DAJ CYNK

Gruper - 30% zniżki na abonament w Orange

28.11.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 10520

Ważne 9

2

W serwisie Gruper ponownie są dostępne kody rabatowe na abonament w Orange.

W serwisie Gruper ponownie są dostępne kody rabatowe na abonament w Orange.

Kupon uprawnia do 30% zniżki na abonament przez okres 24 miesięcy. Kod jest ważny do 3 grudnia i można go wykorzystać podczas zakupów na stronie internetowej Orange.pl. Z promocji mogą skorzystać zarówno użytkownicy będący nowymi abonentami, przenoszący numer do Orange, jak i przedłużający umowę.

Kupony są dostępne pod adresem: Gruper.pl

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: wł

Tagi: gruper orange
Komentarze
Zaloguj się
25. ~SM
0

2014-12-02 07:39:33

Koledzy, ja serio pytam o tą 18-tke bez tela. Chodzi mi o abo 69,90 BL. Pomoże ktoś? Ja nie potrafię się odczytać. Nie widzę jednoznacznie ani tak ani nie.

Odpowiedz

24. ~Tomecek
0

2014-11-30 14:52:55

Po wybraniu najdroższego abonamentu za 89,98 zł ze zniżką 30% i telefonu LG G3s, a następnie jego sprzedaży za 800 zł abonament miesięczny przez 24 miesięcznie wyniósłby ok. 30 zł za no limit na smsy/rozmowy i 2GB internetu. Niby oferta fajna, ale po przekroczeniu 2GB Internetu nie ma lejka tylko automatycznie włącza się dodatkowy pakiet za 10 zł miesięcznie. Poza tym umowa trwa 24 miesiące, a za rok będą już inne oferty u innych operatorów. Oferta nie jest taka atrakcyjna na jaką wygląda.

Odpowiedz

23. tMati
0

2014-11-30 11:38:05

@22 "Czytanie ze zrozumieniem" - mówi ci to coś, czy nie? Mam ci pokazać listę faktur, czy narysować.Pisałem, że w majowej promocji na GROUPONIE był punkt (10 regulaminu z maja) wskazujący na brak 100% rabatu na 3 miesiące, a mimo to dostałem taki rabat. Sugerowałem jedynie, że Orange samo nie stosuje tych klauzur wyłączających, co ciekawe osoby nie korzystające z kodów miewały problem z przyznaniem rabatu na 3 miesiące.PS. Jeśli ja dostanę od telekomu więcej niż wskazuje regulamin, to jestem oszustem, a gdy telekom zawyża faktury o usługi, które miały być bezpłatne lub uruchamia płatne usługi bez mojej zgody, to jest w porządku?

Odpowiedz

22. ~brum
0

2014-11-30 11:02:14

dla oszustów: pkt 20 regulaminu promocji" Promocja niełączy sięz ofertą mBanku, prezentowaną na platformie mOkazje

Odpowiedz

21. tMati
0

2014-11-29 18:18:59

@18 Może teraz już się zabezpieczyli, bo w mOkazji można wpisać numer zamówienia, a może to dlatego, że w maju masa ludzi wpadła bo nie wchodzili na zakupy Orange z linku mOkazji i nic nie dostali. Ja miałem zakupy w dwóch kartach w jednej link z mOkazji, a w drugiej wbiłem kod z groupona. Po odświerzeniu strony z mOkazji doliczyło rabat. Zwrot też dostałem, trzeba było tylko przelać tą złotówkę w terminie. Nie jestem też jedyny, który dostał zwrot pomimo użycia groupona. Jak już pisałem 3 miesiące za darmo też były. Także regulamin sobie, a praktyka sobie (całe Orange).

Odpowiedz

20. ~franco baresi
0

2014-11-29 12:06:57

o czym Ty człowieku piszesz 16) żadnej informacji o takim zagraniu ze strony Orange w fakturze za październik nie ma najmniejszej wzmianki. Mam ją tu przed sobą , łącznie ze wszystkim co było dołączone do koperty, czyli ich standardową reklamową papierologią. Nikt mnie w żaden sposób nie poinformował o takich zmianach w rozliczeniach.

Odpowiedz

19. ~vini
0

2014-11-29 11:41:13

Miałem skorzystać ale jednak nie, więc proszę: 6043577614895772 kod.wer. gyf61a

Odpowiedz

18. thonka
0

2014-11-29 10:01:21

@11 chyba tylko na samym początku można było też wybierać abonamenty za 129zł, potem na stałe ograniczenie było do kwoty 89zł.@13 to najwidoczniej przeszedł taki błąd. Te kupony z założenia nigdy nie łączyły się z innymi promocjami na kwotę abonamentu.

Odpowiedz

17. ~SM
0

2014-11-29 09:51:14

Czy mogę skorzystać z tej oferty wybierając opcje bez telefonu na 18mcy?

Odpowiedz

16. ~jaa
0

2014-11-29 06:00:56

@8. Przecież na FV z miesiąca poprzedniego jak buk wszyscy klienci mieli info co się od kolejnej FV dla nich zmieni, więc się nie użalaj, że nie było informacji. Ale fakt, Polacy mają olbrzymi problem z przeczytaniem czegokolwiek...

Odpowiedz

15. ~suchar
0

2014-11-28 20:57:18

@13 - w regulaminie zarówno groupona jak i grupera jest napisane, że rabat nie łączy się z mOkazjami. Polecam na to uważać.

Odpowiedz

14. ~Mieeetek
0

2014-11-28 19:51:05

# 8 . Orange uruchamiało nowy system informatyczny i bardzo dużo ludzi nie dostało wcale rachunków , a jeśli dostali to własnie takie z dziwnymi wyliczeniami i pewnie po terminie . Szczególnie rzecz dotyczy oferty stacjonarnej , bo komórki i net mobilny rachunki normalne i normalnie na czas .

Odpowiedz

13. tMati
0

2014-11-28 18:15:31

Jak wam gruper nie działa, to są też na grouponie. Gdy przenosiłem numer na początku czerwca to kupon miał się nie łączyć z3 miesiącami za darmo, a się łączył. PS. Do 30 listopada mBank zwraca 200 zł za przeniesienie numeru w ramach mOkazji.

Odpowiedz

12. ~
0

2014-11-28 17:28:53

Czy nju mobile można przejsc?

Odpowiedz