DAJ CYNK

Heyah - nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci

22.09.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 14787

Ważne 10

14

Od 22 września dla wszystkich użytkowników Heyah z aktywną taryfą Dniówka została udostępniona usługa Rozmowy bez limitów do wszystkich sieci komórkowych.

Od 22 września dla wszystkich użytkowników Heyah z aktywną taryfą Dniówka została udostępniona usługa Rozmowy bez limitów do wszystkich sieci komórkowych.

Ofertę aktywuje się tylko jeden raz. Moment pierwszego skorzystania z telefonu (pierwsze połączenie z numerem komórkowym) jest równoznaczne z naliczeniem opłaty tygodniowej w wysokości 7 zł. Od tej pory przez cały tydzień nie będą naliczane opłaty za połączenia do Heyah, T-Mobile, Play, Orange oraz Plus. Jeśli nie korzysta się z telefonu - opłata tygodniowa nie zostanie pobrana. Aby korzystać z oferty wystarczy pamiętać, aby utrzymywać saldo konta na poziomie pozwalającym na pobranie opłaty.

Ofertę można włączyć kodem *100*818#. Pierwsza aktywacja promocji jest bezpłatna. Użytkownicy pozostałych taryf Heyah mogą również skorzystać z oferty. Wystarczy, że zmienią aktualną taryfę na Dniówka poprzez wysłanie bezpłatnego kodu *100*812#, a następnie aktywują ofertę kodem *100*818#.

Oferta Rozmowy bez limitów do wszystkich sieci jest aktywowana automatycznie na limitowanej edycji starterów.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: T-Mobile

Tagi: Dniówka Heyah
Komentarze
Zaloguj się
47. ~pat
0

2014-09-28 01:04:50

Poważnie zlikwidują Nowa Heyah? Czas zatem zarejestrować numer i szukać innego operatora.

Odpowiedz

46. ~kuba
0

2014-09-27 10:36:02

~itolo - proszę możesz mi napisać skąd masz info o zmianach które wejdą w życie od lutego 2015 o likwidacji taryf Nowy Tak Tak,Happy,Hot itp bardzo proszę Cie o odpowiedz z góry dziękuje

Odpowiedz

45. ~Tony
-1

2014-09-23 18:42:38

Cóż, powielę już zaczytane zdanie - w Plusie (Plush) jest jednak taniej. W każdym razie cieszy, że na rynku pojawia się dużo atrakcyjnych ofert. Jest fajny wybór i to jest ok.

Odpowiedz

44. wlo
0

2014-09-23 13:21:12

43 - no rzeczywiście - jeśli się "wstrzelisz" dokładnie pomiędzy opłaconym a kolejnym - nie opłaconym tygodniem ;-) Mam wątpliwości co do tych okresów. Albo dzień albo miesiąc - najlepsze rozwiązanie. No ale i dzień i miesiąc już jest więc chcąc być innowacyjnym, wprowadza się tydzień ;-)

Odpowiedz

43. ~hmmm
0

2014-09-23 13:17:52

~42 wszystko zależy jak korzystasz dla osób nierówno dzwoniących taki mechanizm jest bardziej opłacalny bo jeśli nie dzwonisz przez 3-4 dni to nie pobierze środków na dany tydzień.

Odpowiedz

42. ~
-1

2014-09-23 11:29:59

Zamotane to i przekombinowane. Wolę miesięczny okres rozliczeniowy a nie rozbijanie 30 zł na tygodnie...

Odpowiedz

41. wlo
-1

2014-09-23 08:02:48

~Kuba - tak, niestety... A miesiąc później T-Mobile będzie zlikwidowane. Do Plej wszystkich siłowo zmigrują.

Odpowiedz

40. ~Kuba
1

2014-09-23 04:31:24

Dajcie znać czy faktycznie będzie likwidacja starszych taryf od 2 lutego 2015 czy wszystkich na sile zmigruja czy chcesz cz nie potwierdzcie to????

Odpowiedz

39. ~q2q2q2
1

2014-09-22 23:20:46

dobre , teraz wszystkie sieci w ciskają wszystkim w prepaidzie no limity z różnymi kruczkami , aby było drożej , a prawda jest taka , mało kto potrzebuje no limits i mało kto się na to nabiera - więc powodzenia

Odpowiedz

38. slawekt
1

2014-09-22 23:11:33

@36 W jakiej szkole tak uczą? Napisz proszę, niech inni ją omijają szerokim łukiem... A następnie pójdź do nauczyciela i pokaż mu te Twoje "wyliczenia".

Odpowiedz

37. ~
2

2014-09-22 23:08:16

Kiedy unicestwili sieć Era,a wprowadzli TiMobajl, to prezes Rakovski powiedział, ze napewno nie będą najtańszą siecią w Polsce. Słowa dotrzymał! Są najdroższą siecią, pobierają 36zł za RWK i 4 gr za kody ussd, gdzie żaden inny operator w Europie tak nie robi ! ! !

Odpowiedz

36. ~RakS
-3

2014-09-22 22:45:43

@25: Jak Ty liczysz? Tylko jeden miesiąc i to nie zawsze ma tylko 28 dni. Przeważnie miesiąc ma 4,5 tygodnia. Zatem jest to: 7*4,5=31,5 pln

Odpowiedz

35. sudione
1

2014-09-22 20:43:41

Marka Heyah miała niepowtarzalną szanse wrócić do gry. Promują się nowe marki typu VIRGIN Mobile, Mobile Vikings, czy nowa marka Plusa PLUSH, atakuje także Lyca, na rynku dużo w tej chwili się dzieje i zapowiada się, że to nie koniec. Tymczasem Heyah się totalnie kompromituje, a tanim kosztem mogłaby wrócić do gry. Powiem szczerze, że nie rozumiem polityki właścicieli tej marki. Szkoda nawet komentować to co się stało z tą marką. Szkoda.

Odpowiedz

34. ~xy
1

2014-09-22 19:08:39

@32: Skąd info o likwidacji starych taryf? Będą wszystkich migrować siłą czy jeśli ktoś ma starą taryfę będzie mógł nadal z niej korzystać?

Odpowiedz

33. ~xy
1

2014-09-22 19:01:55

Przecież już było coś takiego, tylko chyba w nieco innej formie.

Odpowiedz