland GmbH, do firmy Aspiegel Limited.

Co to zmienia? Z punktu widzenia użytkownika niewiele. Aspiegel Limited to firma, która zarządza treściami cyfrowymi i usługami klientów Huaweia poza terytorium Chin. Nasze dane są przechowywane na serwerach znajdujących się w Niemczech i tam też zostaną. W ramach zmiany nie zostaną one nigdzie przetransferowane. Zmieni się natomiast strona w umowie i administrator naszych danych. Od 23 lutego 2018 roku będzie nim firma Aspiegel Limited.

Oczywiście w ramach zmiany można zrezygnować z posiadanych usług. W tym celu należy zalogować się w usłudze Identyfikator Huawei i skorzystać z opcji usunięcia konta.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
2. Gh0st
0

2018-01-18 03:42:00

@1 Bardziej chodzi o...podatki, a raczej unikanie ich. Unia zajmuje się imigrantami z wojen głównie USA i ich partnerów. Pomyśl komu służy słaba Unia ? USA, Chinom, Rosji ;) Słaba bo nie kontroluje korporacji, zmian prawnych, łatwiej manipulować polityki, skłócić społeczeństwa. PiS się cieszy...bo wygrał wybory i teraz ich ludzie (a poprzednio PO) są przy korycie i mogą wypełnić kieszenie.

Odpowiedz

1. ~alibama
0

2018-01-17 20:51:57

czyli Amerykanie jednak mieli rację....

Odpowiedz