DAJ CYNK

Gigabajty za medale w Plusie

09.08.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4443

Ważne 6

5

Plus wprowadza promocję, w ramach której użytkownicy oferty na kartę oraz mix otrzymują dodatkowe pakiety internetowe za medale naszych sportowców na Igrzyskach Olimpijskich.

Plus wprowadza promocję, w ramach której użytkownicy oferty na kartę oraz mix otrzymują dodatkowe pakiety internetowe za medale naszych sportowców na Igrzyskach Olimpijskich.

Promocja Gigsy za medale trwa od 5 do 21 sierpnia 2016 roku i obejmuje użytkowników oferta na kartę oraz Mix w sieci Plus. Można ją aktywować SMS-em o treści MEDAL na bezpłatny numer 80950 . Bonus przydzielany będzie za medale zdobyte od dnia przystąpienia do promocji.

Wielkość bonusu zależy od ilość zdobytych medali przez polską kadrę olimpijską w danym dniu letnich Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 - 1 GB transmisji danych za każdy medal zdobyty w danym dniu. Bonus jest aktywny przez 24 godziny od momentu przyznania pakietu, o czym użytkownik będzie informowany SMS-em.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
42. meswak
0

2016-08-18 08:38:03

Właśnie ten pakiet jest jakoś specjalnie ograniczany, działa wyraźnie duuużo wolniej niż normalny. Widać plus specjalnie przycina prędkość tych pakietów...

Odpowiedz

41. ~Subus
0

2016-08-17 09:00:29

Ja mam okropnie wolny ten pakiet, nie da się korzystać :(

Odpowiedz

40. ~mirekb
0

2016-08-15 20:08:35

szkoda ze smsy nie przychodza w czasie rzeczywistym o przyznaniu pakietu..o 18 sprawdzalem nic, teraz jest, przyznany o 18.30..szkoda ze nie maja rozsądnego pomyslu na plusa na karte-czemu nie reklamują nolimitu za 29zl to nie wiem-juz ponad 10 osobom podalem kod na to i sa w 7 niebie ze wreszcie nolimit na karte maja..wzialem do testow 2 startery plusa jako awaryjne-promocja 100% do 1 doladowania elektro jest git.wydalem 2x99zl ale na rok spokoj-na smsy premium bedzie jak znalazl,50GB zrobilem w 1 dzien-lte okolo30Mbs to juz bajka..

Odpowiedz

39. Fmobile
0

2016-08-11 19:24:53

U mnie bez rewelacji, ale i tak najlepiej ze wszystkich sieci: 3.07 / 1.32 Mb/s

Odpowiedz

38. ~mariusz9a
0

2016-08-11 19:10:00

Długo się nie cieszyłem z pełnej prędkości neta bo uszczęśliwiono mnie 2 GB:/ czy Wam też tak wolno działa net na tym pakiecie czy tylko ja mam takiego pecha?

Odpowiedz

37. ~ja
0

2016-08-11 17:03:11

Tez dostałem 2 gb

Odpowiedz

36. Fmobile
0

2016-08-11 17:00:10

dostałem dzisiaj 2 GB

Odpowiedz

35. ~mariusz9a
0

2016-08-11 15:56:51

Szkoda tylko że ten *** pakiet przyciął mi transfer do zawrotnych 200kb/s:/ dobrze że się zaraz skończy bo mnie szlag trafi:/

Odpowiedz

34. ~ja
0

2016-08-10 16:42:15

Teraz dostałem 1 GB za wygrana. Bonus idzie pierwszy przed innymi pakietami.

Odpowiedz

33. ~Dy
0

2016-08-10 10:29:08

Cieniutki bonusik, nawet bardzo. Szczególnie, że nie mamy wielu szans na medale. To promocja o której nie warto pisać.........

Odpowiedz

32. ~Baobab
0

2016-08-10 08:25:53

Oczywiście rozmowy w Plusie mam bez limitu o czym zapomniałem napisać

Odpowiedz

31. ~Baobab
0

2016-08-10 08:21:15

Dla tych co mało dzwonią np. ja ciekawa jest propozycja Wirgin Mobile. Jest tam pakiet odnawialny za 0 zł 30 minut do wszystkich sieci i na stacjonarne, 30 SMS-ów i 300Mb internetu LTE.Ja w Plusie mam dwa abonamenty LTE za 9,90 20 Gb (ipla bez limitu danych) i razem z żoną jeden abonament za 19,90, 2 Gb internetu, rozmowy do wszystkich sieci i na stacjonarne. Fakt, że Plus o nowych klientów nie dba. Najtańszy abonament chyba za 30,99 zł, ale co tam wchodzi, nie wiem. Dla "starych" jak ja jest nie źle.

Odpowiedz

0

2016-08-09 21:29:38

Wdrażany jest właśnie nowy system bilingowy wraz z całą platformą. Link: Kosztował 300 mln zł, więc liczę na dużą poprawę, bo obecna platforma faktycznie ma problemy.

Odpowiedz

29. ~Baobab
0

2016-08-09 18:46:18

@28. Sorry zamiast 3 miało być 2. Telefom miałem Nokia 1610 za trzy wypłaty.

Odpowiedz

28. ~
1

2016-08-09 18:16:57

Plus ma 20lat. Pierwszy telefon miałem od nich kupiony w /''99r.

Odpowiedz