DAJ CYNK

GG telefon - nowy VoIP w popularnym komunikatorze [wideo]

07.11.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6

Ważne 0

0

GG telefon to usługa rozmów głosowych dla użytkowników popularnego komunikatora GG, która zastąpi dotychczasową ofertę VoIP. Oferta przygotowana została we współpracy z firmą easyCALL.

GG telefon to usługa rozmów głosowych dla użytkowników popularnego komunikatora GG, która zastąpi dotychczasową ofertę VoIP. Oferta przygotowana została we współpracy z firmą easyCALL.

Koszt minuty połączenia w usłudze GG telefon na polski numer stacjonarny wynosi 7 gr, a ceny połączeń międzynarodowych zaczynają się już od 2 gr. za minutę rozmowy.

Użytkownicy po pobraniu i uruchomieniu aplikacji GG telefon otrzymują bezpłatnie 1 minutę na przetestowanie usługi. Dodatkowo za każde odebrane 3 minuty połączenia, przyznawana jest również bezpłatna 1 minuta dla rozmów wychodzących.

Z nowej usługi rozmów głosowych przez Internet można korzystać również bez komputera. Wystarczy zaopatrzyć się w tzw. bramkę VoIP - niewielkie urządzenie, które po skonfigurowaniu i podłączeniu do Internetu i telefonu analogowego może służyć w domu lub pracy jako telefon działający w oparciu o usługę GG telefon.

Zaletą GG telefonu jest możliwość ustawienia własnego numeru stacjonarnego z numerem kierunkowym - dzięki czemu nadal jesteśmy dostępni pod tradycyjnym numerem telefonicznym, ale najważniejsze - nie musimy płacić obowiązkowego abonamentu miesięcznego. Płacimy jedynie za wykonane połączenia, podobnie jak to się odbywa w modelu pre-paid w telefonii komórkowej. Dodatkowo użytkownik może przenieść do GG telefon dotychczasowy numer telefonii stacjonarnej od innego operatora.

Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość odbierania na GG połączeń przychodzących z numerów telefonów komórkowych i stacjonarnych. Wystarczy, aby nasz znajomy zadzwonił do nas na nr 221 221 221 i potem wybrał nasz nr GG. Wówczas komunikator GG w komputerze pełni rolę pełnoprawnego telefonu. Możemy dzwonić z komunikatora na numery telefonii stacjonarnej i komórkowej i odbierać takie połączenia.Źródło tekstu: GG Networks

Komentarze
Zaloguj się