DAJ CYNK

HBO GO dla klientów bez umowy

14.11.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5068

Ważne 5

1

HBO wprowadza możliwość wykupienia usługi HBO GO bez posiadania umowy u dostawcy telewizji w czterech kolejnych krajach.HBO wprowadza możliwość wykupienia usługi HBO GO bez posiadania umowy u dostawcy telewizji w czterech kolejnych krajach.

Brak możliwości wykupienia dostępu bez posiadania umowy z dostawcą telewizji był do tej pory jedną z największych wad HBO GO. Jeśli ktoś chciał legalnie wykupić dostęp do Gry o tron, a nie miał zawartej umowy z pakietem HBO, musiał sie obejść smakiem. W końcu przyszła pora na zmiany.

Z nowych możliwości dostępu do filmów i seriali mogą cieszyć się mieszkańcy Czech, Rumunii, Słowacji i Węgier. Rumuni zapłacą za dostęp 4,99 euro miesięcznie, a w pozostałych krajach będzie to koszt 6,99 euro. W tej cenie będzie można korzystać z usługi na 5 różnych urządzeniach. Do tej pory usługa na takich zasadach działała w Danii, Finlandii, Hiszpanii, Norwegii i Danii, gdzie cieszyła się duża popularnością. Podobnie jak w przypadku Netflixa, pierwszy miesiąc przy płatności kartą jest darmowy. Przy odrobinie zachodu, osoby mające dostęp do wielu kart będą więc mogły co miesiąc przedłużać darmowy dostęp.

W Polsce na usługę w takiej formie będziemy musieli jeszcze poczekać, ale nasz kraj jest w planach HBO.

Źródło tekstu: wirtualnemedia; wł

Komentarze
Zaloguj się