DAJ CYNK

#GamersGonnaPlay - nowe darmowe startery w Play

02.05.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5822

Ważne 3

12

We współpracy z gamerami znanymi z serwisu YouTube Play przygotowało specjalną edycję darmowych starterów.

We współpracy z gamerami znanymi z serwisu YouTube Play przygotowało specjalną edycję darmowych starterów.

Startery są sygnowane loginami i wizerunkami znanych Youtuberów zajmujących się tematyką gier komputerowych. Na każdym starterze znajduje się pakiet danych w wysokości 2 GB. Na jeden adres można zamówić jeden zastaw startowy, a ich aktywacji należy dokonać do 25 kwietnia 2017 roku.

Do wyboru jest jeden z dziesięciu dostępnych starterów:


Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
33. ~
0

2016-05-04 17:59:57

ważność 10 dni...

Odpowiedz

32. ~Master Chief
0

2016-05-04 11:02:53

Sam kanały dla gimnazjalistów, jakby dali Rock&Rojo to bym wziął na pamiątkę.

Odpowiedz

31. ~
0

2016-05-03 23:38:23

Nie chcę tego, bo potem będę zmuszony pokazywać d.o.

Odpowiedz

30. ~
-2

2016-05-03 09:37:13

Bo ja jestem w playyyyyy to widaći słychać i czuć.... bo ja jestem w play to widać i słychać i czuć.... GIMBAZA POWER

Odpowiedz

29. ~mikk
2

2016-05-02 22:30:35

Spóźnione info, akcja wystartowała ponad tydzień temu dlatego nie ma już większości starterów.

Odpowiedz

28. ~Piter
-2

2016-05-02 22:19:58

Starter fajny tylko ciekawe ile ich naszykowali prubowalem przed chwila zamówic i okazuje sie ze sioe skonczyly naszykowac starterów zebyu starczylo mna 1 dzien chyba troche wstyd

Odpowiedz

27. ~waclaw
-2

2016-05-02 21:47:08

Nie potrzebuje startera z gimbusem mam wystarczający widok na telepolis

Odpowiedz

24. ~
0

2016-05-02 20:38:20

przez ile dni jest taki starter ważny? bo RB tylko 10 dni

Odpowiedz

23. xander21
-2

2016-05-02 19:30:43

Nic dziwnego, że jutuberzy reklamują Play. W końcu ich fanami jest gimbaza, której wcale nie jest tak mało. To łakomy kąsek dla operatora.

Odpowiedz

22. ~Ferdas
0

2016-05-02 19:00:58

Droller dostepny.

Odpowiedz

21. Logan
0

2016-05-02 18:31:30

Informacje w Sieci o starterach były już koło 20. kwietnia. Dobrze, że Telepolis nie dodał swojego "Piszemy o tym pierwsi".

Odpowiedz

20. ~
-2

2016-05-02 17:38:45

@10Nietrafiony? To zajrzyj na facebook play. Zaczynają sprzedawać laptopy /''gamingowe/'' wraz z myszkami i innymi pierdołami /''gaming/'', za chwilę do reklam wykorzystają izaków, gimberów i całą resztę idoli gimnazjalistów dołączając gratis plakat a3 ich idola i oferta będzie hitem, dzieciaki zaczną namawiać starych na zakup haha.

Odpowiedz