DAJ CYNK

#Freemium w Virgin Mobile

14.10.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 53170

Ważne 45

4

Oferta #Freemium to co miesiąc bezpłatne 300 MB, 30 minut i 30 SMS-ów do wszystkich sieci - bez opłat i umowy, z możliwością dokupienia pakietów.

Oferta #Freemium to co miesiąc bezpłatne 300 MB, 30 minut i 30 SMS-ów do wszystkich sieci - bez opłat i umowy, z możliwością dokupienia pakietów.

Po wyczerpaniu darmowego pakietu #Freemium klienci mogą płacić za usługi zgodnie z cennikiem lub wykupić dodatkowe pakiety (np. nielimitowane połączenia do sieci komórkowych i stacjonarnych za 19 zł czy 10 GB transferu za 25 zł).

Pakiet #Freemium jest całkowicie bezpłatny, ważny przez 30 dni i co 30 dni automatycznie sam się odnawia. Oferta obowiązuje od 15 października.

Dostępne pakiety dodatkowe (jednorazowe):

  • 30 minut do wszystkich - 3 zł,
  • 60 minut do wszystkich - 5 zł,
  • 100 minut do wszystkich - 8 zł,
  • nielimitowane połączenia do wszystkich - 19 zł,
  • 200 SMS-ów do wszystkich - 3 zł,
  • nielimitowane SMS-y do wszystkich - 9 zł,
  • 300 MB - 4 zł,
  • 500 MB - 5 zł,
  • 1 GB - 8 zł,
  • 3 GB - 15 zł,
  • 10 GB - 25 zł.

Startery z aktywną taryfą #Freemium kosztować będą 5 zł (ważność startera to 12 miesięcy). Co 6 miesiący sieć wymaga wysłania SMS-a potwierdzającego dalsze korzystanie z oferty.

Aktywacji oferty #Freemium można dokonać kodem *222*000#. Aktywacja #Freemium oznacza zgodę na otrzymywanie od Virgin informacji handlowych i marketingowych środkami komunikacji elektronicznej.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
220. ~Have a Nice Day
0

2018-09-03 12:51:57

Własnie próbuję właczyć #FREEMIUM i GUANO. Juz tego nie ma. Mogę ten SIM wrzucic do kibla.

Odpowiedz

219. ~zajefajny
0

2018-06-19 08:06:09

Jak wyjechałem za granicęto zajefajnie ni działa

Odpowiedz

218. ~Check
0

2017-09-10 20:40:12

Polaczenie nie moze byc zrealizowane jak to wpisuje. Zrobili bubel

Odpowiedz

217. ~
0

2017-02-11 16:45:18

A jak sprawdzić stan minut w freemium?

Odpowiedz

216. ~mario
0

2017-02-04 15:31:25

jeśli chodzi o freemium to aby aktywowac pakiet jesli ma sie nowego sima trzeba najpierw doladowac konto 5zl a nastepnie wyslac komende *222*000# wtedy nie wyskakuje zaden blad u mnie zawsze tak dzialalo ponadto po 6 miesiacach trzeba znowu aktywowac freemium . Dzis aktywowalem dwie simki virgina ale zarejestrowane w grudniu nie yly wkladane do fona i odziwo wlaczylem freemium na obu bez potrzeby wczesniejszego doladowania

Odpowiedz

215. ~frasag
0

2017-01-06 17:33:33

@212: odpisałem Ci na innej stronie dość obszernie- dzisiaj. Sprawdź.

Odpowiedz

214. SirmarK
0

2017-01-06 17:18:10

@212. u nich mozliwość przejścia na inne pakiety odbywa się na koniec ważności obecnego pakietu. Kontaktowaleś się z ich BOK w celu wyjaśnienia swojego przypadku, czy tylko wypisujesz o jakimś kicie?Na jednej z moich kart oferta działa bez problemu.

Odpowiedz

213. ~aaaa
0

2017-01-06 16:20:37

I fotka z fotosika z print screenem informacji o błędzie usunięta ... Kto ma pieniądze, ten może wszystko!

Odpowiedz

212. ~aaaa
0

2017-01-05 12:48:08

Nie mogę wprowadzić kodu aktywującego freemium (*222*000#). Ciągle błąd spróbuj później.Według mnie oferta #freemium to żaden hit to wielki kit.www(KROPKA)images84.fotosik.pl(ukośnik)269/97d6629e0fc695a9med.png

Odpowiedz

211. ~muma193
0

2016-02-08 15:41:52

*222*999# kod na wyłączenie freemium

Odpowiedz

210. ~Bene
0

2016-02-06 08:25:44

Nie mogę się połączyć z numerem w sieci Virgin z telefonu stacjonarnego - czy ktoś z Was może to potwierdzić?

Odpowiedz

209. ~Nana
0

2016-01-17 00:52:59

włozyłam dzis karte do tel i chciaŁAM aktywować taryfe #freemium ale pisze ze " sesja została zakończona" i nie mam zadnych 30 min i sms co robić ?

Odpowiedz

208. ~Nana
0

2016-01-17 00:48:25

włozyłam dzis karte do tel i chciaŁAM aktywować taryfe #freemium ale pisze ze " sesja została zakończona" co robić ?

Odpowiedz

207. ~piotrek
0

2016-01-14 23:49:25

jak to dziadostwo wylaczyc?!?! wogole nie dostaje tych 30 minut to nie dziala

Odpowiedz

206. ~Piotrek
0

2016-01-01 11:30:09

Virgin Mobile zrobiło pułapkę na użytkowników Taryfy 2012 w postaci pakietu #FREEMIUM. Po jego aktywowaniu taryfa jest nieodwracalnie zmieniana na #ChcęWszystko. W tej taryfie są około 1,5 razy droższe minuty, smsy, nie ma 50% extra za doładowanie i nie ma pakietu 100 MB po doładowaniu za co najmniej 10 zł.

Odpowiedz