DAJ CYNK

Hashtagowa oferta mobilna Netii

11.08.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7721

Ważne 2

3

Netia przedstawiła nową ofertę mobilną z umową na czas nieokreślony i miesięcznym okresem wypowiedzenia.



Netia przedstawiła nową ofertę mobilną z umową na czas nieokreślony i miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Na stronie mobile.netia.pl dostępnych jest 6 taryf, których ceny rozpoczynają się od 9,90 zł. Cechuje je umowa zawierana na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia, darmowa dostawa kurierem oraz opłata aktywacyjna w wysokości 29 zł.

Cechy charakterystyczne nowych planów taryfowych przedstawiają się następująco:

  • #ZaDarmoSię - za 0 zł przez 6 miesięcy, a później za 9,90 zł dostaniemy 100 minut na rozmowy lub 100 SMS-ów oraz 100 MB Internetu
  • #PiszeSię - SMS-y i MMS-y bez limitu za 9,90 zł miesięcznie (minuta połączenia za 0,28 zł),
  • #MówiSię - rozmowy bez limitu na komórki i stacjonarne za 9,90 zł (SMS-y i MMS-y za odpowiednio 0,20 i 0,50 zł),
  • #SurfujeSię - 10 GB Internetu za 9,90 zł miesięcznie (ceny rozmów i wiadomości analogiczne jak w pozostałych taryfach tej serii),
  • #DużoSię - za 19,90 zł dostaniemy nielimitowane rozmowy na komórki i SMS-y oraz 4 GB Internetu,
  • #WszystkoSię - taryfa obejmuje nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz 10 GB Internetu, a to wszystko za 29,90 zł miesięcznie.

We wszystkich powyższych abonamentach po wykorzystaniu limitów danych (w taryfach #PiszeSię, #MówiSię przez cały okres umowy) można korzystać z nielimitowanego Internetu z "lejkiem" o przepustowości do 32 kb/s. Usługi w powyższych taryfach działają wyłącznie na terenie Polski, natomiast ceny obowiązują przy e-fakturze i terminowych płatnościach oraz wyrażeniu zgód marketingowych.

Zobacz: Szczegółowe Warunki Promocji "Netia Mobile w sklepie internetowym"

Źródło tekstu: Netia

Tagi: Netia
Komentarze
Zaloguj się
30. ~tamagotchi
0

2017-08-14 09:26:00

szczerzez mi obojętne, czy Netia polska czy nie polska (już nawet poslkiej wódki nie ma, bo wszystkie sprzedane. Wedel tez niepolski juz). Wazne, ze oferta jest dobra. Nic wiecej nie ma dla mnie znaczenia

Odpowiedz

29. ~gościu
0

2017-08-12 19:54:31

@26 Była na poczatku. Netia S.A. ma na dziś 3,7% !!! udziałów. Obecnie największymi udziałowcami Netii są zagraniczne fundusze private equity: Third Avenue (ma 18,86 proc. udziałów) oraz The Sisu Capital Master (14,69 proc. akcji). Resztę udziałów mają m.in. fundusz inwestycyjny ING (25 proc.) i Aviva (9,86 proc.). Nadal twierdzisz, że to "polska" firma?

Odpowiedz

28. ~w Fakt
0

2017-08-12 16:57:24

Mam tez 100 minut ale bez opłaty aktywacyjnej i bez umowy wieloletniej.

Odpowiedz

27. ~
0

2017-08-12 12:11:32

gościu ten tytuł ma chyba z "Gazety Wyborczej". Nie potrafi go przetłumaczyć. Jak do tej pory nawet admini nie znają właściwej nazwy

Odpowiedz

26. ~Rafalski
0

2017-08-12 11:09:45

Netia to polska firma, "gościu"

Odpowiedz

25. ~
0

2017-08-12 07:59:58

@24 b.ciekawa uwaga!!!!! co to znaczy to "Hashtagowa"?

Odpowiedz

24. ~gościu
1

2017-08-12 06:36:14

"Hashtagowa" ? Panie msnet. Słyszał Pan o ustawie o ochronie języka polskiego? Netia to upierdliwa, zagraniczna firma. Niekoniecznie należy ją naśladować.

Odpowiedz

23. ~
-2

2017-08-11 21:20:40

6: Lepiej jednak a2 mobile, bo tutaj musisz wyrazić zgody marketingowe, aby mieć te rozmowy za 9,90 - babcie będą nękane przez ankieterów itd

Odpowiedz

22. ~Ola
0

2017-08-11 18:37:01

#lipa

Odpowiedz

21. ~
0

2017-08-11 17:47:37

Najważniejsze, że to działa na Play więc odpada. Korzystam obecnie z jeszcze z Play i wiem jak to działa a w zasadzie nie działa.

Odpowiedz

20. ~w.lo
0

2017-08-11 17:18:32

@19. Nie ma problemów z oglądaniem tv na tablecie. Prawdopodobnie używasz app niewłaściwe lub przeglądarkę. U mnie brak problemów

Odpowiedz

19. ~galtom
0

2017-08-11 16:48:32

Bez sensu ta oferta.Kolejny raz nie jest to zupelnie pakiet dla ich klientow.Netia ma TV, net, telefonystacjonarne - oferta mobilna powinna byc uzupelnieniem a nie jedna z wielu na rynku...Zamiast inwestowac w taka telefone mobilna, powinni skroic cos dla ich kilentow - a rozbudowac np. faktyczna TV osobista mobilna.Szkoda np. ze nawet w domu nie moge ogladac tv na tablecie.

Odpowiedz

2017-08-11 16:30:24

Jakby nie działało to na wydmuszce operatora to można było by się zastanowić...

Odpowiedz

17. wlo
0

2017-08-11 16:27:03

13 - bo tak uważam ;-)

Odpowiedz

16. cyanoone
0

2017-08-11 16:26:37

@4. A2 mobile działa na Plusie. Netia chyba na Play.

Odpowiedz