DAJ CYNK

Happy Hours w T-Mobile na kartę i Heyah

14.02.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3875

Ważne 1

6

W Walentynki rusza promocją Happy Hours dla użytkowników T-Mobile na kartę i Heyah, w której można zyskać bezpłatne pakiety usług. Wystarczy śledzić profile T Mobile i Heyah na Facebooku.

W Walentynki rusza promocją Happy Hours dla użytkowników T-Mobile na kartę i Heyah, w której można zyskać bezpłatne pakiety usług. Wystarczy śledzić profile T Mobile i Heyah na Facebooku.

Zabawa Happy Hours w T-Mobile na kartę oraz Heyah polega na przyznawaniu specjalnych bonusów wszystkim użytkownikom, którzy prawidłowo odgadną hasła z zagadek i rebusów publikowanych na profilach T-Mobile i Heyah na Facebooku. Za każde prawidłowo odgadnięte hasło czeka bonus, wystarczy tylko wysłać SMS-a z hasłem na bezpłatny numer 80616 w T-Mobile i 80816 w Heyah. Wśród możliwych do uzyskania bonusów będą pakiety złotówek, minut oraz SMS-ów.

Nagrodę za odgadnięte hasło użytkownik może otrzymać tylko raz. W czasie trwania promocji użytkownicy mogą wielokrotnie korzystać z szansy na pozyskanie bezpłatnych bonusów.

Źródło tekstu: T-Mobile

Tagi: Heyah T-Mobile
Komentarze
Zaloguj się
25. ~
1

2013-02-17 04:50:05

24, po co to tak reklamujesz jak wprowadzasz coraz to nowe ograniczenia. Wiem, ze chodzi o reklame twojego serwisu ale tutaj raczej nowych klientow nie zyskasz

Odpowiedz

24. ~areque
-1

2013-02-17 03:12:43

Na www.telezero.pl bezpłatne minuty do wszystkich są każdego dnia. Nie tylko na połączenia krajowe, ale też i na międzynarodowe. To dopiero Happy Hours!

Odpowiedz

23. ~
0

2013-02-15 12:09:39

Czy ktoś normalny ma jeszcze telefon na kartę w T- Mobile? Z moich znajomych których miałem w tel. a było ich około 60 wszyscy przeszli albo do Play albo do Plusa. Zarząd T- Mobile zaczyna być bardziej pazerny od polskiego rządu, który stawia fotoradary i wmawia kierowcom ze to dla ich bezpieczeństwa .

Odpowiedz

22. ~kapiszon
0

2013-02-14 23:15:44

Wysłałem hasło, dostałem bonusowe smsy a konto dalej ważne rok. Pozdrawiam

Odpowiedz

21. ~rvb
0

2013-02-14 20:48:08

Bonusów było tyle, że ho! Cały jeden...

Odpowiedz

20. ~t555
1

2013-02-14 19:24:15

W regulaminie promocji nic nie ma na temat utraty rocznej ważności konta, ale z T nigdy nic nie wiadomo.

Odpowiedz

19. ~
1

2013-02-14 19:00:19

Dobrze zrozumiałem ? Z promocji można skorzystac jeden raz wysłanie kodu zabiera roczną ważność konta ?

Odpowiedz

17. ~Piotrek
1

2013-02-14 16:30:14

I dobze że wyacza rok ważności konta skoro T-mobile chce za tę super usługę aż 3 zł :P

Odpowiedz

16. ~
2

2013-02-14 15:50:17

Nigdy więcej tej sieci. Odkąd dymają ludzi na prepaidach przeniosłem numery do VM.

Odpowiedz

15. ~
1

2013-02-14 15:16:52

kradna zabawe z kodami ktora byla w orange? a ile kosztuje aktywacja tych pakietow promocyjnych, 2 zl?

Odpowiedz

14. ~
1

2013-02-14 15:01:31

Jakie jest haslo dla heyah?

Odpowiedz

1

2013-02-14 14:15:43

Regulamin http://www.facebook.com/notes/t-mobile-pl/warunki-oferty-promocy jnej-happy-hours-w-t-mobile/492070774184635

Odpowiedz

1

2013-02-14 14:04:20

@8 Za rozpoczęcie połączenia w kącie 3 zł. ;)

Odpowiedz

11. ~Unix
-1

2013-02-14 12:59:31

Nic nie kosztujący bonus od operatora, dobre dla aktywniejszych.

Odpowiedz