DAJ CYNK

Happy Home - nowa oferta w UPC

30.08.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5230

Ważne 5

0

Rusza nowa kampania marketingowa UPC pod hasłem "Radość z każdej chwili", a wraz z nią odświeżona oferta.Rusza nowa kampania marketingowa UPC pod hasłem "Radość z każdej chwili", a wraz z nią odświeżona oferta.

Pierwszym etapem kampanii jest start oferty Internetu do 500 Mb/s oraz najszybszego łącza Wi-Fi w całym domu, a także dużego wyboru kanałów telewizyjnych, które można oglądać na wielu urządzeniach. Nowe pakiety zostały wprowadzone do oferty UPC 28 sierpnia.

Dążymy do ciągłego podnoszenia satysfakcji naszych klientów, inwestując w innowacje i rozwój oferty. Na początku roku udostępniliśmy przełomową usługę Replay TV na dekoderach Horizon, następnie podnieśliśmy do 60 Mb/s prędkość Internetu dla klientów, którzy dotychczas korzystali z niższych przepustowości - powiedział Frans-Willem de Kloet, Prezes UPC Polska. Nigdy nie byłoby to możliwe bez naszych długoterminowych inwestycji w rozwój nowoczesnej sieci światłowodowej. Naszym celem jest zaoferować lepszą jakość rozrywki i ułatwić kontakty z bliskimi zgodnie z nowym hasłem marketingowym "Radość z każdej chwili"

W ramach Happy Home klienci otrzymają dostęp do Internetu o szybkości do 120 Mb/s, do 250 Mb/s lub do 500 Mb/s, najciekawszych kanałów telewizyjnych, telewizji mobilnej Horizon Go i innych funkcji. W każdym wariancie oferowany jest miesięczny, bezpłatny dostęp do Pakietu Bezpieczeństwa UPC, pozwalającego chronić do trzech urządzeń podłączonych do Internetu.

Cena pakietu z Internetem 250 Mb/s i 106 kanałami TV zaczyna się od 49 zł miesięcznie w trzymiesięcznej promocji, a po upływie tego okresu wyniesie 109 zł/miesiąc. Pakiet z Internetem do 120 Mb/s i 106 kanałami TV kosztuje 89 zł/miesiąc, a z Internetem do 500 Mb/s i 151 kanałami TV oraz nagrywarką kosztuje 139 zł miesięcznie.

Źródło tekstu: UPC

Komentarze
Zaloguj się