DAJ CYNK

"Gazeta Wyborcza" rozpoczęła współpracę z siecią T-Mobile

12.10.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5229

Ważne 7

36

Klienci T-Mobile mogą przez 90 dni korzystać bezpłatnie z serwisów Wyborcza.pl, a następnie doliczyć płatność za prenumeratę do swojego rachunku za telefon.Klienci T-Mobile mogą przez 90 dni korzystać bezpłatnie z serwisów Wyborcza.pl, a następnie doliczyć płatność za prenumeratę do swojego rachunku za telefon.

Bezpłatny dostęp do cyfrowych treści "Gazety Wyborczej" można aktywować na stronie wyborcza.pltmobile. W ramach pakietu premium klienci T-Mobile będą mieli dostęp do wszystkich treści publikowanych w serwisach Wyborcza.pl, w tym do artykułów z wydań papierowych "Gazety Wyborczej" i do dodatkowych tekstów dostępnych wyłącznie dla prenumeratorów. Będą mogli też skorzystać z aplikacji "Gazety Wyborczej" oraz komentować artykuły na portalu Wyborcza.pl.

Obserwujemy, że internauci częściej korzystają z usług subskrypcyjnych czy streamingowych i coraz chętniej płacą za jakościowe treści w Internecie. Współpraca z T-Mobile pozwala nam dotrzeć do kolejnych czytelników, a klientom tej sieci daje możliwość zapoznania się z bogactwem treści "Gazety Wyborczej". Ważna jest dla nas też wygoda użytkowników, dlatego umożliwiamy im doliczenie płatności do rachunku za telefon - powiedziała Danuta Breguła, szefowa strategii online "Gazety Wyborczej".

Gdy wygaśnie 90-dniowy okres promocyjny, klienci sieci T-Mobile będą mogli przedłużyć prenumeratę i zdecydować o doliczeniu płatności za dostęp do treści Wyborcza.pl w ramach pakietu Premium do rachunku za telefon. Opłata wyniesie 29,90 zł miesięcznie. Dodatkowo aplikacja "Gazety Wyborczej" będzie preinstalowana na nowych smartfonach, dostępnych w salonach T-Mobile.

Uważnie obserwujemy jak zmieniają się potrzeby naszych klientów i sposób wykorzystania przez nich urządzeń mobilnych. Chcemy dostarczać im nie tylko najlepsze usługi telekomunikacyjne, ale także inne, których poszukują za pomocą telefonów i smartfonów. Dlatego dajemy naszym klientom możliwość korzystania z szerokiego wachlarza treści cyfrowych "Gazety Wyborczej". Ważnym elementem oferty jest możliwość płatności za usługi w rachunku T-Mobile, co jest rozwiązaniem prostym i bezpiecznym dla klienta. Dotychczas w podobnym modelu oferowaliśmy głównie treści rozrywkowe i wideo, na przykład dostęp do platform streamingowych Showmax i Tidal - powiedział Piotr Markowski, Dyrektor Departamentu Marketingu B2C w T-Mobile Polska.

W ofercie Supernet Video T-Mobile już wcześniej dostępne były treści wideo z serwisu Wyborcza.pl, takie między innymi jak "Crash test" Dominiki Wielowieyskiej, "Studio Dużego Formatu" Włodzimierza Nowaka, "Książka dnia" Michała Nogasia, "I kto tu rządzi" Justyny Dobrosz-Oracz, a także programy publicystyczne - poranne "3x3" i wieczorny "Temat dnia Gazety Wyborczej".

Wydawca "Gazety Wyborczej" informuje przy okazji, że klienci innych operatorów wkrótce też będą mogli skorzystać z płatności za prenumeratę dopisanej do rachunku telefonicznego.

Źródło tekstu: Agora