DAJ CYNK

Gigabajty za Gole w T-Mobile

13.06.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6812

Ważne 4

2

T-Mobile premiuje bramki strzelone przez polską reprezentacją na trwających Mistrzostwach Europy w piłce nożnej.

T-Mobile premiuje bramki strzelone przez polską reprezentacją na trwających Mistrzostwach Europy w piłce nożnej.

Za każdy gol strzelony przez Polaków podczas meczów grupowych Euro 2016, wszyscy klienci T-Mobile otrzymają 1 GB.

Bezpłatne paczki Gigabajtów za Gola o ważności jednego cyklu rozliczeniowego (abonament) lub 30 dni (oferty MIX i na kartę) będzie można odebrać wysyłając bezpłatnego SMS-a z podanym hasłem na numer, który jest publikowany na profilu T-Mobile na Facebooku.

Kod po wygranym meczu z Irlandią Północną, to GOLIRL1 i należy go wysłać pod nr 499.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
37. ~nie
0

2016-06-29 16:35:16

Mi nie odpisali na sms chociaż wyslałam czekam już drugi dzień. żeby nie było sprawdziłam na imoba nic nie ma . Czy to jakiś tani chwyt marketingowy. Ile mam czekać?

Odpowiedz

36. ~KAMAZ
0

2016-06-26 18:47:26

Jest 26 czerwca, dostalem sms od T-Mobile. Tyle, ze na 10 giga, wyslalem sms i potwierdzilo ze internet 10 Giga aktywowano. Ale nie ma jak sprawdzic ile zostalo i czy jest.

Odpowiedz

35. ~Myk
0

2016-06-14 19:07:16

Miało być chyba w ciągu 24 h, a tu ani widu ani słuchu. Gdy wysłałem drugi raz sms-a dostałem informację, ze już skorzystałem z usługi.

Odpowiedz

34. ~kokos
0

2016-06-14 08:04:07

Są widoczne w mIBOA, doliczone są do bieżącego pakietu.

Odpowiedz

33. ~
0

2016-06-14 07:24:03

jak bym miała jakas stara kartę to można by włączyć a tak to nie będę kupowała karty :-P

Odpowiedz

32. ~Wojtaszek
0

2016-06-14 06:33:29

Dużo tych GB nie będzie. Żeby strzelić gola, to trzeba oddać kilka strzałów na bramkę, a nie 1 strzał --> 1 gol.

Odpowiedz

31. ~
0

2016-06-14 01:21:19

Ach ten timobai taki łaskawy, taki hojny

Odpowiedz

30. ~darek
0

2016-06-13 21:32:51

Mi dodało 1gb do pakietu podstawowego i można sprawdzić via

Odpowiedz

29. ~Batuban
1

2016-06-13 20:15:16

Fajne promo. Ale i tak nie przyjdę do tmobile.

Odpowiedz

28. ~pabloki
-2

2016-06-13 20:10:43

niby te GB miały byc na iboa widoczne ale nie są, konsultant może sprawdzić - tylko że wielu płaci za takie połaczenie.dostałem info że tmobile zachęca komunikatem głosowym przy połaczeniu z karcianym bok do zarejestrowania karty. nie ma tam ani słowa o bonusach.

Odpowiedz

27. ~
0

2016-06-13 18:30:26

No, właśnie, w regulaminie nie ma ani słowa na temat sprawdzania salda MB. Czyżby powrót do czasów Blueconnect 5 MB i brak możliwości sprawdzenia? Wcale by mnie to nie zdziwiło.

Odpowiedz

26. ~afd
0

2016-06-13 18:23:50

Dostałem sms/''a zwrotnego, że dostałem 1GB z promocji i co? Włączyłem internet w telefonie i wielkie G, znowu pobrało mi 3zł za super bezpieczny internet, żenada. Miesiąc bez reklamacji to miesiąc stracony.

Odpowiedz

25. ~xyz
0

2016-06-13 17:42:57

Powtarzam pytanie, jak sprawdzić, że dostało się promocję? Czy znowu wprowadzili setne subkonto nieobslugiwane w miboa, czy promocja jeszcze nie jest gotowa?

Odpowiedz

24. ~
1

2016-06-13 17:27:02

Szkoda że nie byli tacy rozrzutni wcześniej, jak graliśmy w eliminacjach z gibraltarem :-)

Odpowiedz

-1

2016-06-13 16:40:22

Fajna akcja, o ile nasi kopacze poprawią skuteczność. Ładnie t-mobile ostatnio jedzie z promocjami i tego typu akcjami.

Odpowiedz