DAJ CYNK

HaloNet - połączenia za granicę tańsze niż do Polski

06.08.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 2843

Ważne 3

0

Telefonia internetowa HaloNet przygotowała promocję na połączenia międzynarodowe do popularnych wakacyjnych krajów.

Telefonia internetowa HaloNet przygotowała promocję na połączenia międzynarodowe do popularnych wakacyjnych krajów.

Włochy, Hiszpania, Portugalia, Grecja i Chorwacja - do wszystkich tych słonecznych krajów stawki za połączenie są niższych niż krajowe. Na numery stacjonarne do Włoch i Portugalii można dzwonić po 4 grosze brutto za minutę połączenia. Telefony komórkowe są nie wiele droższe, bo minuta połączenia do Włoch kosztuje 9 groszy brutto, a do Hiszpanii 10 groszy za minutę.

Promocja trwa od 7 do 31 sierpnia.

Kraj netto brutto
Włochy 0,0325 zł 0,04 zł
Włochy GSM 0,0732 zł 0,09 zł
Hiszpania 0,0407 zł 0,05 zł
Hiszpania GSM 0,0813 zł 0,10 zł
Portugalia 0,0325 zł 0,04 zł
Portugalia GSM 0,1138 zł 0,14 zł
Grecja 0,0488 zł 0,06 zł
Grecja GSM 0,1138 zł 0,14 zł
Chorwacja 0,0407 zł 0,05 zł

Źródło tekstu: HaloNet

Tagi: halonet
Komentarze
Zaloguj się
11. ~@8
0

2015-08-11 11:11:44

@8 patrze na stronę tego freevoipdeal.com i tam jest POLAND za FREE ale jest jakaś gwiazdka. O co chodzi z gwiazdką, ktoś wie?

Odpowiedz

10. ~pula
0

2015-08-07 16:43:43

a czy ktoś zna, a jeszcze lepiej gdyby korzystał z wRodzinie? Podobno przejrzyste warunki. Zatstanawiam się tylko czemu to jest takie dobre dla rodziny iseniorów.

Odpowiedz

9. ~
0

2015-08-07 11:25:17

Tez mam nr przeniesiony do halonet bramka oraz telefon i calego swiata na swoj nr domowy dzownie za darmo byle miec neta tylko gdzies

Odpowiedz

8. ~Zibi
0

2015-08-07 08:50:33

Mam w Halonecie wykupiony nr, bardzo dobra jakość i obsługa, ale do połączeń używam jednak freevoipdeal.com. Właściciel Halonetu - firma Tartel - wykupiła niedawno Megahost.pl i tu już nie jest tak dobrze.

Odpowiedz

7. ~@6
0

2015-08-06 23:24:09

Wolę starą beznadziejną stronę ale niskie stawki z rewelacyjną jakością połączeń i obsługą. Operator Halonet to dla mnie numer 1 w Polsce. Elastyczne podejście do klienta, wsparcie przy problemie zgłoszonym do godz. 12.00 tego samego dnia itd. Numery kilka lat temu przeniesione z byłej TPsy do Halonetu i brak problemów - jednym słowem polecam!

Odpowiedz

6. ~asdasdas
0

2015-08-06 21:25:18

Maja starą beznadziejną, nieczytelną stronę.

Odpowiedz

5. ~la vie change avec Orange
-1

2015-08-06 19:11:02

Witku napisz o tym, że Trzeci i czwarty operator we Włoszech podpisał dzisiaj umowę o fuzji. To zaciekawi ludzi ;)

Odpowiedz

4. ~Romek
0

2015-08-06 19:05:56

Taniutko tylko gadać

Odpowiedz

3. ~ola
0

2015-08-06 18:13:17

A pl komorki ile 40gr???

Odpowiedz

2. ~LTE na kazdym smietniku w Ossie
0

2015-08-06 18:01:45

kombinacje przez FCTy z jakoscia taka, ze po jednym razie sie wszystkim odechce. Ale na papierze wyglada ok.

Odpowiedz

1. ~
0

2015-08-06 17:52:27

Czy jak będę korzystał z dostępu wdzwanianego w halonet przez orange to wyłączą mi nr?Regulamin orange/nju:W ramach oferty Abonent nie może wykonywać połączeń, które są w dalszej kolejności przekierowywaneza pomocą dowolnej technologii, a w szczególności w technologii POTS (konwencjonalnej analogowej liniitelefonicznej)oraz transmisji danych VoIP (ang. Voice over Internet Protocol–Głos przez ProtokółInternetowy). Abonent usługi jednocześnie zobowiązujesię nie udostępniać odpłatnie możliwościkorzystania z taryfy innym osobom. Takie działanie będzie traktowane jako działanie na szkodę OrangePolska S.A.

Odpowiedz