DAJ CYNK

Hawe Telekom kontynuuje zagraniczną ekspansję

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3101

Spółka Hawe Telekom uruchomiła punkt dostępowy swojej ogólnopolskiej sieci światłowodowej we Frankfurcie nad Menem (DECIX).Spółka Hawe Telekom uruchomiła punkt dostępowy swojej ogólnopolskiej sieci światłowodowej we Frankfurcie nad Menem (DECIX).

Nowy w pełni redundantny (połączony dwiema niezależnymi drogami) węzeł, wykorzystywany będzie zarówno do obsługi ruchu internetowego jak i łączy dla klientów operatorskich oraz korporacyjnych Spółki. W opinii Zarządu pozwoli to Hawe Telekom na poszerzenie działalności na rynkach międzynarodowych i w efekcie na zawarcie nowych kontraktów z międzynarodowymi operatorami oraz zwiększenie sprzedaży.

Zlokalizowany we Frankfurcie nad Menem DECIX jest największym publicznym punktem wymiany ruchu internetowego. Łączy blisko 1400 operatorów telekomunikacyjnych z całego świata i realizuje transfer przekraczający 6 Tb (terabitów) na sekundę.

Hawe Telekom świadczy usługi w oparciu o własną Ogólnopolską Sieć Światłowodową o długości ponad 4 tys. kilometrów. Obejmują one sprzedaż i dzierżawę rurociągu teletechnicznego i włókien światłowodowych, usługi transmisji danych, dostępu do sieci Internet, kolokacji oraz usług nadzoru i serwisu sieci.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Hawe Telekom

Przewiń w dół do następnego wpisu