DAJ CYNK

Huawei Mobile Cloud: darmowe 5 GB przestrzeni w chmurze

02.10.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 61

Ważne 2

2

Zarejestrowani użytkownicy otrzymają bezpłatny dostęp do 5 GB wolnego miejsca na dysku.Huawei wprowadza na rynek nową usługę. Mobilna chmura Huawei Mobile Cloud umożliwia konsumentom bezprzewodowe zapisywanie i przywracanie danych, ustawień telefonu, a także synchronizowanie i bezproblemowe przesyłanie plików między wszystkimi urządzeniami mobilnymi Huawei. Zarejestrowani użytkownicy otrzymają bezpłatny dostęp do 5 GB wolnego miejsca na dysku. W 2018 roku będzie można wykupić abonament z większą ilością danych.

Aktualizacja pozwalająca skorzystać z usługi Huawei Mobile Cloud będzie udostępniana stopniowo dla smartfonów Huawei P10, Huawei P10 Plus, Huawei P10 lite (dla dwóch pierwszych usługa jest dostępna od 30 września, dla P10 lite od 10 października). W przyszłości zostanie wprowadzona również w pozostałych modelach producenta.

Użytkownicy łatwo uzyskają dostęp do tych plików z poziomu przeglądarki internetowej - wystarczy, że odwiedzą stronę cloud.huawei.com - lub korzystając z zainstalowanej na urządzeniu aplikacji Galeria.

Wszelkie dane są przechowywane wyłącznie w granicach Unii Europejskiej i na europejskich serwerach, zgodnie z obowiązującym w UE prawem dotyczącym ochrony danych osobowych i ochrony prywatności. Wszystkie usługi zostały zaprojektowane z myślą o zachowaniu prywatności użytkowników.

Źródło tekstu: Huawei

Komentarze
Zaloguj się