DAJ CYNK

HBO GO z samym internetem od UPC

12.03.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5743

Ważne 4

2

UPC wprowadziło nową ofertę, która łączy Internet z usługą HBO GO. Klienci decydujący się na łącze internetowe, mogą za dodatkową opłatą zamówić dostęp do internetowego serwisu HBO GO.

UPC wprowadziło nową ofertę, która łączy Internet z usługą HBO GO. Klienci decydujący się na łącze internetowe, mogą za dodatkową opłatą zamówić dostęp do internetowego serwisu HBO GO.

Oferta skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów. HBO GO jest dostępne za dodatkową opłatą 30 zł z usługą internetową.

Źródło tekstu: UPC

Tagi: hbo go upc
Komentarze
Zaloguj się
13. ~HBOGO w UPC
0

2014-05-05 14:28:22

Od 1 maja HBO GO w UPC dla osób nie posiadających usług telewizji cyfrowej a jedynie sam Internet nie jest już dostępna.Dla klientów którzy zawarli umowę przed 1 maja będzie świadczona w dalszym ciągu jednak nie są możliwe zmiany abonamentu, np. z czasu niekreślonego na określony. Dodam że była dostępna opcja na czas określony 12 miesięcy za 20zł miesięcznie która w ogóle nie była reklamowana i szerzej ogłoszona.Szkoda bo oferta dla osób nie potrzebujących pakietu telewizyjnego a mających sam Internet była dobra. Mam wrażenie że dla UPC to nie było nigdy na rękę i z chęcią z niej zrezygnowali.Po pewnych problemach technicznych z aplikacją na smart tv Samsunga gdzie przez pewien czas wyświetlał się komunikat brak materiału dla wielu pozycji (praktycznie dla wszystkich z kategorii Ostatnia szansa) oceniam HBO GO bardzo pozytywnie.

Odpowiedz

12. ~Piotrek
0

2014-03-14 11:16:28

Oferta Netii jest tańsza, zresztą nie każdy może mieć UPC (zazwyczaj duże miasta) U mnie np. nie ma UPC, a HBO GO chciałem mieć i mam więc cieszę się że mam taką możliwość, i to jeszcze taniej niż w UPC hehehhe

Odpowiedz

11. ~brownixx
0

2014-03-13 13:50:03

30 zl to nie jest jakoś dużo. lepiej miec ten wybor niz nic. a netia haha moze i ma 5 zl taniej. ale ma biedny i kruchy net. co potym hbo go jak zwykly net lezy.;/

Odpowiedz

10. ~pikej
0

2014-03-13 10:38:47

heh kasuja komentarze, co za banda debili. Już nie można nawet swojej opinii napisać...

Odpowiedz

9. galtom
0

2014-03-13 09:32:38

*: a co ma jedno z drugim wspolnego??? Aplikacje dla WP7.x jest, dla WP* tez jest tylko od 2 lat nie dziala. Dla Windows obiecuja natywna od dwoch lat ale nie ma. IE10 - problemy z silverligt, IE11 problemy z sileverligt, pod chrome problemy z silverligt (takze w Windows 7). Pomimo wyjaotkowo kiepskiej jakosci streamow (to chyba nawet jakosc DVD nie jest) obciazenie porcesora duze. Na iOS problemy, bo palikacja sie co chwile wywala... na ANdroidze to znosnie (kiedys) dzialalo, teraz nie wiem bo nie mam okazji sprawdzic. Wspomniany Netia Player i to jak HBO zrobilo aplikacje to KPINA!!. Na Chrome i Windows 7 i 8.... sa problemy z plynnocia obraz, klatkowanie, zmiana jakosci streamu ze zlego na jeszcze gorszy (na 20megowym laczu!!!!!). A storna www nawet nie pamieta ustawien uzytkownik i pomimo wyswietlania informacji "Zapisywanie" po ponownym logowaniu do serwisu wszystko i tak jest w tzw. defaulcie. To co to ma wszystkie z WP8 i W8??? HBO po prostu ma odbiorcow gdzies i tyle!!! O jakosci materialow juz pisalem - to WSTYD, zeby na torrentach ich materialy byly za darmo dostepne w lepszej jakosci niz to co sami sprzedaja. KPINA!!! Tym bardziej, ze np. Netflix (korzystajacy z tej samech technologii - Silverligt) nie ma ani jednego ze wspomnianych problemow. Dziala swietnie na kazdej platformie, sa aplikacje dla kazdego systemu (nie wiem jak z linuxem), jakos materialow jest super. Nawet durne TVN Player dziala 1000 razy lepiej!!!!

Odpowiedz

8. pacman
0

2014-03-12 22:53:42

@5 ? Sorry, ale Windows Phone to globalnie 4% rynku...do tego większość to tani model 520 :D Windows 8 czyli nielubiany, na siłę wciskany system...poszedłeś w dwa produkty, które akurat są w historii MS mało udane (zamiast dać to jako opcję poszli na sposób - my wiemy lepiej i zmienimy coś na stale/siłę) co sami przyznali, głównie odnośnie rozwiązań mobilnych jak smartphony i tablety Microsoft trochę zawalił. Oczywiście firma i tak powinna wspierać bo dzisiaj nie ma już praktycznie innych poza iOS i Androidem, bo MeeGo nie ma, Symbiana tak samo, Firefox OS czy Tizen to pieśń przyszłości.

Odpowiedz

7. ~
0

2014-03-12 21:44:06

@6 - to ciebie pogięło. Cena w zupełności normalna, szczególnie za pełne sezony, jak ty nazywasz "powtórek".

Odpowiedz

6. ~Jacek
0

2014-03-12 20:01:41

30 zl?Chyba kogos pogielo zeby placic takie kwoty za powtorki.Pozniej sie dziwia ze w Polsce piraci maja raj na ziemi

Odpowiedz

5. galtom
1

2014-03-12 19:04:33

HBO Go to niuestety totalna porazka jesli chodzi o Serwis. Sam nie wiem po co nadal za to place!!! Tresci maja swietne, nie przecze ale: na aktualizacje aplikacji na WP8 czekam od 2012 I jedyne co slysze (juz zaraz bedzie): https://www.facebook.com/HBOPolska/posts/10152013303257887 Aplikacja dla Netia Playera tragedia I zero aktualizacji. Na Windows 8 ledwo dziala, Na widnows 8.1 ledwo dziala, pod IE11 wogole nie dziala, totalny brak plynnosci choc takie Netlixy I TVN Player dzialaja bez problem (ta sama technologia) a najsmieszniejsze jest to, ze piracy za darmo oferuja o wiele lepsza jakosc wizualna tych materialow. Zero buforowania, 720p a nie romazany obraz I co chwile przerwy w przesyle obrazu! Nie dajcie sie naciagnac, HBO Go to przyklad jak nie robic serwisu VOD I jak ma sie gdzies klientow!!!!!

Odpowiedz

4. danjell
0

2014-03-12 18:30:38

Trochę późno zdecydowali się na ten ruch...

Odpowiedz

2014-03-12 16:32:58

i co tam będą ogladać na tym hbo powtórka ?

Odpowiedz

1. ~Miki
1

2014-03-12 16:15:39

W Netii to mają od dawna i to o 5 zeta taniej.

Odpowiedz