DAJ CYNK

Happy Fridays w T-Mobile: ułóż sobie puzzle

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9451

Happy Fridays w T-Mobile: ułóż sobie puzzle

Dziś ruszyła nowa odsłona cotygodniowej akcji Happy Fridays w T-Mobile. Co tym razem przygotował operator? W ten weekend magentowa sieć zachęca swoich użytkowników do tworzenia własnych puzzli, a dokładniej – fotopuzzli.

W nowej edycji akcji Happy Fridays klienci indywidualni T-Mobile mogą odebrać 10-złotowy rabat, który pozwoli stworzyć swoje autorskie Fotopuzzle CEWE. Co to jest i czy warto się tym zainteresować?

Operator przekonuje, że w czasach, gdy tak łatwo robić zdjęcia telefonami, mnogość cyfrowych fotografii powoduje, że nierzadko giną one w czeluściach albumów w smartfonie lub na komputerze. I tu z pomocą przychodzą Fotopuzzle, które pozwolą odtworzyć najlepsze wydarzenia z życia. Jak sama nazwa wskazuje, są to po prostu spersonalizowane puzzle ze zdjęciem dostarczonym przez klienta. Takie puzzle przygotowane z własnych fotografii są także dobrym pomysłem na prezent dla kogoś bliskiego, np. z okazji Dnia Matki. Standardowo Fotopuzzle kosztują 39,99 zł.

Zobacz: T-Mobile uruchomił „Korzyści dla domu” - to nowa oferta łączona

Fotopuzzle CEWE

Jak odebrać bonus w T-Mobile?

Bonus można odebrać przez cały weekend – od 7 do 9 maja w aplikacji „Mój T-Mobile” albo poprzez wysłanie wiadomości SMS o treści „HF” na bezpłatny numer 80800

Użytkownik otrzyma bezpośredni link przekierowujący do sklepu CEWE.pl, a po wpisaniu otrzymanego kodu rabatowego będzie mógł dokonać zakupu w obniżonej cenie. Swoje fotopuzzle będzie można stworzyć do 16 maja.

Bonus jest dostępny zarówno dla klientów abonamentowych, jak i użytkowników oferty na kartę oraz MIX. Każdy użytkownik z promocji może skorzystać tylko jeden raz.

Zobacz: T-Mobile: piłkarskie zestawy MIX BOX z telefonem
Zobacz: T-Mobile może być tańszy, sprawdź

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu