DAJ CYNK

HBO Go w Plusie od 20 zł miesięcznie

03.09.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5622

Ważne 16

2

Plus jako pierwszy operator mobilny w Polsce umożliwia swoim klientom zakup dostępu do serwisu HBO Go z abonamentem za telefon komórkowy z Internetem lub abonamentem Internetu LTE.

Plus jako pierwszy operator mobilny w Polsce umożliwia swoim klientom zakup dostępu do serwisu HBO Go z abonamentem za telefon komórkowy z Internetem lub abonamentem Internetu LTE.

Do tej pory HBO Go można było zakupić wraz z pakietem telewizyjnym lub internetowym u dostawcy telewizji lub Internetu. Sieć Plus jako pierwsza w Polsce oferuje od dziś również możliwość dokupienia usługi do abonamentu telefonicznego lub na Internet mobilny.

Standardowa cena usługi HBO Go w Plusie to 30 zł miesięcznie, natomiast cena w promocjach to 20 zł miesięcznie. Wszyscy, którzy zakupią HBO Go, do końca roku będą mogli korzystać z nielimitowanej transmisji danych do strony internetowej lub aplikacji serwisu. Klienci Plusa, którzy od 3 września podpiszą nową umowę lub przedłużą umowę w ofertach JA+ Abonament lub JA+ Internet LTE z abonamentem za min. 49,99 zł uzyskują możliwość korzystania z serwisu HBO Go przez dwa miesiące w prezencie.

Aby aktywować usługę należy wysłać SMS ze swojego numeru w Plusie pod bezpłatny numer 8038 o treści AKT HBOGO. Następnie, po potwierdzeniu zgody na warunki dostępu do serwisu, klient otrzymuje SMS z kodem umożliwiającym rejestrację na www.hbogo.pl lub w aplikacji HBO Go pobranej na swój smartfon czy tablet. Aktywacji można też dokonać łącząc się z sieci Plus ze stroną www.plus.pl/hbogo i podając adres e-mail. Wówczas kod umożliwiający rejestrację wysyłany jest na adres e-mail.

HBO Go jest cenionym przez widzów na całym świecie serwisem online, w którym za miesięczną opłatą widzowie mogą oglądać hity filmowe i kultowe seriale na różnych platformach sprzętowych: PC, tablet, smartfon, Smart TV, dekoder. Dodatkowo w HBO Go można oglądać główny kanał HBO za pośrednictwem wideo streamingu (HBO Live) - zarówno w przeglądarce internetowej na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych.


Źródło tekstu: Plus, wł

Tagi: hbo go plus
Komentarze
Zaloguj się
28. LuiN
0

2016-01-22 15:29:00

27, Jana - ale jak to ma się do tematu wiadomości?

Odpowiedz

27. ~Jana
0

2016-01-22 15:25:45

Ja mam HBO, ale nie mobilne tylko normalne- razem z ofertą Netii i za darmo przez pół roku!!! mam też tv osobistą i internet- wszystko w zestawie, a nie płacę wiele. W sumie miałam pewne problemy na początku i trochę to trwało, ale w końcu Netia załatwiła wszystko pozytywnie i jest już ok.

Odpowiedz

26. ~Jacenty
1

2015-09-07 00:24:14

No i gitarka, bardzo fajnie to Plus wykombinował. Cena jest ok, może bez rewelacji, ale też gdzie indziej taniej nie ma, no ale new way dostawy całkiem ciekawa.

Odpowiedz

25. ~Hamzik
1

2015-09-06 14:47:18

Nowość wśród operatorów komórkowych - Plus udostepnił HBO Go. Całkiem sensowne, bo ma się dostęp na urządzeniach mobilnych. Oprócz HBO Go jest oczywiście jeszcze dostęp do Ipli.

Odpowiedz

24. mikkel
0

2015-09-04 08:41:49

Mika, kiedyś prowadziłem sklep z oknami. Przychodzi klient i z miejsca zastrzega że chce dostać parapet gratis do kupowanego okna. Jak podawałem mu cenę za okno to musiałem pamiętać o dodawaniu do niej ceny za parapet. W ten sposób klient wyszedł szczęśliwy że wytargował coś gratis. Przerażające jest dla mnie jak łatwo ludzi omamić.

Odpowiedz

23. ~John
1

2015-09-03 23:24:43

@22 smieszny jestes bo nawet nie wiesz ze za to placisz :)

Odpowiedz

22. ~Mika
0

2015-09-03 21:43:41

@ 21 nie biorę bo mam to za darmo w pakiecie w nc+ ,nie dał bym za to ani grosza

Odpowiedz

21. ~robi21
1

2015-09-03 17:24:48

@2 - jak śmieszna to nie bierz, dla mnie superzastanawiam się zawsze nad ilością komentarzy NIEzainteresowanych :)

Odpowiedz

20. ~v
0

2015-09-03 15:26:15

Jest to oferta tylko dla abonentów ? Czy dla posiadaczy usług na kartę też ?

Odpowiedz

19. ~Moonlight
0

2015-09-03 15:03:14

Mam HBO Go bo rodzice mają, a to można na kilku sprzętach :) Bardzo fajnie się korzysta, obejrzałam całego The Knick i dwa sezony True Detective ;)

Odpowiedz

18. ~Mika
-1

2015-09-03 13:24:43

@ 15*Opcja HBO i kolekcja nc+go TV HBO GO w promocyjnej cenie 20 zł miesięcznie przez okres 6 kolejnych miesięcy, świadczona na zasadach określonych w „Warunkach Promocji HBO i nc+go TV HBO GO za 20 zł 6 m dla Abonentów”.

Odpowiedz

17. LuiN
1

2015-09-03 12:51:40

16, Mim - tak, HBO HD masz w telefonie, tablecie lub przeglądarce internetowej na komputerze - chodzi o wspomniane wyżej przeze mnie HBO Live.

Odpowiedz

16. ~Mim
0

2015-09-03 12:48:29

Na stronie www biura prasowego: W opisie: Jak skorzystać z HBO GO w Plusie?Jest zdanie: "Po założeniu konta w serwisie HBO GO klienci uzyskują dostęp do pełnej biblioteki filmów i seriali oraz do kanału HBO HD"Dobrze rozumiem, uzyskujemy dostęp do HBO GO oraz kanału HBO HD?

Odpowiedz

15. mikkel
2

2015-09-03 12:37:10

@2 za 20zł masz dostęp do PEŁNEJ oferty HBO online. Wszystkie seriale, wszystkie sezony i filmy. Wszystko bez reklam i na wysokim poziomie.

Odpowiedz

14. ~Mariusz
0

2015-09-03 12:29:54

Używacie jakichś dziwnych skrutów.

Odpowiedz