DAJ CYNK

Heyah: nieograniczona liczba dodatkowych pakietów w ofercie abonamentowej

20.05.2015

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4139

Ważne 4

12

Heyah wprowadziła promocję "Smart Plus Internet" dla abonentów, w ramach której będzie można kupić nieograniczoną ilość dodatkowych paczek danych.

Od 18. maja Heyah wprowadziła promocję "Smart Plus Internet" dla abonentów, w ramach której będzie można kupić nieograniczoną ilość dodatkowych paczek danych.

Należy przypomnieć, że w ofercie Smart w wersji abonamentowej, użytkownik, który wykorzysta pakiet wliczony w konkretną taryfę mógł dokupić maksymalnie trzy pakiety dodatkowe. Takiego ograniczenia nie mieli użytkownicy oferty "na kartę".

Zobacz: Taryfy Smart w Heyah na kartę i abonamencie

Obecna promocja pozwala wszystkim użytkownikom oferty abonamentowej w Heyah Smart S, M, L oraz XL aktywować dodatkowe pakiety Internetu w zależności od potrzeb.

Nazwa pakietu Cena pakietu Zakup pakietu - Ekspresowy kod Zakup pakietu - SMS o treści TAK na nr
Smart plus Internet 250 MB 6 zł *140*880# 480
Smart plus Internet 1 GB 10 zł *140*881# 481
Smart plus Internet 3 GB 20 zł *140*882# 482
Smart plus Internet 6 GB 30 zł *140*883# 483


Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: T-Mobile, wł

Tagi: Heyah
Komentarze
Zaloguj się
14. ~pabloki
0

2015-05-20 16:51:42

pakiety jak w t na kartę . niespodziewałem sie że moga byc tak durni i ograniczac liczbe pakietów, ale widać ktoś zmądrzał. przeciez liczy sie kasa, kasa, kasa a abonent ma limit kredytowy.

Odpowiedz

13. Wiksa11
1

2015-05-20 15:46:46

W abonamencie mam pakiet 25 GB, 24 godziny na dobę mam uruchomioną transmisje danych, muzyki słucham z youtube, ściągam aktualizacje aplikacji bez użycia Wi-Fi. Największa ilość danych jaką zużyłem to 12 GB ale tylko dlatego, że udostępniłem sieć konsoli PS3 przy pobieraniu gier. Generalnie nie oszczędzając pakietu zużyłem maksymalnie 8 GB.Ww. ceny pakietów są kosmiczne.

Odpowiedz

12. ktoś
1

2015-05-20 14:25:13

Ale wymyślili nazwę promocji, na pierwszy rzut oka myślałem, ze chodzi o promocję CyfrowegoPolsatu lub Plusa

Odpowiedz

11. ~
1

2015-05-20 14:15:01

@7: Ale ja chciałbym intensywnie korzystać z internetu w telefonie, nie tracąc możliwości dzwonienia z niego, co się dzieje po włożeniu karty data.

Odpowiedz

10. ~du de - pa
1

2015-05-20 13:21:49

@@@@ panowie, zastanowcie sie! Przeciez wykupujac cos bez limitu, placicie za to. Nie wykorzystujecie i reszta "bez limitu" wraca do Operatora - za darmo!!! Jak przekroczysz limit, to ci zabieraja i spada predkosc inter. A ty im placisz jeszcze wiecej, bo oddajesz za darmo nie wykorzystane "bez limitu" dajesz Za Darmo!!! Wychodzi ci wtedy drozej "bez limitu"!!!

Odpowiedz

9. ~METAL
1

2015-05-20 13:09:22

Ja potrzebuje ok 10 - 16 GB miesięcznie na telu. Więc dla mnie w Heyah za drogo.

Odpowiedz

8. ~jarko
2

2015-05-20 13:08:29

W 2007 roku w Erze dostępne byly dwa pakiety - 5MB i 50MB. Pakiet 50MB kosztował kosmiczną kwotę około 20-30zł. Wtedy nikomu w komórce więcej Internetu nie było potrzebne. Ja w ogóle nie korzystałem z neta w telefonie (oprócz subskrypcji EraGG, ktora kosztowała 5zl/mies) Cóż... Dziś inne czasy mamy, prawie każdy nosi mini komputer w kieszeni na którym można robić wszystko to, co te 8-9 lat temu bylo w sferze marzen, więc za 10 lat też powiemy, że te 2GB Internetu na miesiąc było śmieszne :)

Odpowiedz

7. ~Karlos20
0

2015-05-20 13:05:06

5@ W taryfach głosowych bezlimitowe GB są bez sensu (NAWET PO 10 GB w PLAY włączają lejek do 1 mbit/s, wystarczający do korzystania neta w telefonie). Od tego są taryfy DATA.

Odpowiedz

6. ~
1

2015-05-20 13:03:23

@4 O, wystarczy cos napisać o heyah albo timobajl, a gorący zwolennik tej sieci natychmiast się pojawia. Myślisz, ze nikt nie widzi tego, ze we wszystkich swoich wypowiedziach o tej sieci prawie zawsze ich popierasz.

Odpowiedz

5. ~
1

2015-05-20 12:50:37

@4: Po to, żeby poza domem móc oglądać wideo, nie tylko "filmiki kotów" ale chociażby udostępnione w zagranicznych serwisach edukacyjnych nagrania z wykładów, przez więcej niż 2 godziny miesięcznie.Kilka lat temu na forach ludzie pisali "50 MB miesięcznie każdemu wystarcza!!! Każdy, kto potrzebuje więcej jest chory psychicznie!!!", później "200 MB każdemu wystarczy!!!", teraz "2-3 GB wystarcza". Zdecydujcie się w końcu ile. Dla mnie sensowne byłoby 30-40 GB.

Odpowiedz

4. Horacy
-2

2015-05-20 12:42:35

Ja tego nie rozumiem. Chcesz mieć nielimitowany internet w telefonie po co? Żeby siedzieć 24/h i przeglądać filmiki kotów na YT? Czy robisz z sobie z telefonu zastępstwo internetu po kablu w domu? Sam sporo korzystam z internetu w tel (lubię oglądać koty) ale te 2/3 GB w zupełności mi wystarczą... To idąc logiką, za nielimitowany zapłaciłbym o wiele więcej, chociaż, że i tak bym go nie wykorzystał...

Odpowiedz

3. ~ola
2

2015-05-20 11:21:15

za cenę 30zł mogę mieć komplet, a za 24zł do spółki... kogo oni mają za marketingowców? wręcz to działa na szkodę...

Odpowiedz

2

2015-05-20 11:17:21

Ceny za net wręcz kosmiczne. Kiedy skończy sie te okradanie na limitach ?

Odpowiedz