DAJ CYNK

Happy Days w Plusie - takie samo jak w kwietniu

02.06.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3833

Ważne 4

5

W e-sklepie Plusa ponownie pojawiła się kwietniowa promocja Happy Days, w której sieć proponuje 100 GB zamiast standardowych 50 GB.

W e-sklepie Plusa ponownie pojawiła się kwietniowa promocja Happy Days, w której sieć proponuje 100 GB zamiast standardowych 50 GB.

Podobnie jak przed przeszło miesiącem, klienci zakupić mogą zestaw promocyjny z modemem i comiesięcznym pakietem danych 100 GB zamiast 50 GB (+ nielimitowane LTE). Promocja obowiązuje od 2 do 7 czerwca.

Wysokość abonamentu to 59,99 zł (z uwzględnieniem 10 zł rabatu za e-fakturę), a do całości należy doliczyć 49 zł z tytułu opłaty aktywacyjnej. Gdy chodzi o sprzęt, klienci mają do wyboru routery Huawei E5573 i Huawei B315 oraz zestaw D-Link DRW-116 + modem Huawei E3372. Każdy z wariantów kosztuje jednorazowo 3 zł.

Umowy zawierane są na 24 miesiące. Klienci dodatkowo na próbę otrzymują 3 pakiety IPLA (gratis przez 2 miesiące, potem cena 1 pakietu to 10 zł) oraz HBO Go (gratis przez 2 miesiące, potem 20 zł miesięcznie). Powyższe pakiety można wyłączyć w dowolnym momencie.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus, wł

Komentarze
Zaloguj się
26. ~emka
0

2016-06-06 11:17:58

@24niestety nie chcą sprzedać e5186 za 3 zł wraz ze SmartDomem (w tej opcji cena modemu wynosi 199 zł)chyba że jest jednak jakaś możliwość ?

Odpowiedz

25. ~Romek
0

2016-06-03 17:55:54

Dzięki matek 451. Prawdopodobnie jest to najlepszy moment na przejście z netem do Plusa. Zwłaszcza że w moim mieście zasięg mają bardzo dobry - wiem po telefonie, wszędzie wchodzi lte. No i smart dom to też w tym przypadku mega opcja.

Odpowiedz

24. matek451
1

2016-06-02 20:44:20

Informacja o sprzęcie jest błędna. Można wziąć każdy sprzęt dostępny w Plusie Każdy zorientowany wybierze E5186 za 3 zł. Router wart 600-700 zł. Oferta szczególnie korzystna dla klientów CP i Plusa ze SmartDom zapłacą 30zł x24m-ce czyli 720 zł , jesli przy tym wybiorą E5186 za 3 zł to cena abonamentu 100GB okazuje się śmieszna.

Odpowiedz

23. conrado77
0

2016-06-02 18:47:48

~Hotelarz - dokładnie. Plus obiecuje Lte a u moich rodziców ledwo działa. Nawet nie jesteś w stanie zużyć transferu przy takim tempie

Odpowiedz

22. ~sintesi
0

2016-06-02 18:23:47

@LuiN - może nie Plusa, ale CP (a w sumie to to samo) wykorzystanie na poziomie około 150 GB/m-c - stara taryfa (25GB wliczone potem FUP) i.... od kilku miesięcy żadnych spadków prędkości nawet po wykorzystaniu 25GB Nie jest tak źle... Jak dla mnie za 35 zł w SD opcja sporo lepsza niż jakikolwiek internet radiowy, miejscowość około 15 tys. mieszkańców... I nie ograniczam się z korzystaniem - standardowo dla mojego gospodarstwa domowego... Póki co jestem zadowolony.

Odpowiedz

21. LuiN
1

2016-06-02 14:58:45

@20, pabloki - każda sieć może tak powiedzieć, ale tak nie mówi gdy chodzi o FUT, tylko w przypadku mizernego zasięgu. Jeśli masz wysokie prędkości w danej lokalizacji, to będą takie aż pokonasz 500 GB.

Odpowiedz

20. ~pabloki
-2

2016-06-02 14:39:57

LuiN to tylko ładnie na ekranie wyglada a ekran wszystko przyjmie. to orange. zawsze moga powiedzieć że przecież prędkość jest powyżej 64kb/s i to bedzie zgodne z warunkami umowy bo jest powyżej ograniczenia.

Odpowiedz

19. LuiN
1

2016-06-02 14:29:02

@18, pabloki - Internet Biurowy:

Odpowiedz

18. ~pabloki
0

2016-06-02 14:20:35

LuiN internet w orange?ja bym nie pomyślał.

Odpowiedz

16. ~
0

2016-06-02 14:07:58

@LuiN, dobrze wiedzieć. Też mam jeszcze starą wersję smartdomu i może dlatego lejki mnie nie dotknęły.

Odpowiedz

15. ~pabloki
-1

2016-06-02 14:07:08

@6 LuiN a skąd taka pewność co do rynku prywatnego ?.gwarancji nie ma a zaufanie po minionych akcjach plusa zerowe.@9 to są jakieś wyjątki. nie wierze że plus pozwoliłby na transfer 200 GB w ofercie w której normalnie jest 50 GB a promocyjnie 100GB.@6i9 najlepiej ma to zapisane play.

Odpowiedz

14. LuiN
1

2016-06-02 14:00:33

W nowych regulaminach ofert biznesowych nielimitowane LTE ma jasno określony limit 100 GB, a potem 0,5 Mb/s.

Odpowiedz

13. LuiN
1

2016-06-02 13:58:31

@12 - No właśnie kolega przez rok korzystał z oferty biznesowej z obciążeniami comiesięcznymi ponad 200 GB (podstawowy pakiet 16 GB) i nie było problemu (mam tę samą). Teraz przeszedł na ofertę dla klientów indywidualnych, z większym pakietem podstawowym, tą samą ceną abonamentu i nocnym transferem, no i niestety dotarł do 180 GB i kaplica. Dlatego też u siebie zostawiłem póki co taryfę biznesową na starych zasadach i bacznie obserwuję co się dzieje na rynku. Ale pewnie gdy dotrę do końca SmartFirmy to Internet mobilny wezmę w Orange, gdzie dostanę gwarantowane 500 GB na pełnej prędkości i potem 1 Mb/s.

Odpowiedz

12. ~
0

2016-06-02 13:54:45

9, możliwe, że to zależy od lokalizacji a dokładniej od obciążenia danej stacji. Zastrzegają sobie możliwość, że mogą obniżyć prędkość ale nie w każdym przypadku to następuje.

Odpowiedz

11. ~
-1

2016-06-02 13:53:28

9, znam sytuacje, że regularnie przekraczany jest 100GB i prędkość nie jest obniżana a napewno nie do 2Mb. Na forum Plusa ludzie piszą, że po 200GB nie mają lejka.

Odpowiedz