DAJ CYNK

Google Play: Aplikacje warte ponad 140 złotych teraz za darmo

23.07.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9788

Ważne 2

1

Czas na wakacyjną porcję aplikacji i gier na Androida, które przez ograniczony okres można pobrać i zainstalować za darmo.Czas na wakacyjną porcję aplikacji i gier na Androida, które przez ograniczony okres można pobrać i zainstalować za darmo.

W celach informacyjnych podaliśmy także czasy trwania poszczególnych promocji z zastrzeżeniem, że mogą one ulec zmianie.

File Manager ProTylko przez sześć dni możemy za darmo pobrać i zainstalować ten rozbudowany menadżer plików, który może uzupełnić oprogramowanie zainstalowane w naszym smartfonie lub zastąpić wbudowane narzędzie tego typu. File Manager Pro obsługuje zarówno pliki zapisane lokalnie, jak i te w sieci i chmurze internetowej. Wśród wbudowanych funkcji jest między innymi narzędzie do kompresji danych.

Normalna cena aplikacji to 18,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

QR Code ProTakże przez następne 6 dni obowiązuje promocja na aplikację QR Code Pro, czyli narzędzie pozwalające odczytać kody QR oraz kody kreskowe. Kody QR możemy w tej aplikacji także wygenerować, wykorzystując do tego różne źródła informacji, na przykład z listy kontaktów lub zakładek internetowych.

Normalna cena aplikacji to 18,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Applock - Fingerprint ProPrzez pięć dni potrwa promocja na aplikację Applock- Fingerprint Pro to aplikacja służąca do ochrony wrażliwych danych. Możemy użyć jakiego tylko zabezpieczenia chcemy, włącznie z tytułowym odciskiem palców. Jeśli wolimy hasło za pomocą wzoru - dostępnych jest wiele motywów.

Normalna cena aplikacji to 22,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Call Recorder ProZa sześć dni kończy się natomiast promocja na Call Recorder Pro. Aplikacja płynnie działa w tle, pozwala na zapisywanie i segregowanie nagrań, automatyczne nagrywanie połączeń z numerami wpisanymi na odpowiednią listę i na synchronizację z chmurą.

Normalna cena aplikacji to 24,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Video player - unlimited and pro versionVideo player w wersji Pro pozwala nie tylko na słuchanie muzyki (oczywiście jest opcja słuchania w tle) jak i takie funkcje jak korektor graficzny. Możemy wzmocnić basy, przerwać piosenkę w dogodnym dla nas momencie, a aplikacja obsługuje wiele różnych rozszerzeń plików. Aplikację za darmo można pobrać przez 4 dni.

Normalna cena aplikacji to 17,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Ekstar PDF ReaderDostępnych jest wiele konkurencyjnych czytników PDF, ale może trzeba dać szansę Ekstar PDF Reader? Poza tworzeniem i wyświetlaniem plików PDF możemy również pliki usłyszeć dzięki odczytaniu ich przez aplikację. Do tego czytnik oferuje wygodną przeglądarkę już zapisanych plików. Wyprzedaż kończy się za 3 dni.

Normalna cena aplikacji to 19,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Weather Forecast ProNie ma chyba drugiego takiego okresu w roku, w którym prognoza pogody byłaby dla ludzi tak interesująca jak latem. Weather Forecast Pro oferuje dokładne prognozy, opcje prognozy godzinowej czy długoterminowej (do 10 dni), prędkośc i kierunek wiatru, pomiar ciśnienia atmosferycznego, widżety... Aplikacja pozwala na naprawdę sporo opcji personalizacji oraz na dokładny opis nadchodzącej pogody. Promocja kończy się za dwa dni.

Normalna cena aplikacji to 15,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Lost Journey (Dreamsky)A na deser opcja dla naprawdę szybkich. Promocja na tę grę kończy się już za 2 godziny. Ale to też najtańsza pozycja w zestawieniu - normalnie kosztuje 1,79 zł. Gra Lost Journey (Dreamsky) opowiada o Jennifer i jej aniele, który odwiedził ją w formie motyla. Musimy pozbierać resztki wspomnień, stawić czoło przeszłości i odnaleźć spokój oraz szczęście. Gra zdobyła wiele nagród - zarówno w samych Chinach w roku 2014 jak i Best of Google w 2016 roku. Tytuł opiera się na puzzlach i eksploracji świata.

Normalna cena aplikacji to 1,79 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Źródło tekstu: google play, wł