DAJ CYNK

Google Hangouts - dzwoń za darmo przez pierwszą minutę

28.10.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6137

Ważne 3

5

Google rozpoczęło promocje, w której pierwsza minuta połączenia do jednego z 25 krajów jest darmowa.

Google rozpoczęło promocje, w której pierwsza minuta połączenia do jednego z 25 krajów jest darmowa.

Promocja dotyczy aplikacji Google Hangouts i potrwa do końca roku. Dotyczy połączeń wykonywanych do 25 krajów.
Opłaty są naliczane za każdą kolejną minutę. Jeśli pierwsza minuta połączenia jest bezpłatna, na ekranie połączeń wyświetli się komunikat "Bezpłatna pierwsza minuta". Jeśli nie pojawi się taka informacja, za pierwszą minutę połączenia zostanie naliczona opłata - informuje Google.

Warunkiem wykonywania połączeń jest posiadanie środków na swoim koncie Google, wykonywanie jednego połączenia na raz i nie nadużywanie promocji (wykonywanie połączeń do jednego numeru co minutę może prowadzić do czasowego zablokowania promocji).

Dodatkowo, połączenia do Kanady i USA w większości przypadków są darmowe. W niektórych miejscach wykonanie takiego połączenia może kosztować 1 cent, który może zostać przeliczony automatycznie na miejscową walutę.

Połączenia z aplikacji Hangouts nie wykorzystują limitu rozmów operatora, tylko abonament na przesyłanie danych (jeśli nie korzystasz z sieci Wi-Fi).

Lista krajów objętych promocją:

  • Australia
  • Belgia
  • Kanada
  • Chiny
  • Dominikana
  • Francja
  • Niemcy
  • Indie
  • Indonezja
  • Irlandia
  • Włochy
  • Japonia
  • Meksyk
  • Holandia
  • Norwegia
  • Peru
  • Polska
  • Rosja
  • Korea Południowa
  • Hiszpania
  • Szwecja
  • Szwajcaria
  • Wielka Brytania
  • Stany Zjednoczone

Źródło tekstu: Google; wł

Komentarze
Zaloguj się
30. ~
0

2014-10-29 19:00:42

Jak z tego dzwonić? Napiszcie w kilku zdaniach.jak zasilić i za ile minimum?

Odpowiedz

29. ~
0

2014-10-29 07:39:33

Czy ktoś mi może wytłumaczyć sens darmowej PIERWSZEJ minuty? Ale nie sens dla firmy, tylko dla użytkownika.

Odpowiedz

28. qcom
1

2014-10-28 17:03:04

@Anna własnie jakość rozmowy w voipie jest taka sama jak normalnie, a dzownie z telefonu z programu CSipSimle.@18 @25 @26 NIc mi sie nie pomyliło, znam kilku operatorów voip gdzie rozmowy do PL są poniżej 3gr, jednym z nich jest stuntcalls.com, rozmowy na PL komórki jak i na stacjonarne są po 0.0245 zł :)2,5 gr za minute na komórki to chyba nie jest źle, co? :)

Odpowiedz

2014-10-28 15:45:51

w kraju to niepotrzebne, za granicę polecam Betamax, np. freevoipdeal.com

Odpowiedz

26. mlb
1

2014-10-28 15:15:55

coś mu się pomyliło z ofertą na stacjonarne. Na komórki jest zazwyczaj około 7 gr/min

Odpowiedz

25. ~STER
1

2014-10-28 14:49:11

NO KTORA OFERTA JEST NIBY TE 2GR NA KOMORKI? ;>

Odpowiedz

24. ~Anna
1

2014-10-28 12:35:51

@qcom tylko jakosc tych voipow jast powiedzmy srednia, ja mam takiego voip gdzie PL komorki kosztuja 2gr za min

Odpowiedz

23. ~Pan to ja
1

2014-10-28 12:35:08

Centertel również miał połączenia do 5 sekund za free...

Odpowiedz

22. Pragmatyk
1

2014-10-28 12:08:52

Czy jak się ma na kocie google pieniądze z karty podarunkowej, to Hangouts przy połączeniach skorzysta z nich, czy trzeba doładować bezpośrednio samą usługę Hangouts?

Odpowiedz

21. ~samozlo
1

2014-10-28 11:47:09

@syn siostry zakonnej, masz jakies kompleksy?Kazdy ma inne potrzeby. Moze komus wystarczy 1min polaczenie aby np. umowic sie na darmowy skype?2x dzienne, przez 30dni, 12miesiecy - to juz troche kosztuje.Sposob w jaki sie wyrazasz o innych swiadczy tylko o Twoim buractwie..

Odpowiedz

20. ~zulugula
-1

2014-10-28 11:46:46

@1 zawsze się jakiś pajac kombinator znajdzie.

Odpowiedz

19. cherrymen
1

2014-10-28 11:33:19

A ILE HAJSU TRZEBA WPŁACIĆ NA KONTO GOOGLE ?

Odpowiedz

18. ~jorek
2

2014-10-28 11:18:33

@15 w ktorym voipie minuty sa po 3gr?

Odpowiedz

2014-10-28 11:02:17

W prepaidzie Orange do USA koło 3 zł. minuta a Chiny to chyba 9 zł. minuta. Oszczędności ogromne a pakiety danych za grosze.

Odpowiedz