DAJ CYNK

Getin Bank i Noble Bank w usłudze MyWallet

25.01.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9

Ważne 3

1

Klienci Getin Banku i Noble Banku mogą już korzystać z bezstykowych płatności telefonem w usłudze MyWallet oferowanej przez T-Mobile.

Klienci Getin Banku i Noble Banku mogą już korzystać z bezstykowych płatności telefonem w usłudze MyWallet oferowanej przez T-Mobile.

Klienci Getin Banku mogą wykonywać płatności w usłudze MyWallet wykorzystując kartę debetową. Dla osób, które zdecydują się na takie rozwiązanie przygotowana została oferta 15% cashback przez 6 miesięcy, w ramach której mogą otrzymać łącznie do 240 złotych w ciągu pół roku.

Nowi klienci otwierając konto Getin UP otrzymają 50 zł za dokonanie pierwszej transakcji kartą NFC i kolejne 100 złotych po 3 miesiącach aktywnego korzystania z karty (przy transakcjach bezgotówkowych za co najmniej 300 zł/miesiąc). W sumie można otrzymać nawet 390 zł.

W Noble Bank w usłudze MyWallet można korzystać zarówno z karty debetowej jak i kredytowej. Wszyscy klienci otrzymają indywidualną ofertę po kontakcie z doradcą banku.

Dzięki usłudze MyWallet klienci mogą zmienić swój telefon w portfel i wykorzystywać go w wielu codziennych czynności. MyWallet w telefonie pozwala na szybkie i bezpieczne dokonywanie zakupów kartami kredytowymi i debetowymi. Wkrótce w telefonie będzie można również zbierać punkty w programach partnerskich i lojalnościowych, przechowywać bilety komunikacyjne, na wydarzenia sportowe czy kulturalne, oraz korzystać z innych funkcji, które zostaną udostępnione dzięki współpracy T-Mobile z partnerami z różnych branż.

Dotychczas z usługi MyWallet korzystać mogli klienci Reiffeisen Polbank i mBank. Liczba klientów T-Mobile, którzy aktywowali usługę na początku stycznia przekroczyła 5,5 tys. osób.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się